Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

CARRIE

 

Уникален! Не мога да имам забележки просто... 

Изгледах го и не останах впечатлен. Общо взето филмът беше разказан в трейлъра + това малката не се справи убедително с ролята.

 

Но! останах възхитен от филма 12 Years a Slave. Много въздействащ. Уникален подбор на актьори, а Чиуетел Еджиофор и Майкъл Фасбендер са брилянтни.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Изгледах го и не останах впечатлен. 

 

BIACH PLEASE.... :effemine2:

 

====================================

 

ABOUT TIME

 

В началото подозирах, че свалянето на филм от тоя е тип е поредната грешка, но той се оказа просто невероятен, едновременно забавен и мегасилен... Задължителен за гледане... 

 

EVIDENCE

 

Интересна идея. Внимание - от типа снимани с камера от ръка е. На някои това не им понася. 

Link to comment
Share on other sites

47 Ronin

 

Уникален! Каквито и суперлавити да кажа, ще са му малко.
Страхотни пейзажи, страхотен саундтрак, перфектна история за саможертва, лоялност и любов.
Единственият известен ми актьор от целия състав беше Киану Рийвс, който направи филма.
Класа за пореден път.

8,5/10

Щеше да е 10/10 ако не беше на 3D. 3D-то е напълно ненужно.

Link to comment
Share on other sites

Единственият известен ми актьор от целия състав беше Киану Рийвс, който направи филма.

Класа за пореден път.

Ъъъъъ кво? След като изчетох в другата тема мнението ти за Киану съм направо втрещен да видя това тука... Сигурен ли си че си го писал ти? :)

Link to comment
Share on other sites

47 Ronin

 

Уникален! Каквито и суперлавити да кажа, ще са му малко.

Страхотни пейзажи, страхотен саундтрак, перфектна история за саможертва, лоялност и любов.

Единственият известен ми актьор от целия състав беше Киану Рийвс, който направи филма.

Класа за пореден път.

 

8,5/10

 

Щеше да е 10/10 ако не беше на 3D. 3D-то е напълно ненужно.

АХХАХАХАХХХААХААХХАХАХААХАХХАХАХААХ А4Е АЙ4ЕВО ИАВ4ЙПО АВЙ46ПО АЕЙК6 ХАВЙ46 ХЙАЙАЙАЙАЙЙАЙ4 ЙКА4ВЙ 6АЙ6К АВЙ46 ЙАВ45Й АВ4Й 5АВЙ45 'АВЙ4 'АЙВ4 5'ЙДЙФСЙДФЙАЙАЙАЙАЙАЙАЙАЙАЙААХАХАХАХХАХАХ

 

 

 

Има дни, в които ставам, отварям форума, и гледам, че Ангел и Виден се грижат за всички нам, за да сме доволни от живота. Да сте живи и здрави, много ви обичам и двамата, продължавайте в същия дух.

Сагата Мобо-Виден не е толкова интересна, защото там реално има прав и крив (няма да пояснявам), но когато спорите за нещо СУБЕКТИВНО е просто великолепно

Link to comment
Share on other sites

EVIL DEAD

 

Чудесен римейк на старата класика! Абсолютно в същия стил. Има още какво да се желае, но определено останах доволен. Дано направят още. 

Link to comment
Share on other sites

12_years_a_slave_soundtrack.jpg

 

12 Years a Slave

 

Оказа се, че на този режисьор съм му гледала всичките (три) пълнометражни филма. И трите са по различен начин прекрасни и си заслужават отделеното време. И в трите участва Michael Fassbender. 

Link to comment
Share on other sites

Frozen :)

The Lorax :) Много истинска анимацийка (за жалост или щастие)...

Link to comment
Share on other sites

LONE SURVIVOR

 

Въпреки силната доза автореклама, филмът е добър.

 

ANTISOCIAL

 

Нищо особено, но интересна идея, става за среднощно дремане...

Link to comment
Share on other sites

Ама то който гледа - разбира нормално. Пише 1, не +1, -1, х1, пределно ясно при това. Момчиле, не е задължително непременно да се интересува човек, филмът е интересен за всички.

 

=======================

 

DESPERATION 

 

Припомних си този филм по Стивън Кинг тази вечер... 

Link to comment
Share on other sites

Frozen не знам в коя тема да го сложа. Според мен имаше прекалено много песнички, особено в началото ми се доповдига по едно време. Мюзикъл отвсякъде. Имаше и добри моменти, но доста малко. Със смесени чувства съм общо взето. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...