Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

legend-of-the-guardians.jpg

Много добро :)

След малко мисля да гледам и Despicable Me.

Хамстер между другото скоро трябва да излезне Gnomeo and Juliet :lol:

Ооо филма е много добър. И другия и той е супер забавен.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

History Channel : Life After People (2008) MV5BMTgxNDYwMjc5MV5BMl5BanBnXkFtZTcwOTczNDMwMg@@._V1._SX394_SY500_.jpg

http://www.imdb.com/title/tt1173907/

http://www.youtube.com/watch?v=SSUmPHisTqw

много интересен филм ,за това какво ще стане ако ги няма хората

 

btw забелязал съм че от време на време се бъгват постнатите картинки/снимки.

 

PS2: предлагам да слагате един Imdb линк + trailer от youtube.Да стане по интерактивно такова :)

Edited by TRIBALERO
Link to comment
Share on other sites

Tron Legacy Отидох с малко негативно мнение,но се оказа доста добър филма.Ефектите бяха наистина добри(тия дискове как хвърчат към главите)

Saundtrack-а на филма е убийствен :)

Link to comment
Share on other sites

Reign of Assassins (2010)

Reign%20Of%20Assassins.jpg

Страхотен филм не очаквах да ми хареса толкова много !

 

Despicable Me (2010)

Despicable_Me.jpg

Много свежо заглавие определено е добра анимацийката !

Edited by Lil Scrappy
Link to comment
Share on other sites

+ 2 за :

 

Step Up (Първите две части - бях ги гледала и преди, ама не съм писала)

 

Step Up The Streets

 

Финалният танц - УНИКАЛЕН

 

 

Step Up 3D

 

Най-добър от трите, като изключим сантименталните части и идеите за "Те са моето семейство", не знам какво... Лосчо се оказа много по-добър танцьор, отколкото очаквах. Страхотен беше.

 

 

The expendables

 

Забавен, радвах се на екшън легендите, Жоро още повече. Само ми доскучава, че по 20 минути се пушкат, пък никакво развитие.

 

Link to comment
Share on other sites

Имах си аз ти да не харесаш някоя комерсиална боза, само и само да стане някоя интрига из форума, че да блеснеш с някоя заучена фраза. Кви списания четеш още не ми става ясно, ама ще е страшно, сигурен съм.

 

Да не съм хептен офф, не че е много важно де, ама .. :

 

kate_bosworth_the_warriors_way_poster.jpg

 

Много голям филм. Не е за малки мозъци и не очаквам да го разберат всички, няма страшно.

Link to comment
Share on other sites

Имах си аз ти да не харесаш някоя комерсиална боза, само и само да стане някоя интрига из форума, че да блеснеш с някоя заучена фраза. Кви списания четеш още не ми става ясно, ама ще е страшно, сигурен съм.

 

Да не съм хептен офф, не че е много важно де, ама .. :

 

:) Спамораторе, като видя поредния ти мозъчен напън изпадам в умиление. Без майтап.

Иначе се радвам, че си се поправил - нали трябва модератора пример да дава, ама доста повече трябва да се постараеш де /за в бъдеще/! Или тук ти е гнезденцето, където се чувстваш по-големичък ?

 

Да не съм хептен офф, не че е много важно де, ама .. :

 

Reign of Assassins (2010) и на мен ми хареса. Благодаря за което Lil Scrappy !

 

П.П. И да запитам "големия" мозък, какво би трябвало да значи: "Имах си аз..." ?!? :)

Не че не се сещам, ама някой е поспивал сериозно в часовете !

Link to comment
Share on other sites

Трон

 

Tron-Legacy-Daft-Punk-Derezzed-Music-Video-Trailer-Official-HD.jpg

 

Дали ще ви хареса филма, зависи до голяма степен дали ще ви допадне света, които обрисува. Мен лично ме плени далеч повече от очакваното, даже съжелявам, че не му е предадена още дълбочина. Сюжета не е кой знае какво, но не и толкова зле че да развали цялостното впечатление от филма. Ясно е, че силната му страна е аудио - визуалната. И по-скоро съчетанието, гениалните Дафт Пънк са свършили страхотна работа.

Link to comment
Share on other sites

:) Спамораторе, като видя поредния ти мозъчен напън изпадам в умиление. Без майтап.

Иначе се радвам, че си се поправил - нали трябва модератора пример да дава, ама доста повече трябва да се постараеш де /за в бъдеще/! Или тук ти е гнезденцето, където се чувстваш по-големичък ?

 

Да не съм хептен офф, не че е много важно де, ама .. :

 

Reign of Assassins (2010) и на мен ми хареса. Благодаря за което Lil Scrappy !

 

П.П. И да запитам "големия" мозък, какво би трябвало да значи: "Имах си аз..." ?!? :)

Не че не се сещам, ама някой е поспивал сериозно в часовете !

 

Хахахахаха. Ма как си знаех. А даже не те познавам. Верно сега се чуствам по-голям !

Искаш ли тема , като оная за Аватар, че да има какво да правиш по Коледа ???

Link to comment
Share on other sites

Хахахахаха. Ма как си знаех. А даже не те познавам. Верно сега се чуствам по-голям !

Искаш ли тема , като оная за Аватар, че да има какво да правиш по Коледа ???

 

Направо ще цъфнеш и ще вържеш от оригиналност. Хахахахаха. Ма как си знаех. А даже не те познавам.

Иначе имаш острия ум на старшината на ротата. Най-обичах да го питам:

- Как трябва, така, или така ? И отговорът винаги беше: Ами... да !

Предсказуем точно колкото теб, но ти си значително по-оригинален. Радвам се, че обичаш да ме забавляваш.

 

Весела Коледа !

 

П.П.

И няма ли пак да добавиш:

Да не съм хептен офф, не че е много важно де, ама .. :

Или в този форум има два типа следящи за реда: модератор и спаморатор ?

 

---

Unstoppable /2010/

 

Препоръчвам го !

Edited by Светлия
Link to comment
Share on other sites

1290732490241flipped2010.jpeg

 

Много добър филм.

Давам му 8.5/10

Дам, дам :) Току що го изгледахме и си умряхме от сладурщина :)

 

 

rabbitholeposter01.jpg

Не лош, малко тежък.

Edited by snejko
Link to comment
Share on other sites

Направо ще цъфнеш и ще вържеш от оригиналност. Хахахахаха. Ма как си знаех. А даже не те познавам.

Иначе имаш острия ум на старшината на ротата. Най-обичах да го питам:

- Как трябва, така, или така ? И отговорът винаги беше: Ами... да !

Предсказуем точно колкото теб, но ти си значително по-оригинален. Радвам се, че обичаш да ме забавляваш.

 

Весела Коледа !

 

П.П.

И няма ли пак да добавиш:

 

Или в този форум има два типа следящи за реда: модератор и спаморатор ?

 

---

Unstoppable /2010/

 

Препоръчвам го !

 

Моето момче, аз съм админ, така че не си напъвай мозъчето да го мислиш кой какво следи. Много ясно че съм оригинален, нали те гледам какви глупости пишеш, след като съм ти казал нещата така както са. Ама напъвай се мощно. Ако не се осереш, може да израстнеш в очите на слепите. И бтв, Трон е филм за деца, да се радват на шаренко. Няма история, няма актьорска игра, има само един камион лампи и 3D ефекти. Айде напъни си мозъчето и прочети "Жената днес" за да ми отговориш оригинално, или поне оригинално в очите на хората дето следят "Листопад".

Link to comment
Share on other sites

Моето момче, аз съм админ, така че не си напъвай мозъчето да го мислиш кой какво следи. Много ясно че съм оригинален, нали те гледам какви глупости пишеш, след като съм ти казал нещата така както са. Ама напъвай се мощно. Ако не се осереш, може да израстнеш в очите на слепите. И бтв, Трон е филм за деца, да се радват на шаренко. Няма история, няма актьорска игра, има само един камион лампи и 3D ефекти. Айде напъни си мозъчето и прочети "Жената днес" за да ми отговориш оригинално, или поне оригинално в очите на хората дето следят "Листопад".

 

:) Мислиш си, че си забавен може би ? А всъщност си напълно изчерпан. Погледни си 90% от постовете, oops спама исках да кажа. Във всички едно и също: колко си велик, голям мозък, чичка (не дете), сране, глупости ...

Ако се бориш за някакъв приз, поне не бъди толкова сив и предсказуем.

 

Вtw ще спамим ли темата още ? Или ще продължаваш да се надуваш като сапунено мехурче ?

 

---

Ахах ! Единия "модератор" лее напън след напън, а другия модератор с остър език /Раптор/ ме заплашва на лични.

Ето това е ситуация в която се чудя дали да се смея или да плача колко pathetic сичуейшън сте си спретнали двамцата !

Но избора ми обикновено е: :lol:

Edited by Светлия
Link to comment
Share on other sites

:) Мислиш си, че си забавен може би ? А всъщност си напълно изчерпан. Погледни си 90% от постовете, oops спама исках да кажа. Във всички едно и също: колко си велик, голям мозък, чичка (не дете), сране, глупости ...

Ако се бориш за някакъв приз, поне не бъди толкова сив и предсказуем.

 

Вtw ще спамим ли темата още ? Или ще продължаваш да се надуваш като сапунено мехурче ?

 

Аз може да съм се изчерпал, но като те гледам как ти се иска да ме напсуваш, ама пък не ти се иска да се махнеш от форума, нали, щото тука може да преписваш разни фрази и да постигнеш необходимото ти израстване, което израстване е достатъчно да не посегнеш към ножа във вана с топла вода и под съпровода на азис да полегнеш форевър.

 

П.С. Видене, илядо пъти съм ти казал, че нямам нужда от адвокати и защитници на тоя етап. Гледай си мача и не се занимавай :)Още повече ме познаваш и знаеш точно и ясно какво правя в момента :)

Link to comment
Share on other sites

Като стана въпрос за American History X, гледах FIGHT CLUB (някъв релийз 16ГБ )

за пореден път (стават около 18) и мисля, че този филм трябва да се гледа поне 1 път на 3 месеца : ))

MoviePosterFightClub.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Аз може да съм се изчерпал, но като те гледам как ти се иска да ме напсуваш, ама пък не ти се иска да се махнеш от форума, нали, щото тука може да преписваш разни фрази и да постигнеш необходимото ти израстване, което израстване е достатъчно да не посегнеш към ножа във вана с топла вода и под съпровода на азис да полегнеш форевър.

 

П.С. Видене, илядо пъти съм ти казал, че нямам нужда от адвокати и защитници на тоя етап. Гледай си мача и не се занимавай :)Още повече ме познаваш и знаеш точно и ясно какво правя в момента :)

 

Ти така добре се самоконтрираш, че даже няма нужда да те псувам. ;)

Кви списания четеш още не ми става ясно, ама ще е страшно, сигурен съм.

 

И специален поздрав за теб:

 

http://www.youtube.com/watch?v=Bwc6L1a3Gdk

 

Баси, от какво голямо мехурче, какво голямо нищо остана...

 

Иначе има и други клипчета в които се демонстрира колко забавни могат да бъдат сапунените мехурчета, но ти не си от тях. :)

Edited by Светлия
Link to comment
Share on other sites

Е стига вече, моля ви се и на двамата! Влизам тук да видя кой какво е гледал и да си избера нещо, чат-пат и да изкажа мнение като ми е харесал някой филм, а цяла страница чета плювни и извращения. Джафкайте се на лични, не ни занимавайте нас, обикновените нищо неподозиращи хорица, които просто искат да гледат някой филм.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...