Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2883

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Много спешно ми трябва преходник от S-Video към чинч. Някои дали има идея от къде мога да намеря в неделя? Ако някои има да ми продаде също става. Не държа да е нов.

Link to comment
Share on other sites

Трябват ми лепенки или стикери или там както се казва . Разнообразие от размери и картинки на всякакви теми ... къде има такова нещо ако изобщо има ...

 

ЗА каква цел ти трябват(защото не мога да разбера смисъла)

Има един магазин(сравнително нов) в който правят стикери..май и по-поръчка-антистар се казва магазина...какви точно стикери ти трябват...

Edited by nakatak_zick
Link to comment
Share on other sites

какви точно стикери ти трябват...

Ми като тези за тетрадките , отлепяш и го залепяш където искаш :)

Link to comment
Share on other sites

гледам доста хора от форума имат в подиса си подобни работи какво представлява тва чудо ?

da_power.gif

 

edit : трябва ми и някъв преводач за един текст от руски на български някои случаино да знае такава програма ?

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

някой да знае на каква цена върви златото в Турция и изоб6то по евтино ли е от тук или не

пич мога да ти кажа едно магазина за залто които е срещу хотел България го държи някакъв турчин който има в махалата други 2 магазина за злато кадето златото е с 5 лв да не и повече по евтино

Link to comment
Share on other sites

гледам доста хора от форума имат в подиса си подобни работи какво представлява тва чудо ?

da_power.gif

 

edit : трябва ми и някъв преводач за един текст от руски на български някои случаино да знае такава програма ?

zlobil на сайта last.fm прьвиш регистрация и става.

Link to comment
Share on other sites

edit : трябва ми и някъв преводач за един текст от руски на български някои случаино да знае такава програма ?

 

Ето =)

Поддържа руско-български и българо-руски мисля.

Link to comment
Share on other sites

пич мога да ти кажа едно магазина за залто които е срещу хотел България го държи някакъв турчин който има в махалата други 2 магазина за злато кадето златото е с 5 лв да не и повече по евтино

мен конкретно за цената на златото в Турция ме интересува

Link to comment
Share on other sites

Много спешно ми трябва преходник от S-Video към чинч. Някои дали има идея от къде мога да намеря в неделя? Ако някои има да ми продаде също става. Не държа да е нов.

 

Вики Ват до Герджика, предполагам и в РЕСЕТ има. Между другото моята FX 5900 XT си върви с много удобен in/out преходник.

 

Не е нещо особено това което търсиш, предполагам няма да ти е трудно да го откриеш. Може и в КВАЗЕР да видиш

Link to comment
Share on other sites

verbatim - ['və:beitim] - в английския вариант значи дума по дума, дословно

 

Verbatim® - a subsidiary of Mitsubishi Chemical Corporation - на български би трявало да е "ВерБАтим"

Link to comment
Share on other sites

мен конкретно за цената на златото в Турция ме интересува

 

 

Снощи се върнах от Турция и там златото е 14$ като може да се спазариш зависи в кой квартал отидеш ... но като цяло е 14-15$ в Истанбул :P

Link to comment
Share on other sites

Съществува ли все още възможността да се анулира оценка след 12-ти клас по даден предмет за дадена година и какво точно представлява процедурата?

Edited by RiMy_SuN
Link to comment
Share on other sites

Съществува ли все още възможността да се анулира оценка след 12-ти клас по даден предмет за дадена година и какво точно представлява процедурата?

По мое време можеше... ами говориш просто със съответния преподавател.

 

Аз така направих.. рискувах и спечелих :)

Link to comment
Share on other sites

Съществува ли все още възможността да се анулира оценка след 12-ти клас по даден предмет за дадена година и какво точно представлява процедурата?

 

отиваш при киркова с преподавателя и ти насрочват датата за изпита.

 

 

бтв само аз ли не мога да отворя movies.co.jp? :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...