Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

не подозирах че ще се включа тук в тази тема

 

НО

 

има ли по-велико парче от For An Angel на PVD хубавеца :music

 

едит: кой по дяволите унищожи парада???

 

погледнете клипа!!!!

Edited by R_a_p_t_o_R
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Бе май си четат всичко що е avi :)

Един приятел наскоро си взе такова DVD и му дадох всичките си филми като му казах че някои може и да не му тръгнат. Обаче се оказа че са му тръгнали, а не са всички с DivX. :huh: Само има проблем при четенето на субтитрите. Мисля, че трябваше да са srt формат иначе не ги четеше.

Защото гледах в Технополиса и на всички пишеше "ДивХ със субтитри на български" ... дано наистина да чете всичко ... 10х :)

Link to comment
Share on other sites

не подозирах че ще се включа тук в тази тема

 

НО

 

има ли по-велико парче от For An Angel на PVD хубавеца :music

 

едит: кой по дяволите унищожи парада???

 

погледнете клипа!!!!

 

 

:read: :wtf:

 

За видеото на песента ли става въпрос? А кой е тоя PVD хубавеца? Накакъв певец ли? Дай някакво инфо, линкове. :pirate

Link to comment
Share on other sites

:read: :wtf:

 

За видеото на песента ли става въпрос? А кой е тоя PVD хубавеца? Накакъв певец ли? Дай някакво инфо, линкове. :pirate

 

Мисля че е имал предвид Paul Van Dyk - For An Angel :) :lol: :devil наистина е много яко

Link to comment
Share on other sites

PVD го намерих ама песента не. Качени са само някакви remix-ове, както впрочем е и при Rammstein :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

Качени са само някакви remix-ове, както впрочем е и при Rammstein :angry1 :angry1

 

За Rammstein не съм съгласен освен "някакви remix-ове" са качени и всички официално издадени албуми: Herzeleid ; Sehnsucht ; Mutter ; Reise, Reise ; Rosenrot както и лайв изпълнение Live aus Berlin.

Link to comment
Share on other sites

Да, но от 20 папки 5 са албуми. Понеже доскоро не бях слушал много Rammstein и не знаех кои са албумите и кои remixovete трябваше бая време да се ровя :blink: . Ще е хубаво да слагат (remix) след папките с remixove.

Link to comment
Share on other sites

пичове, понеже имам мн. яка хрема, предполагам че е синузит-а ми, да знаете някаква бабешка рецепта за лечение, понеже на лекар ще мога да ида чак след празниците, а тва не се търпи :blink: майка ми викаше да си слагам капки от лук в носа, но това може да се приеме за средновековно мъчение и много трудно ще го повторя :lol:

 

едит: мерси, сашо, утре ще скокна до аптеката да си взема :)

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

Прави си водни пари и си готов :) Пояснявам - в една малка тенджерка с вода, слагаш е на котлона докато не закипи, слагаш си една кърпа на главата и се надвисваш над тенджерката и дишаш парата :) Кърпата си е слагаш за да не отива много пара на страни а всичко да идва в теб ;)

 

Аааа да и във водата се слага лайка за по-добър ефект :)

Edited by diabolik
Link to comment
Share on other sites

пичове, понеже имам мн. яка хрема, предполагам че е синузит-а ми, да знаете някаква бабешка рецепта за лечение, понеже на лекар ще мога да ида чак след празниците, а тва не се търпи :blink: майка ми викаше да си слагам капки от лук в носа, но това може да се приеме и за средновековно мъчение и много трудно ще го повторя :lol:

Красьо,пробвай с капки Olynth - на мен ми помогнаха много бързо и също имах ужасна хрема ;)

 

btw - оправяй се,че скоро откриваме футболния сезон :)

Edited by sasho_1989
Link to comment
Share on other sites

пичове, понеже имам мн. яка хрема, предполагам че е синузит-а ми, да знаете някаква бабешка рецепта за лечение, понеже на лекар ще мога да ида чак след празниците, а тва не се търпи :blink: майка ми викаше да си слагам капки от лук в носа, но това може да се приеме за средновековно мъчение и много трудно ще го повторя :lol:

Аз години наред имах синузит докато една зима майка ми не ме принуди да си слагам капки от чесън, газ и лимонов сок (или нещо такова) и оттогава нямам синузит. Разбира се болката беше нещо несравнимо, имах чувството, че всеки момент ще умра, но след няколко сеанса се спрявих със синузита веднъж и завинаги.

Link to comment
Share on other sites

Аз години наред имах синузит докато една зима майка ми не ме принуди да си слагам капки от чесън, газ и лимонов сок (или нещо такова) и оттогава нямам синузит. Разбира се болката беше нещо несравнимо, имах чувството, че всеки момент ще умра, но след няколко сеанса се спрявих със синузита веднъж и завинаги.

 

ГАЗ????

 

За тежки случаи има едни евкалиптови капсули

 

Наистина могат да ти изгорят носа, но дишаш свободно

 

Що се отнася до тенджерата - хубаво е да има лайка във водата :punk

Link to comment
Share on other sites

пичове, понеже имам мн. яка хрема, предполагам че е синузит-а ми, да знаете някаква бабешка рецепта за лечение, понеже на лекар ще мога да ида чак след празниците, а тва не се търпи :blink: майка ми викаше да си слагам капки от лук в носа, но това може да се приеме за средновековно мъчение и много трудно ще го повторя :lol:

 

едит: мерси, сашо, утре ще скокна до аптеката да си взема :)

 

kapki za nos ?

Link to comment
Share on other sites

пичове, понеже имам мн. яка хрема, предполагам че е синузит-а ми, да знаете някаква бабешка рецепта за лечение, понеже на лекар ще мога да ида чак след празниците, а тва не се търпи :blink: майка ми викаше да си слагам капки от лук в носа, но това може да се приеме за средновековно мъчение и много трудно ще го повторя :lol:
Аз години наред имах синузит докато една зима майка ми не ме принуди да си слагам капки от чесън, газ ...

О да. Течната газ е най-доброто средство. Баща ми така се излекува миналата зима. Като смръкна малко през носа и се оправи за секунди. След няколко дена прилъга и майка ми. :) Разбира се че ще те заболи малко, все пак това е газ. Но един път направиш ли го, после няма да се нуждаеш да повториш. ;)

Edited by breakneck
Link to comment
Share on other sites

(в ляво или вляво се пише ? )

 

"вляво" и "вдясно" се пише слято, когато се определя положение (спрямо текущото) ;)

Link to comment
Share on other sites

благодаря на всички за съветите, мисля да ги пробвам всички пък дано нещо помогне :rolleyes:

Ще има ли някакъв транспорт на 1-ви?

Таксита,маршрутки? :blink:

таксита предполагам ще има, друг е въпроса на колко ще возят :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ме светне дали може да се оправят червените очи с фотошоп 7. :blink:

Че от одеве търся, а не намирам нищо подобно.

Edited by breakneck
Link to comment
Share on other sites

благодаря на всички за съветите, мисля да ги пробвам всички пък дано нещо помогне :rolleyes:

 

таксита предполагам ще има, друг е въпроса на колко ще возят :bgrin:

ами предполагам,че ще продължат,както от преди 10 минути вече,на двоен апарат!

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ме светне дали може да се оправят червените очи с фотошоп 7. :blink:

Че от одеве търся, а не намирам нищо подобно.

Като отделен инструмент или ефект може да няма, затова ще се наложи ръчно селектиране и баланс на цветовете (червен - на минимум).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...