Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Във Франция легализирана ли е тревата (както в Холандия), щото тия идиоти си пукат макина на всеки ъгъл... :blink:

Кои автобуси ходят от центъра до зала "Строител" ?

 

Не. Ако си бил в някое гето може и да си пафкат, ама по централните места такива неща няма.

Мисля, че 1 ходи

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Не. Ако си бил в някое гето може и да си пафкат, ама по централните места такива неща няма.

Мисля, че 1 ходи

Ами не бях в гето, но няма значение... интересуваше ме само дали е легализирана. Ооо 1 ме устройва идеално, мерси :D

Link to comment
Share on other sites

Не. Ако си бил в някое гето може и да си пафкат, ама по централните места такива неща няма.

Мисля, че 1 ходи

 

 

Като бях във Франция хотела ми беше точно до Defance (или най-гъзарския квартал) и точно там на всеки ъгъл някой си пушеше без никакви проблеми .... по-централно място от това здраве му кажи ...центъра на Париж :P :D Може да не е легализирана ..обаче си пушат без никакви проблеми ... а във Англия е същата работа ... в Лондон ... до Tower Bridge ... охраната отиде да прави забележка не защото пушеха трева, а защото са седнали на облегалката на пейката :lol: :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

абе пичове,някой може ли да ми каже къде са офисите на гигабит,че се утрепах да ги търся,пък нещо не им намирам адресите.

става въпрос за офисите за центъра на града,около търговската гимназия

благодаря предварително :punk

 

 

До електротехникума е единия офис :)

Link to comment
Share on other sites

Като бях във Франция хотела ми беше точно до Defance (или най-гъзарския квартал) и точно там на всеки ъгъл някой си пушеше без никакви проблеми .... по-централно място от това здраве му кажи ...центъра на Париж :P :D Може да не е легализирана ..обаче си пушат без никакви проблеми ... а във Англия е същата работа ... в Лондон ... до Tower Bridge ... охраната отиде да прави забележка не защото пушеха трева, а защото са седнали на облегалката на пейката :lol: :punk :punk

 

Дефанс 'ич не е гъзарски квартал мога да те светна. 1 че не е в центъра, 2 че е само административни сгради...ти на тва ако му викаш гъзария....

Edited by Leper_Messiah
Link to comment
Share on other sites

Аз немога да разбера защо спорите за такива неща.Малко е много разтегливо това кое било гъзарски квъртал.Единствено в България е гъзария да живееш на центъра в няква смотана кооперация с още поне 5 6 семейства вътре.На всякъде другаде по развитите страни гледат да живеят на по-спокойно далече от градската шумотевица и замърсеност във фамилни къщички :) Поне мойте впечатления са такива :)

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Аз немога да разбера защо спорите за такива неща.Малко е много разтегливо това кое било гъзарски квъртал.Единствено в България е гъзария да живееш на центъра в няква смотана кооперация с още поне 5 6 семейства вътре.На всякъде другаде по развитите страни гледат да живеят на по-спокойно далече от градската шумотевица и замърсеност във фамилни къщички :) Поне мойте впечатления са такива :)

 

Напълно си прав :)

После в темата за Ф1 ще ти дам линкове за снимки от магазина на Рено в Париж да се изкефиш :D

Link to comment
Share on other sites

Кой е централния момент в Евангелие от Матея? От кой са написани първите пет книги от Библията?

Link to comment
Share on other sites

къде мога да намеря кожени гривни

grivna.jpg

Пробвай в някой рок магазин или пък на Пешеходния мост има едно ново магазинче за хип-хоп и рок облекло и аксесоари :)

Link to comment
Share on other sites

къде мога да намеря кожени гривни

grivna.jpg

Има в магазина на Арт 91 в Халите.

 

А аз искам да помоля някой да ми даде рецептата за великденски курабийки, ама не такива дето се овалвали в орехи, ами тия най-обикновените, щото питах баба за великденски курабийки рецептата тя почна да ми обяснява как се овалвали в орехи...търсих в нета и пак я намерих тая рецепта...таа...някой ако може да ми каже другата рецепта, която е до колкото знам с амонячна сода и мас. :huh:

Edited by gerry^^
Link to comment
Share on other sites

Кой е централния момент в Евангелие от Матея? От кой са написани първите пет книги от Библията?

Гечева май на всички ще го даде тоя тест... Даже си мойта група. Написани са от Мойсей книгите, за "централния момент" трябва да ми припомниш възможните отговори...

Link to comment
Share on other sites

Гечева май на всички ще го даде тоя тест... Даже си мойта група. Написани са от Мойсей книгите, за "централния момент" трябва да ми припомниш възможните отговори...

Да и тя е писала мойсей, ама не ми са вярваше и аз да питам :D иначе имам 5 :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ето, Гери :P

3 яйца; 1 чаена чаша кисело мляко; 1 чаена чаша захар; 1/2 чаена чаша олио; 1 пакетче амонячна сода; 1 пакетче ванилия; брашно - колкото поеме.

Омесваш средно-меко тесто и го оставяш да престои около 10 минути. След което го разточваш и дялкаш фигурки от него. Фигурките намазваш с жълтък и поръсваш със захар, след което ги шляпваш в тава, намазана с олийце и поръсена с брашънце. И хоп - в предварително затоплена фурна.

И после черпиш наред!!!

:woot

Eee, много ти благодаря, златна си :D

Само тва последното в коя рецепта го пише :P

Link to comment
Share on other sites

Абе да питам някой удрян :) като ти праснат един в устните и те се подуят леко, след колко време спада тва нещо :(

Link to comment
Share on other sites

хора,искам да си купя някви кецове ..някой знае ли къде мога да си намеря яки ама не повече от..50 лв ;) защото ми казаха ,че в скейт шоп-а имало по 100-160 :| хич не ми се дават толкова пари за кецове..пфу ;)

Link to comment
Share on other sites

хора,искам да си купя някви кецове ..някой знае ли къде мога да си намеря яки ама не повече от..50 лв ;) защото ми казаха ,че в скейт шоп-а имало по 100-160 :| хич не ми се дават толкова пари за кецове..пфу ;)

Ми в Маниата имат много сладки дамски модели :huh: Проверила ли си там?

Link to comment
Share on other sites

Къде в Пловдив може да се намери абсент?Казаха ми за една кръчмичка,че имало,но ме интересува по принцип от къде може да се купи,не в заведение?И ако някой нзае цената му също ще съм благодарен да ме осведоми.В тва заведение бил 25мл>2.50 лв. :)

Link to comment
Share on other sites

Къде в Пловдив може да се намери абсент?Казаха ми за една кръчмичка,че имало,но ме интересува по принцип от къде може да се купи,не в заведение?И ако някой нзае цената му също ще съм благодарен да ме осведоми.В тва заведение бил 25мл>2.50 лв. :)

МЕТРО, бутилка 0.7 литра е 35лв мисля. Не съм сигурен много, но май така беше...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...