Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Я ми кажете телефона на Азията или на оня китайски ресторант на Руски, все забравям дали беше Червени рози или Червеният дракон( беше нещо червено :bgrin: ) ...?

 

за поръчка можеш да опиташ и от тук

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Някой може ли да ми каже телефона на Suppor-та на ггбит..

 

квартал Тракия: тел 607387

 

район Южен (Кючук Париж): тел 607388

 

район Северен (Каршияка): тел 607382

 

район Център - запад: тел 607385

 

район Център - изток: тел 607374

 

Смирненски: тел 607380

 

район Прослав: тел 0888590701

 

всички останали: тел 688891

 

за аварии 18:30 - 24:00 : тел 607386

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Не, мисля, че е тази за Биг Брадър http://www.evrocom.info/invision/index.php...;hl=big+brother

 

 

Някой може ли да ми препоръча място, където правят ремонт на газови уредби? Колата гори 11/100, не е нормално...

 

И друго - ако правиш тунинг на колата си, трябва ли да уведомиш КАТ?

 

И последно - някой чувал ли е за агенция за "шофьори под наем" :) Например някой богаташ иска да иде да се напие някъде, но си няма личен шофьор, та се обажда и си поръчва. Не за друго, ами страшно много ми се карат хубави коли :D

Edited by PSYCHOSIS
Link to comment
Share on other sites

Не, мисля, че е тази за Биг Брадър http://www.evrocom.info/invision/index.php...;hl=big+brother

Някой може ли да ми препоръча място, където правят ремонт на газови уредби? Колата гори 11/100, не е нормално...

 

И друго - ако правиш тунинг на колата си, трябва ли да уведомиш КАТ?

 

И последно - някой чувал ли е за агенция за "шофьори под наем" :) Например някой богаташ иска да иде да се напие някъде, но си няма личен шофьор, та се обажда и си поръчва. Не за друго, ами страшно много ми се карат хубави коли :D

На втория въпрос най-добре могат да ти отговорят ТУК

Link to comment
Share on other sites

И последно - някой чувал ли е за агенция за "шофьори под наем" :) Например някой богаташ иска да иде да се напие някъде, но си няма личен шофьор, та се обажда и си поръчва. Не за друго, ами страшно много ми се карат хубави коли :D

 

Във всеки случай няма да ти дадат кола. Като гледам си на 20ина години и нямаш много стаж. Не си прави илюзии, че ще ти дадат някое Бентли :D

Link to comment
Share on other sites

От къде мога да разбера телефона за справки в смолян ... thx :) предварително

от справки в пловдив,само че незнам къв е номера

Edited by frodo
Link to comment
Share on other sites

Сега с тези изнесени call-centers на 144 могат да ти дадат номер на абонат от друг град. Преди, ако искаш да се обадиш от Пловдив например на справки Стара Загора се набираше 042 / 2 31 31. Обратно, за Пловдив извън него беше 032 / 62 31 31.

Link to comment
Share on other sites

До колкото гледам на картата има граничен пункт с Сърбия който се намира малко по - надолу от Калотина. Някой да има идея как се казва този пункт, как се стига до него и дали е добре пътя преди и след него?

Link to comment
Share on other sites

Къде мога да си занеса домашния телефон Panasonic на поправка, нещо се сбъгяса слушалката му и немога ни да набирам, ни да отговарям.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...