Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Понеже един приятел от Стамболийски иска да си пуска нет, та освен БТК има ли някаква друга възможност, естествено без да плаща баснословна сума за инсталация, защото доколкото той ми каза от еврокома му искат 70 лв за само за да го вържат

 

Тва е долнопробна лъжа. Не му искат 70лв, лъже и маже вероятно. Може да е бояджия де да знам. Сумата за включване от Гигабит, а не Евроком, е 50лв, поради простата причина, че се изгражда нова мрежа и никъде в името на Гигабит не пише "Благотворително Дружество" е нормално хората да искат да си възстановят известна част от инвестираните в това неблагодарно начинание пари. Алтернативата е БТК от една страна, които колкото и морално извисени да са над Гигабит, също искат стабилна цифра и определен брой абонати за включване. Тука няма да говорим за качеството на услугата предлагана от БТК, която стига до абоната през една тотално остаряла и неизправна мрежа. Третата алтернатива е г-н Румен Димитров, може и да му бъркам фамилията, който е печално известен с качеството на предлаганата от него услуга. Последно време човека предлага нет на Визио, но преноса му е толкова трагичен, че препоръчвам запасяване с промишлени количества Валидол и други успокоителни. Има навика да обвинява хората ползващи подобието на услуга предлагана от него, че те са виновни за проблемите с интернета, които варират до нямане на интернет за седмица примерно. Това ти го казвам като бивш, вече, Слава Богу, служител на Гигабит и като един от първите шампиони в селото пуснали си интернет от въпросния господин. Цената беше от порядъка на 500лв когато се престраших да се включа в анално продуханата мрежа на г-н Димитров, сега е по-ниска но той би трябвало вече да подарява нета на абонатите си, щото не знам кой луд ще се пусне към него. С оглед на проблемите, вероятноста да се окажеш в положението на човек комуто са подарили едно голямо НИЩО е доста голяма. БТК предлагат добра като цена и кофти като начална такса и пренос услуга. Акцента тука пада върху преноса. Колкото и да не ми се иска да го кажа, за в момента Гигабит си остават най-стабилната оферта. Това ще се промени до 3-4-5 месеца с оглед развитието на въпросния Гигабит в гр. Стамболийски. Лошото е, че промяната няма да е на добре. Това е състоянието на доставяните в с.Стамболийски интернет услуги. Като добре запознат с положението на нещата човек, предвиждам увеличаване на абонатите на БТК, с надеждата преноса да се подобри, намаляване абонатите на Гигабит и изчезване на г-н Димитров от геополитическата карта на селото в най-скоро време.Амин.

Link to comment
Share on other sites

....

Ам... Сега, аз изобщо не съм наясно със Стамболийски, обаче в Марково съм на ADSL и не виждам особени проблеми. А и съм сигурен че не съм плащал каквито и да са инсталационни такси - купих си пакета "Инсталирай сам" и за 5 минути го вързах...

Link to comment
Share on other sites

Ам... Сега, аз изобщо не съм наясно със Стамболийски, обаче в Марково съм на ADSL и не виждам особени проблеми. А и съм сигурен че не съм плащал каквито и да са инсталационни такси - купих си пакета "Инсталирай сам" и за 5 минути го вързах...

а каква месечна такса плащаш и съответно каква скорост

Link to comment
Share on other sites

а каква месечна такса плащаш и съответно каква скорост

 

Таксата е 30тина лева, скоростта е 512kbit/s, в момента мога да я увелича двойно само ако си преподпиша договора, но тоя интернет го ползвам толкова рядко, че не ми се занимава. В момента таксата за 1024kbit/s при двугодишен договор е 29лв или нещо такова.

 

Edit: Въпреки че го ползвам рядко нямам особени забележки - интернет винаги има, макар че обикновено не успява да достигне въпросните скорости. Изобщо като за село става. Включил съм ADSL модема към един wireless router и имам обхват в цялата къща... Дори се чудя дали да не направя open network и да събирам пари от съседите :D

Edited by 3dfx
Link to comment
Share on other sites

Трябва ми сeкс шоп някъде в пловдив спешно е!!! ;)

 

Бягай в Капана - 2-3 има поне :devil

 

(улицата зад Халите дето излиза през безистена на 6-ти Септември - там където последно прави чупка наляво ти кривни в дясната - 50-на метра вдясно ще видиш табелата; ако идваш откъм тунела по Железарска - първата вдясно и само направо - съответно ти се пада отляво магазина към края на улицата)

 

Едит: Кой го е закъсал толкова та спешно???? хахаха

 

Едит 2: Ха така - само така - ето едно умно момче :)

Edited by R_a_p_t_o_R
Link to comment
Share on other sites

Ха-ха и двамата сте хитри обаче...

Става въпрос не да си взема скайп кредит от сайта на скайп а да си купя ваучър Също като при SIM картите... Aма нали трябва си начешете езиците...

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

ама за чехлите трябва да пита кви харесва :D

Точно обратното - чехли. Ако не ги хареса - с вибратора да се *** в ***а. Това е вица.... (Казвам го, че може да е тънкообиден човека)

Link to comment
Share on other sites

Ха-ха и двамата сте хитри обаче...

Става въпрос не да си взема скайп кредит от сайта на скайп а да си купя ваучър Също като при SIM картите... Aма нали трябва си начешете езиците...

аааа.. панимал... :)

чичо ти гугъл вика тва: http://www.skypeout-bg.com/vouchers/vaucher.htm и тва: http://www.money2mail.com/ ...

Link to comment
Share on other sites

хора имам следния проблем :от два дена на модема ми светят само горните две лампички и онази жълтата.received-a ми мига а наи-долната зелена не свети хич.някой има ли идея що така става или да звана на поддръжката.(тва не го пиша от нас,ако някой се чуди)

Link to comment
Share on other sites

A Online? Ако и Online свети значи най-вероятно има проблеми с кабела м/у modem-a и PC-то. Ако Online не свети - звънни в support-a... Всъшност за какъв модем говорим?

Link to comment
Share on other sites

хора имам следния проблем :от два дена на модема ми светят само горните две лампички и онази жълтата.received-a ми мига а наи-долната зелена не свети хич.някой има ли идея що така става или да звана на поддръжката.(тва не го пиша от нас,ако някой се чуди)

Това прилича на миганията при неплатена сметка... Все пак ако се обадиш на съпорта ще ти кажат.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...