Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

Жан Рено си е Жан Рено :

 

"Crimson rivers" (2000)

 

 

Моля, някой да ми каже как и откъде се появи тази близначка накрая и какво точно е станало, което била планирала майка и.

 

 

"22 bullets" (2010)

Малко в стил "Гепи", но френски вариант :)

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

и какво му е общото с Гепи:laughing::laughing::laughing::laughing::laughing: недей смо да подвеждаш хората. филма прилича по скоро на рамбо но изобщо на гепи.

 

Това, че са замесени една камара хора и са оплетени като свински чарва.

Link to comment
Share on other sites

и какво му е общото с Гепи:laughing::laughing::laughing::laughing::laughing: недей смо да подвеждаш хората. филма прилича по скоро на рамбо но изобщо на гепи.

 

Не прилича на "Гепи", ама хич. "Малко" са оръжията, "малко" са убийствата, "малко" са героите, престъпленията и те са "малко". Само краят и началото не приличат на "Гепи". Може да се каже, че има някаква прилика и с Рамбо, ама е толкова далечна, като на стрина Калина зълвин зет.

 

Това, че са замесени една камара хора и са оплетени като свински чарва.

 

Именно :)

Link to comment
Share on other sites

ами казвай предварително, че сравняваш филмите не по сюжет, а по брой убийства:laughing::laughing::laughing:ама и аз съм си виновен с къв акъл тръгвам да се занимавам с малоумници

Link to comment
Share on other sites

paagrio, имаш известно време да осмислиш нужно ли е да се държиш по този начин.

 

Edit: Очевидно няма да стане.

Edited by Dreamer
Link to comment
Share on other sites

Доста слаба част... Първият час-час и нещо е цялото действие. Последният един час можете да го пропуснете. Не си заслужава и да ходите на кино... 5/10

 

Не мога да се съглася с теб. На мен пък много ми хареса.

Link to comment
Share on other sites

Не мога да се съглася с теб. На мен пък много ми хареса.

Не знам какво ти хареса, човек, но в половината филм

 

обикаляха дивия и нищо и никакво действие... направо може да си я проспиш честно казано и нищо да не изгубиш.

 

Мога да си дам оценката така. За първата половина от филма 9/10, готини ефекти, отлична отмосфера. За втората половина си е пълна скука. 1/10 и така финална оценка 5/10

 

Надявах се поне на грандиозен финал след сумати време разкарвайки се из планините и нулевото действие, а не финал все едно гледам сериал, който на следващата седмица му излиза новата серия...

 

Според мен едно, че не успяха да го направят 3Д, защото нямало да им стигне времето, но са взели да им свършват парите и са претупали нещата до края. Нямам друго обяснение.

Edited by Vetim
Link to comment
Share on other sites

Не знам какво ти хареса, човек, но в половината филм

 

обикаляха дивия и нищо и никакво действие... направо може да си я проспиш честно казано и нищо да не изгубиш.

 

Мога да си дам оценката така. За първата половина от филма 9/10, готини ефекти, отлична отмосфера. За втората половина си е пълна скука. 1/10 и така финална оценка 5/10

 

Надявах се поне на грандиозен финал след сумати време разкарвайки се из планините и нулевото действие, а не финал все едно гледам сериал, който на следващата седмица му излиза новата серия...

 

Според мен едно, че не успяха да го направят 3Д, защото нямало да им стигне времето, но са взели да им свършват парите и са претупали нещата до края. Нямам друго обяснение.

 

Ами хареса ми като цяло. И атмосферата, и режисурата, и ефектите. Това е единственият Хари Потър, който помня. За предните имам някакви супер смътни спомени. Иначе за финала съм съгласен, че свърши точно като сериал. Беше разочароващо, но само това. Другото много ми хареса и дори не усетих как минаха 2 часа и половина.

Link to comment
Share on other sites

MV5BMjE1MzU1Mjg1OF5BMl5BanBnXkFtZTcwNDc3NDQ2Mw@@._V1._SX214_CR0,0,214,314_.jpg

 

Има превод, не е много точен, но става. От нас мнението е, че филмчето е забавно и наистина носи някакво послание, макар и по американски казано...

 

 

Няма друга ненормалница за ролята като Lisa Kudrow :)

 

Link to comment
Share on other sites

Не знам какво ти хареса, човек, но в половината филм

 

обикаляха дивия и нищо и никакво действие... направо може да си я проспиш честно казано и нищо да не изгубиш.

 

Мога да си дам оценката така. За първата половина от филма 9/10, готини ефекти, отлична отмосфера. За втората половина си е пълна скука. 1/10 и така финална оценка 5/10

 

Надявах се поне на грандиозен финал след сумати време разкарвайки се из планините и нулевото действие, а не финал все едно гледам сериал, който на следващата седмица му излиза новата серия...

 

Според мен едно, че не успяха да го направят 3Д, защото нямало да им стигне времето, но са взели да им свършват парите и са претупали нещата до края. Нямам друго обяснение.

 

Обикаляха дивия, защото филма е правен по книга, където горе-долу това се случва.

 

Филма е направен като сериал, защото тази част си е един вид сериал. Няма как да има логичен завършек, но няма как и филма да стане 5 часа нали ? И това не е финала, финала ще излезе през юли, не зная дали си наясно, че това не е последната част, малко така звучи от написаното.

 

Свършили са им парите :) хахаха, по-голям виц не бях чувал, честно!!!

 

Всъщност при поредицата Хари Потър(също като книгата) има тенденцията всеки следващ филм да е по-добър от предишния. Нещо, което много рядко се наблюдава в други поредици. И след като изгледах и този смятам, че тенденцията се запази :)

Edited by KnoppiX
Link to comment
Share on other sites

Аз, проклетникът. Сцепих се от смях, поне от това, което видях. Много забавна анимация, като изключим любовната драма.

Link to comment
Share on other sites

Обикаляха дивия, защото филма е правен по книга, където горе-долу това се случва.

Признавам си, че не съм ги чел, но от хора, които са ги чели знам, че до сега доста се различаваше с книгата. И точно когато трябва да обикалят безцелно са се сетили да я следват, много удобно... Винаги можеха да наблегнат на нещо доста по-съществено, или просто да си доукрасят нешата. Но уви.

 

Филма е направен като сериал, защото тази част си е един вид сериал. Няма как да има логичен завършек, но няма как и филма да стане 5 часа нали ? И това не е финала, финала ще излезе през юли, не зная дали си наясно, че това не е последната част, малко така звучи от написаното.

Знам го много добре, но те решават кога и къде да спрат. Както и какво да включат или доукрасят. В момента изглежда точно така сякаш са сцепили книгата точно донякъде и това е. Определено можеха да сложат по-добър финал.

 

Свършили са им парите :) хахаха, по-голям виц не бях чувал, честно!!!

A случайно да си разбрал, че половината филм е сниман 3Д, което коства доста повече от стандартно заснемане (време и пари, а след като решават да го пуснат на обикновено 2Д, имаш ли на представа колко пари се хвърлят на вятъра? Комбинацията от пропиляно време и пари мислиш ли, че не е фактор?

Сам можеш да прецениш колко са ефектите и всичко допълващо магическия свят в първата половина и колко във втората половина. Аз се сещам за 2... Сцената със змията и ... Доби като анимация. Това е.

 

Всъщност при поредицата Хари Потър(също като книгата) има тенденцията всеки следващ филм да е по-добър от предишния. Нещо, което много рядко се наблюдава в други поредици. И след като изгледах и този смятам, че тенденцията се запази :)

При положение, че имаме финални сцени като тези:

http://www.youtube.com/watch?v=2x1PWYZZLgw

http://www.youtube.com/watch?v=k6oCIqu_jtE

 

дам, сегашните финални са "особен" градеж http://www.youtube.com/watch?v=a0-7A6rKY0E Dance, bitches...

Edited by Vetim
Link to comment
Share on other sites

хаха, направо ебаси сравнението :)

Прав си, че няма логичен завършек, и аз не зная защо така са преценили, но според мен са решили да оставят повече екшън за последната част. Още повече 2те части излизат през 6 месеца. Доста необичайно кратък период между 2те части. И тъй като чакането няма да е дълго са решили, че могат да си позволят може би такъв край.

Но филмът беше хубав и определено доста неусетно мина времето в киното.

Колкото до парите, не зная каква е причината филма да не е на 3д, не съм чел новините, но ми звучи нелепо филм с такъв огромен интерес да му липсват интевстиций. Бях в Щатите при премиерата на 6тата част и в някво сравнително малко градче, в някво малко кино беше ебаси фурора, хиляди деца и тийнейджъри облечени с манти и пръчки и снимки и ... събитие достойно за сравнение с ежегодните концерти на Пайнер в България :)

Link to comment
Share on other sites

хаха, направо ебаси сравнението :)

Прав си, че няма логичен завършек, и аз не зная защо така са преценили, но според мен са решили да оставят повече екшън за последната част. Още повече 2те части излизат през 6 месеца. Доста необичайно кратък период между 2те части. И тъй като чакането няма да е дълго са решили, че могат да си позволят може би такъв край.

Но филмът беше хубав и определено доста неусетно мина времето в киното.

Колкото до парите, не зная каква е причината филма да не е на 3д, не съм чел новините, но ми звучи нелепо филм с такъв огромен интерес да му липсват интевстиций. Бях в Щатите при премиерата на 6тата част и в някво сравнително малко градче, в някво малко кино беше ебаси фурора, хиляди деца и тийнейджъри облечени с манти и пръчки и снимки и ... събитие достойно за сравнение с ежегодните концерти на Пайнер в България :)

Всъщност и аз си признавам, че съм станал доста претенциозен към филмите... Може би, защото вече рядко гледам нещо, даже последните месеци съм гледал повече филми на кино, отколкото вкъщи и по телевизията :))

Link to comment
Share on other sites

Salt (2010)

MV5BMjIyODA2NDg4NV5BMl5BanBnXkFtZTcwMjg4NDAwMw@@._V1._SX214_CR0,0,214,314_.jpg

Добър филм на Анджелина изчетох бая негативизъм спрямо него но лично на мен ми хареса !

 

Inception (2010)

MV5BMjAxMzY3NjcxNF5BMl5BanBnXkFtZTcwNTI5OTM0Mw@@._V1._SX214_CR0,0,214,314_.jpg

Няма нужда от представяне с една дума Уникален !

 

Red (2010)

MV5BMzg2Mjg1OTk0NF5BMl5BanBnXkFtZTcwMjQ4MTA3Mw@@._V1._SX214_CR0,0,214,314_.jpg

Страхотна комедийка не е за изпускане !

Link to comment
Share on other sites

 

Колкото до парите, не зная каква е причината филма да не е на 3д, не съм чел новините, но ми звучи нелепо филм с такъв огромен интерес да му липсват интевстиций. Бях в Щатите при премиерата на 6тата част и в някво сравнително малко градче, в някво малко кино беше ебаси фурора, хиляди деца и тийнейджъри облечени с манти и пръчки и снимки и ... събитие достойно за сравнение с ежегодните концерти на Пайнер в България :)

 

Причината да не е на 3Д е, че не са искали да пускат нещо посредствено, а са искали да го направят както трябва. Проблема е бил обаче, че са нямали време да го обработят за 3Д и затова са го пуснали на 2Д. За втората част имали обаче достатъчно време и щяла да бъде 3Д.

Link to comment
Share on other sites

Аз, проклетникът. Сцепих се от смях, поне от това, което видях. Много забавна анимация, като изключим любовната драма.

 

Нещо не ми беше смешен на мен.... ;)

Link to comment
Share on other sites

shut_up_kick-ass_poster.jpg

 

http://www.imdb.com/find?s=all&q=kick+ass

 

 

Отлично, отлично, отлично филмче !

 

Само да вметна, че режисьора е направил и Stardust, един от най-любимите ми филми.

Отделно е бил продуцент на доста добри филми като: Lock, Stock and Two Smoking Barrels, Snatch с които има доста общо, ако някой се чуди какво ще представлява филма.

 

Не знам защо, но нито се чу, нито се видя този филм, а е шедьовър в жанра си за мен !

Edited by Светлия
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...