Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

 

Интересено как не съм го гледал досега. Супjер филм. :)

 

+1

 

Може би най-любимият ми филм. Страхотна любовно ориентирана комедия :)

Link to comment
Share on other sites

Knight-and-Day-poster.jpg

"Knight and Day"

 

Приятна измишльотина, но по едно време ми идваше да откъсна главата на Джун (Диас). :) Много дразни на моменти с прекалената си глупавост и наивност, но към края вече е ПРО.

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

Мда, гледах трейлъра хахаха, струва ми се много забавна! :)

 

Stormy Night / Arashi no yoru ni (2005)

2734611b.png 2734612M.png

 

Уникална анимациика, много веселка, на моменти влиза и драма, препоръчвам я.

П.П. Скоро ако ми се отвори време ще направя едни български субтитри. :)

Link to comment
Share on other sites

legend-of-the-guardians.jpg

Много добро :)

След малко мисля да гледам и Despicable Me.

Хамстер между другото скоро трябва да излезне Gnomeo and Juliet :lol:

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

SKYLINE

Много доволен останах от този филм, макар че можеха по-добре да ни подскажат ще има ли 2 или не. Успяли са според мен да вземат добри идеи от CLOVERFIELD и DISTRICT 9.

Link to comment
Share on other sites

Е, стига де, Skyline малко ме разочарова... от трейлъра останах с къде по-големи очаквания за филмчето, пък и каста ми се стори добър. Актьорите си играха добре, ама историята все едно беше съкратена на половина... сцена през сцена. Някак въведението липсваше от части и от там ми се стори разпокъсан целият сюжет.

Иначе... готино филмче, ефектите си ги има, екшъна си го има, приятно замислено, и все пак ако го бяха разтегнали малко повече с детайли и не толкова чудене и въртене по сцените, тогава щеше да е хитово.

Edited by lil_stenly
Link to comment
Share on other sites

И от мен глас за "Devil". А "Skyline" направо ме ядоса, това е първият филм, който не бих отказал да е двойно по-дълъг отколкото е, а и ако бяха посъкратили времетраенето, прекаранo в криене в хотелската стая, нещата щяха да са по-добри. И все пак мнението ми е положително. Сега чакаме "Battle: Los Angeles" да ГА видим дали идеята за атака от извънземни ще бъде по-добре реализирана.

Link to comment
Share on other sites

detective-dee-and-the-mystery-of-the-phantom-flame.jpg

 

Detective Dee and the Mystery of the Phantom Flame

 

10/10

 

 

 

Не съм очаквал да имаме еднакви вкусове с теб ! ;)

 

+1 към рейтинга от мен.Мн добър филм!И ще цитирам един пост от торента, защото мн точно описва филма:

"Великолепни бойни сцени, много добре и с вкус пипната компютърна графика и история"

Link to comment
Share on other sites

+2

 

Горе-долу бива. Харесa ни, че не се знае краят какъв е, но пък

религиозната тематика sucks

 

 

devil-movie-poster.jpg

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

:) За този "Дявол" по-горе в коментарите в Замунда или Арена имаше един герой, който беше написал някъде в първа втора страница още следното:

"Филмът е глупав,

еди кой си е дяволът ! "

Направо беше разказал играта на всеки, който иска да види що за филм е в коментарите. Цялата фабула и интрига в две думи. :lol:

След това имаше 3-4 страници с ругатни и някакви уникални проклятия от маса хора по адрес на пича с този свеж коментар.

 

Лично аз се разбих от смях. Но гледам на другия ден бяха изтрили всичко.

Link to comment
Share on other sites

:) За този "Дявол" по-горе в коментарите в Замунда или Арена имаше един герой, който беше написал някъде в първа втора страница още следното:

"Филмът е глупав,

еди кой си е дяволът ! "

Направо беше разказал играта на всеки, който иска да види що за филм е в коментарите. Цялата фабула и интрига в две думи. :lol:

След това имаше 3-4 страници с ругатни и някакви уникални проклятия от маса хора по адрес на пича с този свеж коментар.

 

Лично аз се разбих от смях. Но гледам на другия ден бяха изтрили всичко.

 

То така се е**ва смисъла от целият филм.Направо бан да слагат на такива китайци :pirate

Link to comment
Share on other sites

Winter%27s+Bone+cover.jpg

 

Winter's Bone

 

от типа "гадни филми", в които се обрисува един свят, който знаеш че съществува някъде там, но ако ти го бутнат в лицето, гледаш да обърнеш глава ... а някои хора просто се опитват да живеят в него, тъй като съдбата не им е оставила право на избор.

общо взето не е нещо изключително, но е добре направен. залага се повече на пресъздаване на цялостната "снимка" на едно общество и на отделните участници в него, а не на сюжетната линия.

ако търсите забързано действие, обрати, драми, по-добре го пропуснете.

Link to comment
Share on other sites

rampageboxart.png

 

http://www.imdb.com/title/tt1355207/

 

 

 

За жалост представата на повечето от нас за "турско кино" се изчерпва с телевизонните мелодрами Листопад, Перла и тем подобните. Един човек може обаче да разбие това клишe на пух и прах. Toзи човек, или по скоро този свръхчовек е Сердар, турският Рамбо. Всъщност той е нещо много повече от Рамбо, тъй като успява да унищожи цяла армия с помощта единствено на двете си ръце, нож със съмнителни режещи способности и базука-играчка. Това вече ако не е супергерой, здраве му кажи.

Бюджетът на филма е не повече от 362 долара и няколко военни джипа тип "Уаз 469". Въпреки всичко това, режисьорът Cetin Inanc (oтговорен и за направата на филма известен като "Turkish Star Wars") успява да сътвори един такъв класически екшън, че направо да ви се изправят космите на стъпалата! Самият Сердар през тези 80 минути има горе долу 12тина реплики, но кой го е грижа- нали трепе планински хайдуци на поразия.

Сюжетът, в интерес на истината, не блести с нищо кой знае какво, но ако трябва да бъдем откровени, да не би американските екшъни да разполагат със завиден сценарий? Просто се пригответе за добро количество гърмежи, бумтежи, палежи и мустаци.

 

Към заинтересованите : филмът съм го превел и качил в axelbg.net

Edited by hardcore_united
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...