Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

В сайтовете на Технополис и Деком няма, а на Техномаркет неработи.

Ми то по-принцип няма в сайтовете, но съм срещал доста такива чанти. Има също и в Метро. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Трябва ми фирма, която да строи камини с човек, който да говори английски добре (от фирмата).

 

И искам едно туториалче, как точно се прави димка. :)

Link to comment
Share on other sites

Разтваряш доста амониева силитра в леген с вода, напояваш парчета вестници с разтвора, без да ги мачкаш, след това ги разстилаж някъде на слънце да изсъхнат, навиваш, връзваш, палиш, само че не я оставяш да гори с пламък, а трябва да тлее. Другия начин е да увиеш във вестника начупени топчета за пинг-понг и по този начин димката става много по-миризлива.

Link to comment
Share on other sites

Понеже не съм много запознат с темата ще ви помоля да ми кажете най-елитните марки дамско бельо, което се среща в България :bgrin:

:) По цената ще се ориентираш :P

Зависи какво търсиш. Има марки, на които линията е по-изчистена и семпла, други залагат на повече цветност... Обаче в България изборът на бельо е доста ограничен...Пък и покупката на бельо не е лесна работа... Ако ще правиш изненада, обърни внимание какъв тип бельо предпочита момичето и най-вече преобладаващата форма на чашката. Преди около месец обикалях магазините за бельо, но повечето неща бяха от преди година.

Ако например сутиенът е около стотина лева, значи е по-старичък модел.

Успех!

Link to comment
Share on other sites

:) По цената ще се ориентираш :P

Зависи какво търсиш. Има марки, на които линията е по-изчистена и семпла, други залагат на повече цветност... Обаче в България изборът на бельо е доста ограничен...Пък и покупката на бельо не е лесна работа... Ако ще правиш изненада, обърни внимание какъв тип бельо предпочита момичето и най-вече преобладаващата форма на чашката. Преди около месец обикалях магазините за бельо, но повечето неща бяха от преди година.

Ако например сутиенът е около стотина лева, значи е по-старичък модел.

Успех!

Аз на първо време питам за марки, а за формата аз съм я научил :) Затова питам сега за марки, за да мога да им разгледам колекциите и да се спра на някоя марка и модел ;) Та... някакви идеи ?

Link to comment
Share on other sites

В сайтовете на Технополис и Деком няма, а на Техномаркет неработи.

 

Погледни и във Вали там също имаше доколкото си спомням :)

Link to comment
Share on other sites

Понеже не съм много запознат с темата ще ви помоля да ми кажете най-елитните марки дамско бельо, което се среща в България :bgrin:

Victoria's Secret

Triumph

La Perla

Chantelle

Elle

D & G

Roberto Cavalli

 

Като купуваш, ако ще даваш повечко кинти внимавай за качеството, защото се срещат и не съвсем оригинални ;)

Link to comment
Share on other sites

В Скайпа като му се даде статус "Skype me" променя ли се нещо ?

Да.Тогава когато някой иска да те аддне в скайп листа си с абонати не е нужно ти да приемаш,директно ти се аддва в листа :) .

 

Ся моя въпрос.Някой може ли да ми даде списък на влаковете,които минават по железния мост :D с час

Link to comment
Share on other sites

Да.Тогава когато някой иска да те аддне в скайп листа си с абонати не е нужно ти да приемаш,директно ти се аддва в листа :) .

 

Ся моя въпрос.Някой може ли да ми даде списък на влаковете,които минават по железния мост :D с час

 

Искаш да се прибираш по моста от даскало?

Недей, защото спипат ли те даскали ще си имаш проблеми. Освен това преди 2-3 години едно момче точно от нашето училище го размаза влака....

Освен това никой не може да ти даде разписание на влаковете на моста....

Link to comment
Share on other sites

Искаш да се прибираш по моста от даскало?

Недей, защото спипат ли те даскали ще си имаш проблеми. Освен това преди 2-3 години едно момче точно от нашето училище го размаза влака....

Освен това никой не може да ти даде разписание на влаковете на моста....

Не е верно, аз 2 години са прибирам и идвам по моста и никъв проблем, като мине влак са прибираш зад гредите и си готов, а колкото до даскалите 1 път се прибирах с Ковачев, класната знае и ми каза само да внимавам ;)

Link to comment
Share on other sites

Не е верно, аз 2 години са прибирам и идвам по моста и никъв проблем, като мине влак са прибираш зад гредите и си готов, а колкото до даскалите 1 път се прибирах с Ковачев, класната знае и ми каза само да внимавам ;)

 

Това какво правиш си е твоя работа. Аз просто се почувствах длъжен да предупредя.

А тоя Ковачев (не го знам кой е, но очевидно е олигофрен) си е направо за гонене и ако се разбере ще яде дебелия.

Link to comment
Share on other sites

Мастилото на принтера ми е засъхнало...има ли някакъв начин да се оправи това, защото ми писна всеки пък след като не ползвам принтера по дълго време да засъхва мастилото и да купувам ново

Link to comment
Share on other sites

Мастилото на принтера ми е засъхнало...има ли някакъв начин да се оправи това, защото ми писна всеки пък след като не ползвам принтера по дълго време да засъхва мастилото и да купувам ново

баща ми слага онова....с матилото :lol: на една мокра гъбичка да стои 1 2 дена и после пуска мастило...там някакви каналчета някакви глупости :rolleyes: Не знам,пробвай да я оставиш един ден на влажна гъбичка и май ще се оправи. :)

Link to comment
Share on other sites

Искаш да се прибираш по моста от даскало?

Недей, защото спипат ли те даскали ще си имаш проблеми. Освен това преди 2-3 години едно момче точно от нашето училище го размаза влака....

Освен това никой не може да ти даде разписание на влаковете на моста....

Az pitah za razpisanie na vlakovete koito prosto minavat po mosta :) .Ina4e znam 4e e super opasno i znam za toq sly4ei s mom4eto ama trqa da pitam za seki sly4ai.Na6ta daskalka sa6to kaza,4e e mn opasno da minavame ottam.6a vidim kak 6a stanat raotite natatak :)

Link to comment
Share on other sites

Аз на първо време питам за марки, а за формата аз съм я научил :) Затова питам сега за марки, за да мога да им разгледам колекциите и да се спра на някоя марка и модел ;) Та... някакви идеи ?

 

 

Victoria's Secret

Triumph

La Perla

Chantelle

Elle

D & G

Roberto Cavalli

 

Като купуваш, ако ще даваш повечко кинти внимавай за качеството, защото се срещат и не съвсем оригинални ;)

Аз залагам най-вече на Passionata. Още като влезеш в някой магазин и изчистената им линия няма как да не ти се набие на очи - семпло, стилно, цветно и всичко така точно премерено... Дизайнерите им са гении!

Иначе и Wonderbra имат добри попадения, нищо че линиите им са по-изчистени.

Link to comment
Share on other sites

Някъде да се продават такива готови стойки за микворълнова.Демек дето се вхащат на стената с 4 винта има един плот и си слагаш печката :)

Link to comment
Share on other sites

Някъде да се продават такива готови стойки за микворълнова.Демек дето се вхащат на стената с 4 винта има един плот и си слагаш печката :)

 

до тук си отговорил сам на 80% от въпроса

останалите 20% е разходка до практикер,бриколаж,рила,алати и безброи още много други магазини вкл. и метро

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...