Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

Extra-Inception-002.jpg

Inception 2010

 

Най-накрая намерих време да го изгледам и определено си заслужава. Филмът е много добър, всичко е пипнато отлично. Ако вникнеш в същината, спокойно ще те пренесе в своя свят. А всякакви сравнения с матрици и тем подобни не му подхождат. Оценка 9/10

 

 

гледам е излезнал Блу Рей релийз на Saw 7 .

Обаче качеството не ми изглежда да е блу Рей : sample

да го свалям ли ?

 

Най-малкото изчакай оригиналното аудио, иначе филма просто си е правен за 3д кино, по какъвто и друг начин да го гледаш ще е съвсем друго :)

Edited by Vetim
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Аз гледах днес за втори път Мачете и все повече му се кефя на този филм. Имам чувството, че режисьора и артистите са се напили на някакъв купон и са решили да го направят този филм просто за кеф. Не знам за вас, но мен си ме кефи много.

Link to comment
Share on other sites

0430009_large.jpg

Доста бавен филм (който отгоре на всичко беше прекъсван от няколко сини екрана на моят Топчо :angry1 и ми се стори още по-бавен), но не съжалявам, че го изгледах, защото уважението ми към Hugo Weaving като актьор се покачи неимоверно много. Отлична игра... всякакви Матрици, Лордове, Вендети са нищо в сравнение с изпълнението му тук.

Link to comment
Share on other sites

Гледай си мача и не се занимавай :)

 

Гледам мача с интерес laughing.gif

 

0430009_large.jpg

Доста бавен филм (който отгоре на всичко беше прекъсван от няколко сини екрана на моят Топчо :angry1 и ми се стори още по-бавен), но не съжалявам, че го изгледах, защото уважението ми към Hugo Weaving като актьор се покачи неимоверно много. Отлична игра... всякакви Матрици, Лордове, Вендети са нищо в сравнение с изпълнението му тук.

 

Снежи, кажи филма хубав ли е, защото се мисля дали да го гледам от едно време насам...

Link to comment
Share on other sites

Гледам мача с интерес laughing.gif

 

 

 

Снежи, кажи филма хубав ли е, защото се мисля дали да го гледам от едно време насам...

Според мен няма да изгубиш, ако го гледаш. Нищо особено не се случва, но въпреки това беше истинско удоволствие да се наслаждавам на актьори от този калибър. Като гледам и в наградите (верно, само австралийски) главните роли са ги обрали.

Link to comment
Share on other sites

0430009_large.jpg

снежколенд, гледам, че си опукала литъл фиша и ти препоръчвам, ако не си гледала, BIG FISH :).

Вчера поизгледах "Black swan". Много смахнат филм. Me likey. Твърда седмица по десетобалната му давам.

600full-black-swan-poster.jpg

Link to comment
Share on other sites

снежколенд, гледам, че си опукала литъл фиша и ти препоръчвам, ако не си гледала, BIG FISH :).

Вчера поизгледах "Black swan". Много смахнат филм. Me likey. Твърда седмица по десетобалната му давам.

Биг фиша отдавна съм го гледала, аз не изпускам смахнати филми, дай ми само такива да гледам :)

Сега чакам черния лебед с по-свястно качество и ще го изпапам и него.

Link to comment
Share on other sites

THE LOVELY BONES -(2009)               Eдин филм на Питър Джаксън, който ми хареса. Историята е криминална и едновременно с това доста фентъзи жанр, което бе доста свежо. Не бях гледал подобен филм и определено ме впечатли и ме накара да се замисля дали наистина има живот след смъртта....някъде там.       Заслужава висока оценка, заради посланието, актьорската игра и уникалните сюрреалистични пейзажи.

Edited by sincity
Link to comment
Share on other sites

The%20Song%20of%20Lunch%20%282010%29.jpg

 

На мен много ми допадна, за света в нас и самите ние в него - една ретроспекция от позицията на 10-15-20 години относно минало, настояще и бъдеще в живота.

Link to comment
Share on other sites

mr-jones-movie-poster-1020230696.jpg

 

Mr. Jones

 

много стойностен филм, който навремето(а и сега) сякаш остана(ва) встрани от вниманието на зрителите(съдейки по коеф. в imdb). невероятна игра на ричърд гиър(общо взето one man show). лентата е сравнително стара(1993), но винаги когато имам време бих я гледал отново и отново. притежава своеобразен декадански чар.

Edited by samkijot
Link to comment
Share on other sites

  

Вчера поизгледах "Black swan". Много смахнат филм. Me likey. Твърда седмица по десетобалната му давам.

600full-black-swan-poster.jpg

 

 

За мен това е един от най-добрите филми на годината, ако не и най-добрият. Аз му давам деветка и му предричам сигурна номинация за Оскар и за най-добра женска роля на Портман.

Edited by sincity
Link to comment
Share on other sites

American-History-X-poster.jpg

Мъж ми не го беше гледал и снощи се наложи да си го припомня заради него. Мнооого добър, много.

 

Inhale_Movie.jpg

Доста тежка драма за един баща, който се опитва да спаси живота на дъщеря си.

Edited by snejko
Link to comment
Share on other sites

най накрая излезна читав release за SAW :laughing:

даже ще влезна в духа на филма,като го гледам с 1 око :pirate

 

Ми гледах го,брутален е ...и до там :tongue

Edited by TRIBALERO
Link to comment
Share on other sites

SecretReunion.jpg

 

Secret Reunion

 

хубав филм. ако беше американски, сигурно щеше да е в категорията на т.нар. блокбастъри, а главната роля да се изпълнява от дензъл уошингтън(kang-ho song май е корейския му еквивалент) ... струва си 2-та часа.

няма да се учудя ако след време американците открадната сюжетната линия(както направиха в departed), ама ми е интересно с какво ще заместят противопоставянето северна-южна корея :unsure:

Edited by samkijot
Link to comment
Share on other sites

MV5BODY3Nzg2NDQ5Ml5BMl5BanBnXkFtZTcwOTQ5MDgyMQ@@._V1._SX214_CR0,0,214,314_.jpg

 

http://www.imdb.com/title/tt0331933/

 

Думата е ЛЕК. Който търси нещо леко и грам не заангажиращо сиви и други клетки, може да се наслади на чичо Томи Лий Джоунс и компанията му от 5 мажоретки.

Въобще на Томи Лий много му ходят комедийни роли с намръщена физионимия.

Link to comment
Share on other sites

Legend_of_the_Guardians:_The_Owls_of_GaHoole_8.jpg

 

Без съмнение най-красивата анимация, която някога съм виждал! А и историята е впечатляваща. Мога само да съжалявам, че не го гледах на 3D на голям екран.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...