Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Много се радвам, че има и други фенове на Red :) Най-близките ми хора се отнесоха с пренебрежение и към двете части, което ме нарани дълбоко  :nugget:

Толкова им е акъла! Изключително забавен филм за гледане, смях се на глас, което рядко става по принцип (освен ако не гледам старите неща на Еди Изард примерно).

Днес изгледай Page Eight и Riddick. Първият много ми хареса, във втория най-доброто беше един чифт цици + sideboob на Starbuck от Галактика. Не че очаквах нещо кой знае какво де.

Link to comment
Share on other sites

The Hobbit: The Desolation of Smaug (2013)

 

+++++++

Страхотен. Гледахме го на 48 кадъра риъл 3д ... страхотно, страхотно, страхотно... Много ни хареса. Няма как да се обясни, трябва да се гледа. А дракона... дракона е пич! Смър за всички и нито монета за тях! :D :D :D

 

Link to comment
Share on other sites

6172.jpg

 

The Guardian

 

Въобще не ми пука,че може би американската брегова охрана не е такава каквато е представена в филма,че тренировките може би не са такива.Филма е ВЕЛИКОЛЕПЕН.Наистина прекрасен.Адски много ми хареса и няма да збъркате ако го гледате.И моля ви спестете си обичайните коментари за тфа,че работите не са такива като в филма.Няма смисъл от 2 страници спам excl.gif

 

Личната ми оценка е-9/10

IMDB Rating: 6.5/10 (2,974 votes)

Гледам в момента този сериал, обаче от първи сезон работата с намирането е спек. Имам само един читав торент, от TPB, в който епизоди 7 и 11 (дотук) липсват, т.е. не липсват, но не са свалени целите - траят по 10 секунди или около. Някакви идеи?

Link to comment
Share on other sites

runner-runner-poster__oPt.jpg

 

Runner Runner

 

филмчето не го бива - някак си е претупано откъм сюжет, а и самите персонажи са много шаблонни, без развитие, но джема артъртън много я бива ... то аз и главно заради нея го свалих де :love

 

.... май обърках темата :zzz това беше за онази с -

Edited by samkijot
Link to comment
Share on other sites

mike-tyson-undisputed-truth-1014606-p.jp

 

 

Mike Tyson: Undispited Truth

 

... заслужава си да се изгледа поради простата причината, че това име маркира две декади в бокса и има голяма заслуга за това този спорт да стане entertainment.

Link to comment
Share on other sites

I SPIT ON YOUR GRAVE 2

 

Който е гледал първия филм е наясно със сюжета. Интересното тук е, че филмът е ... български.

 

GOMORRAH

 

Мафията... Мартин Скорсезе... Класика.

Link to comment
Share on other sites

I SPIT ON YOUR GRAVE 2

 

Интересното тук е, че филмът е ... български.

 

Силно казано...освен, че е сниман в България и участват някои български актьори...

Link to comment
Share on other sites

I SPIT ON YOUR GRAVE 2

 

 

 

За момент си помислих, че филмът има нещо общо с романа на Борис Виан "Ще плюя върху вашите гробове", но като прочетох резюмето... тц. Различни неща са.

Link to comment
Share on other sites

 Да, Пламене, само дето освен продуцентите и главната геориня, всичко е българско.... :laughing:

 

Цвети, ти защо гледаш такива филми? Не са за жени.

 

===========================================

 

THE HOBBIT - THE DESOLATION OF SMAUG

 

Поредна добра част от поредицата, но на места просто е твърде детски.

 

WE ARE WHAT WE ARE

 

Сериозен филм, макар и малко муден. Не е за всеки. 

Link to comment
Share on other sites

Да, Пламене, само дето освен продуцентите и главната геориня, всичко е българско.... :laughing:

Мразя да издребнявам, ама след като си тръгнал...

 

Directed by

Steven R. Monroe

 

Produced by

Lisa M. Hansen

Paul Hertzberg

 

Executive:

Meir Zarchi

 

Written by

Neil Elman

Thomas H. Fenton

 

Starring

Jemma Dallender

 

Music by

Corey Allen Jackson

 

Cinematography

Damian Bromley

 

Editing by

Kristina Hamilton-Grobler

 

Studio

CineTel Films

 

Distributed by

Anchor Bay Films

 

 

Link to comment
Share on other sites

Явно прихващаш от Ангел, но срещу вентилатор с каменни перки не тръгвам.

А съм почти сигурен, че не си гледал филма, камо ли кредитите след него... 

 

======================================

 

HAUNTER

 

Ето един чудесен филм в жанра и като идея, и като изпълнение. Ако бяха вложени много пари и респективно силни ефекти, щеше да се запомни за доста дълго... 

 

======================

 

ЕДИТ: Момчиле, да - не е на 7/8, Дриймтийм или Халваджиян, но е по-български от последния Буклук Брадър или каквото беше там. Просто това имах предвид. 

Link to comment
Share on other sites

Явно прихващаш от Ангел, но срещу вентилатор с каменни перки не тръгвам.

 

Видене, стига се излага бе, този филм по никакви критерии не може да мине за български.

Link to comment
Share on other sites

+ 1 за Pacific Rim.

 

На мен много ми хареса, Жоро заспа :)

 

 

Много ми прилича на Armageddon, Alien, Avatar, Transformers. Т.е. нищо ново под слънцето, но пък ми беше доста интересен.

 

 

+ 2 за Sanctum. Все едно гледах Grimjaur + netrootbg :)

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

Галче, по-гот е на голямата плазма, нали? :)

 

Аз толкова много филми съм насъбрал на харда, че не знам кога ще ги изгледам. Тези дни лека полека започнах с вълна драми, та мога да препоръчам две, които не са лоши, но не са и връх.

 

The Spectacular Now - определено очаквах малко повече от филма. Хубава история, добра игра на актьорите, ама ако сте гледали

Good Will Hunting

, то този го препокрива на 90%.

 

About Time - отново филм, който заслужава да се види. Комедийният елемент не беше добре застъпен. Малко повече смях щеше да е в плюс.

 

И двата филма получават 6/10

Link to comment
Share on other sites

DARK FEED

 

Прилично направен хорър, с малко пари, но прилично...

 

СНАЙПЕР - ОРУЖИЕ ВОЗМЕЗДИЯ

 

Добре направен филм, браво на авторите. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...