Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

Хм направо с учудвам от ниския рейт в замунда.

Как няма да те учудва. Толкова е тъп този филм, че чак аз се вдлъбнах. Но пък добре ми повлия на перисталтиката и съня. :)

 

Иначе препоръчвам 50/50. Води се комедия/драма и като цяло хич не обичам да ми се мешат двата стила в един филм, но тук всичко беше чудесно премерено и се е получил един много добър филм.

 

50_50_Poster.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Значи явно имаш ясновидски способности :) Иди пусни тото. Аз си нямах ни най-малка представа и накрая като зацепих какво става, леко зяпнах и замигах на парцали.

 

 

 

Явно защото си имам бая работа напоследък с малки деца и знам колко неподозирано приказливи могат да бъдат та като видях да сяда малката до главната героиня и ми светна.

 

 

EDIT: Снежи, как може такива работи, не съм го очаквал от тебе. Ти дефакто разказа филма. Слага се задължително спойлер в такива случаи! ninja.gif

 

RaptoR

Оффф много съм проста, все забравям как се слагаше спойлер, защото ми се е налагало 1-2 пъти само. Извинявам се много! Няма ли някакъв бутон за спойлер да му се не види...

Edited by snejko
Link to comment
Share on other sites

THE IDES OF MARCH - 'Maртенски дни' май се превежда. Типичен политически трилър, който мен ме държеше в напрежение и ми направи впечатление отличната игра на Раян Гослинг. Тоя пич явно ще е една от новите големи звезди на Холивуд. Засенчва и Клуни в собствения му филм:)
Link to comment
Share on other sites

THE IDES OF MARCH - 'Maртенски дни' май се превежда. Типичен политически трилър, който мен ме държеше в напрежение и ми направи впечатление отличната игра на Раян Гослинг. Тоя пич явно ще е една от новите големи звезди на Холивуд. Засенчва и Клуни в собствения му филм:)

Аааа Гослинг е уникален, любимец ми е от известно време и определено е най-талантливият актьор от младото поколение, поне от нашумялите засега. А и никак не изглежда зле ;)

Link to comment
Share on other sites

STEPHEN KING'S BAG OF BONES

 

Много добре направен и интересен филм (предполагам книгата е още по-интересна, както е по принцип), но дали поради начина, по който е поднесен или нещо друго - ужасно предсказуем. Ясен ми беше още след началото на действието... Струва си обаче да се види, все пак е Стивън. Макар и един доста поомекнал Стивън. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Лора от сутрин до вечер .Много добре ,смях се доста :punk

 

11-05-31-17148_1.jpg

 

И този новият Johny Инглиш (макар че го гледах до 1вият час, и по късно ще го догледам).

Edited by TRIBALERO
Link to comment
Share on other sites

Гледах "The Change up" или по нашему "Размяната", да си призная бих го сложил в съседната тема, която е с - (мунус), само че да видиш на Оливия Уайлд задника - totally worth it :Dlaughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Как може до сега никой да не е споменал този филм :blink:

 

warrior-poster-2.jpg

 

 

Т'ва е филма на година.

Гледах го и аз. Много беше предсказуем. По-скоро не бих го препоръчал. The Fighter беше по-добър:)

Link to comment
Share on other sites

hideandseek.jpg

Hide and seek

Много добър и за мен непредвидим трилър, който не го е гледал и обича филми, които държат в напрежение до края, да си поправи грешката да го гледа. Присъединявам се с положителни отзиви и за Nothing but the truth

ПП: И не четете коментарите в замунда преди да го гледате, защото там разкриват всичко идиотите.

Edited by slay
Link to comment
Share on other sites

The Girl with the Dragon Tattoo

(2011)

 

Перфектен!

 

Сега свалям и оригиналите.

Точно пък ти да не си гледал оригиналите, изненадана съм.

Link to comment
Share on other sites

Причината е само една - мразя да чета субтитри.

 

Научи шведски тогава! laughing.giflaughing.giflaughing.gif

 

--------------------------------------------------------------------

 

MARGIN CALL

 

Добре направен филм с много сериозни актьори. Излишно е да се споменава, че е отлично изигран. Чак след 5 години някой се опитва да ни обясни как стартира кризата и то под сурдинка. Амриканците са достатъчно нагли и дори не показват черно на бяло какво точно се случи.

 

FOODMATTERS

 

Полезен филм - трябва да се види и да се има предвид всичко обяснено в него.

 

DOLPHIN TALE

 

Очарователен! И да - на www.seewinter.com може да видите Уинтър по всяко време. rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

636.jpg

Много истински направен филм на подобна тематика!

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...