Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

не вярвам в метро да продават истински абсент.все пак е забранен щото от него имаш али бали експириънсис и виждаш разни нещица.един приятел който беше в германия ми разправяше че там в някаква дискотека пил ама по принцип не можеш да си купиш-нелегален е.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

не вярвам в метро да продават истински абсент.все пак е забранен щото от него имаш али бали експириънсис и виждаш разни нещица.един приятел който беше в германия ми разправяше че там в някаква дискотека пил ама по принцип не можеш да си купиш-нелегален е.

в България (и в по-голямата част от ЕС) е легален, а рецептата вече е достатъчно разредена, за да бъде годна за консумация масово. твърди се, че в момента е необходимо да погълнеш цяла бутилка за минимално време, за да има поне малък халюциногенен ефект.

Link to comment
Share on other sites

v metro ima az sum si zimal no e s po-malka koncentraciq na pelin toest nqma da ti se previjdat dqvol4eta :P

На ясно съм.Има ограничение за концентрацията на пелин. :) Но все пак пиянството от тая напитка било по-странно.И до колкото знам е доста силно алкохолен и 100 грама от него въздействал като 300 водка примерно.

Edited by bratmito
Link to comment
Share on other sites

ne e bash taka az pix ama ne mi dopadna osobeno izpixme q 2ma 4oveka butilkata i usven 4e se omotax malko drugo ne usetix :P

 

 

едит : каде в пловдив мога да си зема хубав ключодържател на БМВ ?

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

едит : каде в пловдив мога да си зема хубав ключодържател на БМВ ?

Нз какво разбираш под хубав :) , но има в Бриколажа (като влезеш и веднага вляво) и май не са лоши , аз от там си взех на Ферари преди :)

Link to comment
Share on other sites

Как се наричат онези джиджавки за сушене на ръце в тоалетните?

Link to comment
Share on other sites

Ами... Някой да знае кога е датата на държавния изпит в ПУ за специалност "Педагогика за деца с увреждания" (не съм сигурен, но в общи линии е това) :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Кога се очаква да пуснат моста на Герджика?По първоначални планове трябваше вече да е пуснат май....

Link to comment
Share on other sites

След като Марица им отнесе скелето тази зима и не знам колко го възстановяваха, а и като добавим типичните български закъснения в края на юни го чакай най-рано

Link to comment
Share on other sites

Някой да се сеща сайт, от където мога да разбера за цени на пощенски марки за колекционери? Имам един класьор с марки, но не съм запален, а ако струват нещо искам да ги продам, но не намерих къде. Някой сеща ли се?

Link to comment
Share on other sites

Някой да се сеща сайт, от където мога да разбера за цени на пощенски марки за колекционери? Имам един класьор с марки, но не съм запален, а ако струват нещо искам да ги продам, но не намерих къде. Някой сеща ли се?

Аз съм уш филателист. Единственият начин за оценка е да ги занесеш в клуба по филателия и нумизматика, там ще ти кажат.

Link to comment
Share on other sites

Аз съм уш филателист. Единственият начин за оценка е да ги занесеш в клуба по филателия и нумизматика, там ще ти кажат.

Аха и аз имам един класьор от пра-дядо ми... А какво е нумизматика?

Link to comment
Share on other sites

Искам да попитам как се правеха с клавиатурата онова р в кръгче за запазена марка ...и ТМ за TradeMark ... ако може и някакви други странни такива :P :D

 

Тези и аз сега ги намерих ... като се затърсих в гуугъл ...трябват ми някакви други такива интересни :bgrin: :D

Edited by THE-AGENT
Link to comment
Share on other sites

Какво е необходимо за да мога да гледам кабелната на компа ... ? Какви джаджи се купуват и колко струват и ако има нещо друго ... ?

 

Благодарско :)

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

Аз искам да попитам как се хвърля топка за ръгби така че е точно и да се върти? Днес 1 на 10 хвърляния ми беше както искам (трябва) да бъде.

Edited by Dragon Slayer
Link to comment
Share on other sites

Какво е необходимо за да мога да гледам кабелната на компа ... ? Каки джаджи се купуват и колко струват и ако има нещо друго ... ?

 

Едни "джаджи" наречени тунери се купуват. Цените им почват от към 40$

 

Монтираш, инсталираш и си гледаш телевизия

Link to comment
Share on other sites

Защо залезът в повечето случаи е по красив от изгрева(тази сутрин е невероятен :love )?

 

 

 

*Горе- долу колко мравки живеят в един средностатистически мравуняк ??? (redmadman)
Зависи от вида разбирасе. Например при голямата и малката горска мравка(Formica rufa F. polyctena) в мравуняка има "средно" половин милион мравки (работнички и войници).

 

 

Зависи колко са големи, но най-големият намерен е съдържал 306 милиона работници и 1 милион майки (или както там се казват) и е разположен на 2,7 кв. к
Е такъв филм няма, този който го е написал много си е смукал от пръстите. Напрактика е невъзможно:

1. 306 работнички немогат да се грижат за една царица

2. пада се по една царица на 2,7 кв.м., а това означава пълен феромонен дисбаланс.

3. казват се царици :)

Edited by Aquila
Link to comment
Share on other sites

Защо залезът в повечето случаи е по красив от изгрева(тази сутрин е невероятен :love )?

 

Щото от боклуците от фариките насъбрани в атмосферата през деня слънчевата светлина се....знам ли я кво точно се прави и става в различни цветове, а сутринта има по-малко такива неща. А в случаите, когато изгревът е по-красив от залеза просто през нощта е работил екарисажа :D

 

Това са само мои предположения де.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...