Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=hIAZy4wc23w

 

 

Невероятен...

Холивуд да го духа...и да гълта.

 

русофил и американофоб :laughing:

ако беше хамерикански, сигурно щеше да го оплюеш :))

 

п.п. не съм гледал филма, ама ако може да се съди по трейлъра ... нещо подобно на онзи филм с летящата волга(който за жанра си не беше лош), но не знам с какво би се различавал от един отвъдокеански "блокбастър" :)

Link to comment
Share on other sites

Мтц....Само за да опровергая твърдението ти.

1. Нищо общо с фантастика. Филмът разказва за майка, пратила детето си в Кавказ, при баща му, на почивка/това, че са разведени е само за драматизъм/

2. Почивката на лапето съвпада с нападението на Грузия над Осетия/ако си спомняте, тогава грузинците ядоха много бой/.

3. Това с фантастичните елементи е погледа на детето към войната, алегоризиран и пречупен през призмата на игрите и бла-бла.

4. Филмът е драма, и то много сериозна.

5. Дори да беше американски, ако беше така добре замислен и направен, нямаше да го оплюя.

6. Американците няма да направят такъв филм, щото те помагаха на грузинците при опита им да завземат автономна Осетия.

Link to comment
Share on other sites

blackthorn.jpg

 

Blackthorn (2011)

 

хубав уестърн. за почитателите на жанра.

 

low-cost-evtin-polet-2011-at-torrent-team.jpg?1321386997

 

Low Cost (2011)

 

френска му работа :laughing: не е от най-добрите попадения, но става за гледане.

има както доста смешни сценки, така и доста тъпи, но като цяло бива. поне за мен :)

Edited by samkijot
Link to comment
Share on other sites

CAGED

 

Останах много приятно изненадан. Много добре направен филм.

 

WISHMASTER

 

Изгледах 4-те части. Една провалена поредица с много хубава идея. Първите два филма са много добри за времето си. Третата серия е пълна трагедия. Четвъртата е подобна боза. Жалко наистина.... Така че първите два филма са за тук, вторите два са за другата тема...

Link to comment
Share on other sites

Една класика от 1998 г., с неповторимия Кърт Ръсел. Препоръчвам на хора, които са доста изостанали с филмите като мен. :laughing: Бахти, едно време правиха филми с по 10 - на артиста и пак бяха интересни!!!

 

kjcbfifois.jpg

Link to comment
Share on other sites

Дръпнах го от руски торент, засега не знам да го има на български. Ей сега ще го кача.

 

Готов си.

 

http://bt.wrzru.com/details.php?id=71816

Edited by Grimjaur
Link to comment
Share on other sites

Дръпнах го от руски торент, засега не знам да го има на български. Ей сега ще го кача.

 

Готов си.

 

http://bt.wrzru.com/details.php?id=71816

На теб аватара в тракера ти е на Siebenbürgen, защото харесваш групата или просто ти харесва картинката? Питам те, защото това ми е много любима група, а не е много известна. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

А защо според теб се пиша Grimjaur? Само щото значи книга с магии/буквално/ и мъдра книга/преносно/? laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Moneyball.2011.480p.BRRip.XviD.AC3-CiNT.jpg

 

 

Moneyball

 

нищо не разбирам от бейзбол, но филма ми хареса.

струва ми се, че всеки един, който е запален по даден вид спорт ще му допадне.

 

п.п. жалко, че досега (според мен) не е направен поне един стойностен филм за футбола(не американския). може би филма за брайън клъф се доближава, но той е по-скоро биографичен и се акцентира предимно на човека-треньора клъф, отколкото на самата игра.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...