Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

THE FUCKING WOLF OF WALL FUCKING STREET

 

Една дума - зрелище! Това ще е филмът, който ще донесе Оскар на Ди Каприо. 

Много як филм, направо не очаквах.

А колко се смях на сцената, в която лазеше от клуба до тях предрогиран, когато стигна до нивото "церебрална парализа"  :laughing:

Браво и на Лео и на Скорсезе и даже ония дебелак добре се представи.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Да, с голямо закъснение за Тhe best offer, но наистина филмът е страхотен!

Снощи гледах The wolf of Wall Street, филмът си заслужава отвсякъде. 10/10, както и да го погледнеш! На всичкото отгоре, целия филм си е истинска история!

 

Да вмъкна тук и The spectacular now http://www.imdb.com/title/tt1714206/?ref_=nv_sr_1

На мен ми хареса доста, може би защото бях същия глупак като малък.  Пробвайте го!

Edited by AssassiN
Link to comment
Share on other sites

И от мен плюс за Уолстрийтския вълк. Много добър филм, тези три часа не ги усетих. Накрая истинския Джордан Белфорд представи леонардовия Белфорд :).

И все пак си мисля, че Лео няма да вземе Оскар и този път.

Link to comment
Share on other sites

И от мен плюс за Уолстрийтския вълк. Много добър филм, тези три часа не ги усетих. Накрая истинския Джордан Белфорд представи леонардовия Белфорд :).

И все пак си мисля, че Лео няма да вземе Оскар и този път.

 

Защото не заслужава или защото от Академията са малоумни?

 

p.s.

The.Way.Way.Back

Link to comment
Share on other sites

Цял свят го знае, че е великолепен актьор. Точно затова няма нужда да преиграва, а той го правеше из целия филм.

Защото когато преиграваш в продължение на 3 часа, дори и малоумниците от академията ще го забележат.

Лично за мен Оскар за главна мъжка роля най-много заслужава Том Нанкс, за изпълнението му в капитан Филипс.

 

От номинираните или по принцип? Странно! Какво точно квалифицираш като преиграване?

Link to comment
Share on other sites

Цял свят го знае, че е великолепен актьор. Точно затова няма нужда да преиграва, а той го правеше из целия филм.

Защото когато преиграваш в продължение на 3 часа, дори и малоумниците от академията ще го забележат.

Лично за мен Оскар за главна мъжка роля най-много заслужава Том Нанкс, за изпълнението му в капитан Филипс.

Том Ханкс е уникален. Факт.

Не съм гледала "Вълкът", нито "Капитан", ама сигурно и двата са добри.

Говоря изцяло за Лео. Според мен и той си е добър актьор.

Link to comment
Share on other sites

Защото не заслужава или защото от Академията са малоумни?

 Не. Да.

ДиКаприо е много добър актьор и направи добра роля във Вълка, но моя глас отива при Еджионещоси - онзи черния със странното име от 12 години робство :).

Link to comment
Share on other sites

+ 2 за Escape plan. Супер готини Шварценегер и Сталоун. Като цяло готин Якшън :)

Link to comment
Share on other sites

CN_BlueJasmine_0.jpg

 

Blue Jasmine

 

Уди Алън, както обикновено, знае точно какво иска от актьорите си и знае как да го извади от тях. Кейт Бланшет е безкрайно талантлива и тук блести в цялата си прелест. 

Link to comment
Share on other sites

Тя блести, но героинята й е толкова противна, че не издържах и спрях по средата, защото взех да скърцам със зъби.

 

Иначе вкъщи сме на вълна Робърт Редфорд. Вчера гледахме All is Lost - този филм е доказателство, че не са нужни купища звезди, оплетени сюжети и шарени ефекти, за да се получи качествена продукция. 

Link to comment
Share on other sites

Тя блести, но героинята й е толкова противна, че не издържах и спрях по средата, защото взех да скърцам със зъби.

Персонажът и определено беше противен, но тя се справя перфектно във всеки кадър. Обожавам начина, по който възрастта прави актьорите толкова експресивни.

 

 

dallas-trailer-082713sp.jpg

 

Dallas Buyers Club

 

Видях този филм в номинациите за Оскар и реших да го гледам. С изключение на това, че засяга социален проблем и показва, че един нищо и никакъв човечец всъщност може да промени нещо, както и прекрасната метаморфоза на Матю Маконахи и Джаред Лето, филмът не блести с нищо особено. Все пак го препоръчвам. 

Edited by snejko
Link to comment
Share on other sites

И аз го гледах Вълка от Уолстрийт.

8.5/10 мога да му дам.

Приятен и интересен за гледане. Добра режисура и добра актьорска игра от всички актьори.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

И аз го гледах Вълка от Уолстрийт.

 

8.5/10 мога да му дам.

 

Приятен и интересен за гледане. Добра режисура и добра актьорска игра от всички актьори.

 

Доста великодушно от твоя страна!!!

 

 

Disconnect (2012)

Link to comment
Share on other sites

SpecialID.jpg

 

Special ID

 

хареса ми. добри кютек хореографии, като повечето са малко в стил "джеки чан".

 

MV5BMTAyMjQ3OTAxMzNeQTJeQWpwZ15BbWU4MDU0

 

Hunger Games: Catching Fire

 

също става за гледане(допадна ми повече от първата част), а отворения край заинтригува какво ще стане накрая - дали добрите ще объхтят лошковците :)

 

MV5BMjMzNzAwNTk2OF5BMl5BanBnXkFtZTgwMjE3

 

A single shot

 

приличен трилър с добра актьорска игра.

Edited by samkijot
Link to comment
Share on other sites

CAPTAIN PHILLIPS

 

Отличен филм. Заслужава да се види.

 

THE HUNGER GAMES - CATCHING FIRE

 

Бях много скептично настроен предвид какв безумна тъпотия беше първият филм, но някак си тук нещата са по-добре. 

Link to comment
Share on other sites

THE HUNGER GAMES - CATCHING FIRE

 

Бях много скептично настроен предвид какв безумна тъпотия беше първият филм, но някак си тук нещата са по-добре. 

На същото мнение съм и аз :))

Вероятно ще се случи като с новите епизоди на Междузвездни войни (1,2,3)

Link to comment
Share on other sites

Няма как да се съглася с който и да е от вас. Така добре забъркана и еФтена бозица ... с толкова реклама. Безцицестото и безизразно дЕвойче заслужава трудов лагер ... режисьора нз какво да му измислим на него. Бедна, бедна работа. Съпорт каста само прави ЦЕЛИЯ филм (за мен). Отчайващо слаби ефекти. Може би скоро не съм бил толкова разочарован от "блокбъстър" по отношение на ефекти. А какви безумици има като става въпрос за оцеляването... вярно, спрямо първата част са мнооого по-добре ама дори и средностатистически пенсионер гледал 2 пъти Беър  Грилс знае, че нИ стааа така.

 

0 - 10 > 4 само заради съпорт актьорите.

Link to comment
Share on other sites

Cloudy with a chance of meatballs 1 и 2 - за първата част по-висока оценка, може би 7/10, за втората - 4/10.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...