Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

Боднах Хобита в последния момент на 3Д...доволен съм, с изключение на това че ме подразни малко продължителното дърдорене на дракона :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

CAPTAIN PHILLIPS

 

Отличен филм. Заслужава да се види.

 

Силен и страхотно добър! + 2.

Link to comment
Share on other sites

LAST VEGAS

 

Ето така се прави! Може би поне 10 години не съм видял филм с претенции за комедия, който да може да стъпи на малкия пръст на този. Големите са Големи, Великите са Велики. Който inbred кретеноид си е правил експерименти с превода на заглавието, сравнявайки го с най-големия боклук на подобна тема, кайсиите му да изсъхнат връз черничова сопа!

Невероятна игра на някои от най-великите актьори на света в един страхотно забавен филм. Истинска комедия, която не трябва да пропускате. 

Link to comment
Share on other sites

HER

 

Прекрасен. Най-доброто, което съм гледала напоследък. 

От една година го чакам тоя филм да излезе с хубаво качество или на кино, за да го гледам.

Така като чета ми напомня на: Ruby Sparks и Stranger Than Fiction. Ако не си ги гледала..

Link to comment
Share on other sites

От една година го чакам тоя филм да излезе с хубаво качество или на кино, за да го гледам.

Така като чета ми напомня на: Ruby Sparks и Stranger Than Fiction. Ако не си ги гледала..

Ммммм... гледала съм ги и двата, но определено Her е нещо много по-различно и което е най-впечатляващото във филма, освен самата история е начина, по който е разказана, етапите, през които минава, всеки детайл е пипнат, всичко е точно премерено.... възхитена съм!

Link to comment
Share on other sites

Inside Job

 

Може би най-добрият филм за финансовата криза от 2008-ма!

 

 

+1

Гледах го още като излезе, направо бях врещен като видях какви простотии са правели :wtf:

 

А аз си мислех, че най-безпардонната и открита мафия, която прави всичко пред очите на хората, без да им пука от нищо, са българските политици

Link to comment
Share on other sites

About time

fit-520x390.jpg?mtime=1376954897

 

Приятен, свеж, забавен, топъл, смислен. В началото не ми вдъхна доверие, но реших да не съм прекалено претенциозна... Постепенно филмът ме очарова... Разбира се, има си своите забележки, но посланието и атмосферата, които създават, си струват гледането... 

Link to comment
Share on other sites

LAST VEGAS

 

Ето така се прави! Може би поне 10 години не съм видял филм с претенции за комедия, който да може да стъпи на малкия пръст на този. Големите са Големи, Великите са Велики. Който inbred кретеноид си е правил експерименти с превода на заглавието, сравнявайки го с най-големия боклук на подобна тема, кайсиите му да изсъхнат връз черничова сопа!

Невероятна игра на някои от най-великите актьори на света в един страхотно забавен филм. Истинска комедия, която не трябва да пропускате. 

Гледах го-хареса ми.Само че за кой превод става дума и и за кое сравнение?

Link to comment
Share on other sites

Заглавието на български е засрано от някой молумен кретен като "Последният пенсионерски запой", като по този начин се прави паралел с убиецът на мозъчни клетки, най-тъпото нещо в света на комедията, което съм виждал през този век засега - The Hangover.  

Link to comment
Share on other sites

2 Guns, The Last Stand и Killer Elite - първите два са свежарски и има смях, последния също е хубав и леко семпъл в сравнение с предишните филми на Стейтън.

Link to comment
Share on other sites

ENDER'S GAME

 

Филмът е детски, но според мен е добре направен. 

 

Има го това усещане за детски филм. При книгата съвсем не е така. Ама то си е нормално де, малко филми могат да ти въздействат като книгата.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...