Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Питам пак, защото ми е малко спешно (колкото и да мразите тая дума) защото след 1 ден заминавам да снимам. Въпроса ми е: Къде в Пловдив се продават черно-бели 35мм филми за фотоапарат? Вече проверих във фото Пинк, нямат.

Link to comment
Share on other sites

В подлеза на централна гара преди продаваха, сега не знам вече но можеш да провериш. Там където все изкарват някакви чудеса от пред (преди беше телескоп и разни джунджурии, които няма как да не се набият на очи, а сега е телевизорче и се виждаш като вървиш). Иначе по принцип там си продават ленти за фотоапарат, различни видове батерии, ножове и т.п. Тъкмо може да видиш и в няколкото фотота които са до колелото. ;)

Link to comment
Share on other sites

някой знае ли как да си извадя малко стъкълце от крака. не се вижда нищо от него и няма как да го дръпна с квото и да било :bgrin:

Почни да бърникаш с няква кафица в мястото където мислеш, че е стъклото. Друг начин няма, а може да стане и по-лошо

Link to comment
Share on other sites

някой знае ли как да си извадя малко стъкълце от крака. не се вижда нищо от него и няма как да го дръпна с квото и да било :bgrin:
Сложи на един пластир малко ихтиол и го залепи върху раничката. Особено подходящо е да го направиш за през нощта, хем няма да ти пречи. Ихтиолът помага на организма да изхвърли чуждото тяло, също и гнойта, ако е набрало. За същата цел народната медицина пък използва листа от растението "Дебела Мара". Месестото листо се разцепва и с него се налага мястото.
Link to comment
Share on other sites

това за растението е вярно , като малак нещо ми беше влезнало в големият пръст на крака и дядо ми ми го уви с такова и наистина помогна

Link to comment
Share on other sites

Къде се проверяваше дали имаш задължения към здравната каса?

НОИ

Link to comment
Share on other sites

Кажете някое сигурно чейндж бюро (по възможност работещо в неделя).

на ул. Криволак (срещу 18G Shop-а) има едно, което се води "сигурно" поне според мен. Работо и в неделя. Намира се точно под секс шопа.

Link to comment
Share on other sites

Кажете някое сигурно чейндж бюро (по възможност работещо в неделя).

 

Ееее, я, откога чакам някой да ми покаже и обясни какво означава сигурен chаnge в бюро...

благодаря на всички довечера като си лягам че си сложа ихтиол :)

Това за такива случаи наистина помага. Любимият препарат на дядо ми!

Link to comment
Share on other sites

Най-сигурният начин - изрежи голямо парче месо около предполагаемото стъкълце - няма как да не излезе ;)

Най-добре ще е да клъцне целия пръст,че да не се мъчи! :lol: :devil

ЕДИТ:Ура,ура,ура!Пост номер 1001! :D

Edited by sk8er
Link to comment
Share on other sites

Колко думи има в българския, английския и гръцкия език?

Много. Никой не може да ти каже. Като се има предвид че езикът постоянно се променя...

Link to comment
Share on other sites

Технополис, Деком, Техномаркет и т.н.
В сайтовете на Технополис и Деком няма, а на Техномаркет неработи.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...