Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

някой може ли да ми каже къде в пловдив мога да си закупя тези маратонки лакост ?

http://cgi.ebay.com/LACOSTE-INTRIGUE-WHITE...bayphotohosting

 

или тези

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewI...bayphotohosting

 

и изобщо има ли магазин на лакост в града ни ? :blink:

в смисъл тениски и ризки съм виждал по складовете за "маркови" дрехи но не и маратонки/обувки

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

Откъде идва омразата към така наречените "емо" хора?

 

Тъкмо четях темата за снимките и аз щях да питам това. Ако може и да характеризирате емовците....в основни линии знам какво се визира, но....

Link to comment
Share on other sites

Принципно емовците, както ги нарече, се характеризират с черни дрехи, странни прически, грим, евентуално пиърсинги, мрачно до свръх черно настроение, поезия, емоционални кризи и т.н в тази насока. Вярно, че всичко това граничи с показност, лиготия и пуберство, но защо предизвиква такива негативни реакции у хората?

Link to comment
Share on other sites

zlobil, за съжаление в Пловдив няма магазин на Лакост, съвсем скоро и аз търсих и има само в София.

 

отговора ми беше почти ясен , но надеждата умира последна..... :cry

Link to comment
Share on other sites

Принципно емовците, както ги нарече, се характеризират с черни дрехи, странни прически, грим, евентуално пиърсинги, мрачно до свръх черно настроение, поезия, емоционални кризи и т.н в тази насока. Вярно, че всичко това граничи с показност, лиготия и пуберство, но защо предизвиква такива негативни реакции у хората?

Не каза най - важното.. "Емо" хората са склонни да си режат вените за щяло и нещяло, мнението им се променя без причина (нето като безкрайно ПМС при жените..)! А ги мразят именно, заради лиготия, и идиотизъм!

Link to comment
Share on other sites

отговора ми беше почти ясен , но надеждата умира последна..... :cry

 

Злобиле..съмнява ме..ама виж там в щата Охайо :lol: или както му викат в циганската махала някви 1001 или 501 стоки..но ме съмнява от там да са оригинални..100% няма да са така скъпи както на главната..

Link to comment
Share on other sites

Един интересен въпрос ми се върти в главата:Има ли парче земя на Земята(гадна тафтология :bgrin: ).което да не е "колонизирано" т.е. да не принадлежи на някоя държава?Сещам се само за Антарктида :blink:

Link to comment
Share on other sites

всъщност антарктида официално е ничия територия. въпреки че както каза фродо бая държави имат претенции към части от територията й, то никоя от тези претенции не е призната от останалите, което по смисъла на международното право ги прави незаконни. а единствената земя към която никоя държава няма никакви териториални претенции е част от антарктида между 90 градуса и 150 градуса западна дължина... тва се намира точно на юг от тихия океан

Edited by mauler
Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли как се казва пловдивската телевизия, която пускат само вечер? Знака й е едни очилца долу. :P

ПОТ (Пловдивска обществена телевизия) Ако не се бъркам ... би трябвало да е това :)

Link to comment
Share on other sites

ПОТ (Пловдивска обществена телевизия) Ако не се бъркам ... би трябвало да е това :)

ПОТ е друга. Един оранжев балон и вътре пише ПО Телевизия, или нещо такова. :D

 

Meрси, Mr.Tinkertrain.

Edited by ludoto_mimi
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...