Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

-------------------------------------------------------------------------------------

IPB Image

 

1408 Много добър психо филм

 

 

Наистина един от малкото качествени филми на последък.

Филмът наистина е много добър.

Link to comment
Share on other sites

Crank - супер здрав, връщам си думите назад за филмите с Джейсън Статъм.

Link to comment
Share on other sites

гледах Skorpion king 2 и по-голяма простотия няма... първа част със Саклата не беше кой знае какво, ама поне се гледаше, тоя не става за нищо

Link to comment
Share on other sites

още един глас от мен. много мъжкарски филм ... хареса ми.

Филма е много як,може би един от най-добрите от такъв тип.

Още 1 глас за Felon. :D

Link to comment
Share on other sites

гледах Skorpion king 2 и по-голяма простотия няма... първа част със Саклата не беше кой знае какво, ама поне се гледаше, тоя не става за нищо

Подкрепям.Филма е много тъп.Сюжета е плосък,а нещата от гръцката митология,които са вместили просто няма да ги коментирам.

 

Red Cliff може да погледнете,ако харесвате такъв тип филми.

Гледах и Patology - средна работа.

След толкова позитивни оценки ще взема и аз да гледам Felon.

Edited by EaSteRn_SuN
Link to comment
Share on other sites

"Big.Stan "Откога го очаквах този филм ,голяма комедия с Роб Шмайзер гледайте го няма да съжалявате.

Тук "Животното" е каратист и е в затвора и заформя големи битки и ...(определено филма не се препоръчва за малки деца). :punk

Edited by kodi
Link to comment
Share on other sites

"Big.Stan "Откога го очаквах този филм ,голяма комедия с Роб Шмайзер гледайте го няма да съжалявате.

Тук "Животното" е каратист и е в затвора и заформя големи битки и ...(определено филма не се препоръчва за малки деца). :punk

И аз давам един + за този филм, гледайте го с удоволствие

Link to comment
Share on other sites

99 Francs

 

Доста лудичък филм. Сюжетната линия не е нещо кой знае какво - тривиална реалия от рекламния бранш. Това, което най-много ми хареса е, че атмосферата провокира. Хумурът му е свежерски и нетипичен за масовите филми. Аз го наричам "синдром на френския хумор" - при повторно гледане се попиляваш от смях. Но на първи прочит ти се струва тъп, просто, защото е нужно да бъде осмислен, а французите говорят бързо и те засипват с въпросителни :lol:

 

No Country for Old Men

Хавиер Бардем ме уби! След "Любов по време на холера", "Морето в мен" и тази роля, той заема едно от челните места в моя списък с почетни актьори.

 

Аз съм си фен на Братя Коен и в този филм са създали невероятна атмосфера.

 

 

 

Lions for Lambs

Добра актьорска игра, чист сюжет, актуална тематика. Останах доволна. :)

Edited by juji
Link to comment
Share on other sites

americangunqe9gq0.jpg

 

American Gun

 

... напомня на Crash. не е толкова въздействаш като него, но си струва да му отделите 2 часа. общо взето конструкцията е същата - различни хора/съдби, които по един или друг начин са свързани с едно събитие или по-точно - с една проблематика на американското общество. филма няма да ви отговори на въпроса "защо в америка огнестрелното оръжие е станало (може би) част от идентичността на нацията" (реминисценция на "дивия запад"), а рамкирва преди всичко последици в индивидуален план.

няма жертви и палачи.

 

 

4908fyy8.jpg

 

In the Heat of the Night

 

... филм, който макар да носи отпечатъка на движението за граждански права (на цветнокожите в америка; година след заснемането му мартин лутер кинг е убит), правещ го да изглежда доста клиширан в днешно време(тогава е било явно въпрос на себеутвърждаване), е доста стойностен ... общо взето фонд "класически киноленти на холивуд" от средата на 60-те :D

род стайгър е големец

Edited by samkijot
Link to comment
Share on other sites

Pathology - Посредствен и бавен. Добра идея - лоша реализация. - 6/10

Big Stan - Много ми беше забавен. Разведряващ филм с иновативна идея. - 8/10

Stranger than fiction - Много добър филм, също с иновативна идея. - 8/10

Awake - Добър филм. Държи в напрежение. - 8/10

Acacia - Oпит за оползотворяване на жанра с азиатските ужаси. Неуспешен. Филма е доста скучен на моменти. Историята се губи. Дървото изобщо не е зловещо, а трябва. Много разочароващо. - 4/10

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

99 Francs

 

Доста лудичък филм. Сюжетната линия не е нещо кой знае какво - тривиална реалия от рекламния бранш. Това, което най-много ми хареса е, че атмосферата провокира. Хумурът му е свежерски и нетипичен за масовите филми. Аз го наричам "синдром на френския хумор" - при повторно гледане се попиляваш от смях. Но на първи прочит ти се струва тъп, просто, защото е нужно да бъде осмислен, а французите говорят бързо и те засипват с въпросителни :lol:

 

Бих казала, че не можеш да разбереш напълно филма, ако не си чел помана на Фредерик Бегбеде, чието българско заглавие е "9,99 лв."

Колкото и добър сценарист / режисьор да има даден филм, никога не може да се доближи максимално до усещането на книгата. Да не говорим, че най-добрият момент липсваше...

 

Така че... Четете книжки. Няма да ви навреди ментално. :music

Edited by second.life.syndrome
Link to comment
Share on other sites

гледах Skorpion king 2 и по-голяма простотия няма... първа част със Саклата не беше кой знае какво, ама поне се гледаше, тоя не става за нищо

 

 

Подкрепям.Филма е много тъп.Сюжета е плосък,а нещата от гръцката митология,които са вместили просто няма да ги коментирам.

 

Много правилно - БРУТАЛНО ТЪП филм!!! Такава глупост отдавна не съм срещал...

Link to comment
Share on other sites

Бих казала, че не можеш да разбереш напълно филма, ако не си чел помана на Фредерик Бегбеде, чието българско заглавие е "9,99 лв."

Колкото и добър сценарист / режисьор да има даден филм, никога не може да се доближи максимално до усещането на книгата. Да не говорим, че най-добрият момент липсваше...

 

Така че... Четете книжки. Няма да ви навреди ментално. :music

Мисля, че смесваш две съвсем различни неща. :) Не съм гледала нито една хубава екранизация на книга. Дори и при добре реализирани персонажи и атмосфера, книгата си остава в пъти по-добър вариант от филма и винаги ще е така. Няма как сценарист/ актьор/ режисьор да влезнат във всяка една глава, за да реализират индивидуалните усещания.

Доколкото си спомням, Бегбеде си е подбрал сценаристите и е участвал в създаването на екранизацията. Книгата не съм я чела поради ред причини, които няма да споменавам (явно си й фен :) ). Относно разбирането - не мога да кажа дали съм го разбрала, щом не съм чела книгата, но не видях нещо, което да ми е непознато.

Говорех за друго, което не се среща само в 99 Francs. Както и да е...

 

Hellboy 2 много ме изкефи. Перфектно свършена работа.

Link to comment
Share on other sites

Много правилно - БРУТАЛНО ТЪП филм!!! Такава глупост отдавна не съм срещал...

 

Като се отчете че първия беше не-особено-леко тъп а вторите "серии" обикновено са значително по-тъпи, общо взето отговаря на очакванията. Интересно защо изобщо сте го гледали :)

Link to comment
Share on other sites

Big Stan

Една развлекателна комедийка, от типа на "Жуотното" и разните му "Жигуута"... Ареса ми, посмях се.

 

Hellboy 2

Беше много повече, отколкото очаквах. Подобен тип филми не са за всякаква публика. Не всеки си пада по подобни работи, но на мен ми допадна много! 1вата част бе добра, тази - още повече. Ако си падате по митологични създания и много екшън - туй е то!

 

The Spartans

Започна ДОСТА обещаващо! Даже имаше моменти, на които доста се посмях... Но в един момент изпростя до такава степен, че не го догледах!

Link to comment
Share on other sites

Гилермо го признавам откакто гледах оная психиатрия Лабиринтът на фавна.Колкото и плосък тъп и безмислен да е филм по комикс,когато е правен от човек с въображение и идеи,той се различава от поредната безидейна повърня.А визуално хелбой си беше просто красив филм.Нещо много повече от кухите блокбастъри на Майкъл Бей.Не казвам,че Хелбой е смислен филм.Просто получих много повече от това,което очаквах.

Link to comment
Share on other sites

The Ruins - Държа ме в напрежение, но сега като се замисля - не е нищо особено. Края ме разочарова много. 6/10

 

 

 

Как по дяволите тая мадама имаше растение в себе си като нямаше рани!

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...