Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

http://zamunda.net/details.php?id=246080&hit=1

 

machete_ver7.jpg

 

Получих точно това, което очаквах - дебилен екшън с елементи на простотия :) Ако поради някаква причина сте вкиснати и искате да релаксирате, този филм може да ви помогне. Ако очаквате някакъв смисъл и качество, търсете на друго място.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

127hours.jpg

 

127 hours

Много силен филм направен по истинска история. Ако очаквате някакъв екшън сте сбъркали филма. Той си е изцяло драма. Филм за силата на духа. 8/10

 

Добре е да не четете "резюметата", защото издават края на филма, това не пречи филма да е въздействащ, но все пак... Освен това след като го изгледате може да прочетете и тази статия, която добавя някои неща към историята http://ivo.ucoz.com/index/0-46

 

 

Браво, браво. Това е филмът. Много силен и емоционален. Пък и като си представи човек, че е по истински случай. Невероятно направо. Особено любима ми стана сцената с монолога, когато си представяше как участва в някакво тв шоу. Уникален филм.

Link to comment
Share on other sites

a-serious-man-poster.jpg

 

A serious man

 

 

Много добър филм. Много добра режисура. Много добър саундтрак. Много добра актьорска игра. Много добър актьорски състав. Много интересна история. Горещо препоръчвам.

 

9/10

 

 

само дето не го разбрах от начало, защото религията не ми е силата и трябваше да попрочета малко след края на филма.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Добро ешкънче. :beer:

 

+1 за The Man From Nowhere.

 

А тоя 127 часа просто не ми стиска да го гледам, много хард ми идва това което чета за него. Макар да е ясно, че е добър филм.

Link to comment
Share on other sites

А тоя 127 часа просто не ми стиска да го гледам, много хард ми идва това което чета за него. Макар да е ясно, че е добър филм.

Хахаха, пъзльо :P Не чети нищо, просто гледай. Щом като аз - бременната със слабо сърце го изгледах, си мисля, че всеки може да го гледа, така че давай смело :)

Link to comment
Share on other sites

+ още един за 127 Hours.

 

Страхотен... Толкова тежки филми съм изгледал, но за пръв път

докато си късаше нервът на ръката

ми стана отвратително...

Link to comment
Share on other sites

So kyoooot! :)

 

Чудесен филм! Препоръчвам да се гледа в сгушено положение!

 

+ 2

 

Много емоционален, забавен, свеж! Отдавна не е имало на екран нещо толкова вълнуващо и истинско, през които всички малко или много да сме минали :)

Link to comment
Share on other sites

Тъй като не сме написали името на филма, за който говорехме, ето го и него :

 

MV5BMTU2NjQ1Nzc4MF5BMl5BanBnXkFtZTcwNTM0NDk1Mw@@._V1._SY317_.jpg

Link to comment
Share on other sites

След отличните ASSASSIN'S CREED - LINEAGE и HALO WARS се появи и доста приятния ULTRAMARINES, който освен всичко друго е и пълнометражен. Силно се надявам да виждаме повече такива продукции занапред.

 

Филмите са разбира се предимно за фенове на компютърни игри и естествено предимно на филмираните. Ако не попадате сред тях е излишно да гледате.

 

---------------------------------------

 

UNSTOPPABLE - един наистина добър филм.

Link to comment
Share on other sites

ULTRAMARINES, който освен всичко друго е и пълнометражен. Силно се надявам да виждаме повече такива продукции занапред.

 

Филмите са разбира се предимно за фенове на компютърни игри и естествено предимно на филмираните. Ако не попадате сред тях е излишно да гледате.

 

 

 

 

значи ще го гледам скоро :laughing:

 

Дано някой седне да направи и нещо в стил Blizzard деа :P :unsure:

Link to comment
Share on other sites

UNSTOPPABLE - един наистина добър филм.

 

+ 2

 

Наистина добър филм :)

Link to comment
Share on other sites

BLACK HOUSE - отличен корейски трилър, много приятно ме изненада

 

THE MAN FROM NOWHERE - още една отлична корейска продукция. Този филм и горния са от любимите ми шамари, които получават некадърниците от Холивуд. Дано да има повече такива и дано си водят записки ония келеши.

 

THE KILLER INSIDE ME - симпатично луд филм. Хареса ми.

Между другото ако някога някое създание размаже така Джесика (па ако ще и к*рва да е), лично аз без да ми мигне окото бих му запържил далака в зехтин докато му вадя бъбреците един по един и т.н. в тоя ред. devil.gif

 

Link to comment
Share on other sites

TRUE GRIT

 

Много приятен. И особено играта на Jeff Bridges, както винаги кефи много.

 

http://www.imdb.com/title/tt1403865/

 

true-grit-movie-poster-2010.jpg?w=300&h=443

 

И братята Коен както винаги на ниво.

 

Като споменах за братята, се сетих за No Country for Old Men - много добър филм, който никога не бих гледал доброволно.

 

http://www.imdb.com/title/tt0477348/

Edited by Светлия
Link to comment
Share on other sites

UNSTOPPABLE - един наистина добър филм.

Право в десятката! Към края се усетих, че от вълнение съм свил пръстите на краката си и съм се хванал за дръжките на стола! :)

 

Сега ми се играе Railroad Tycoon :)

Edited by PSYCHOSIS
Link to comment
Share on other sites

Право в десятката! Към края се усетих, че от вълнение съм свил пръстите на краката си и съм се хванал за дръжките на стола! :)

 

Сега ми се играе Railroad Tycoon :)

 

Ангелария, аз освен съспенса, през цялото време не спирах да псувам оня мазен, потен шопар,

който направи белята в началото

laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

значи ще го гледам скоро :laughing:

 

Дано някой седне да направи и нещо в стил Blizzard деа :P :unsure:

Може би.Почнал е кастинг за главните роли за WOW

Link to comment
Share on other sites

Право в десятката! Към края се усетих, че от вълнение съм свил пръстите на краката си и съм се хванал за дръжките на стола! :)

 

Сега ми се играе Railroad Tycoon :)

Добре де, не съм гледал филма още, но на мен ми се стори като дежа вю... Копие на Speed (1994), само че ограничено с ЖП.

Греша ли?

 

Edited by Vetim
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...