Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Купих си фотоапарат .

Pentax opti S60 + 512 + 2 батерии 2100 милиапчер/часа и твърд калъф за фотото .

Това е машинката .

Много и се радвам , но сега трябва да си зема триножник(статив/стойка) и кард рийдър .

Link to comment
Share on other sites

Купих си фотоапарат .

Pentax opti S60 + 512 + 2 батерии 2100 милиапчер/часа и твърд калъф за фотото .

Това е машинката .

Много и се радвам , но сега трябва да си зема триножник(статив/стойка) и кард рийдър .

 

А пък аз този. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Купих си фотоапарат .

Pentax opti S60 + 512 + 2 батерии 2100 милиапчер/часа и твърд калъф за фотото .

Това е машинката .

Много и се радвам , но сега трябва да си зема триножник(статив/стойка) и кард рийдър .

 

Много добър избор си направил.Аз съм с Пентакс и съм много доволен дано и ти останеш доволен.Чесно казано незнам защо ти е кард рийдър при положение че като го включиш с кабела апарата си играе ролята на флашка ;) Иначе ако намериш някъде евтини стативи свиркай та да си купя и аз.Някъде ми разправяха че ги продавали по 5 лв ама така и неуспях да открия магазина.

Link to comment
Share on other sites

Бах мааму, Рапторе, ти с износ на органи в чужбина ли се занимаваш? :lol:

 

Телефони, техника, компютри, екскурзийки, изтървах му края вече! :D

Link to comment
Share on other sites

jozo Ами виж . Аз няма да използвам само за фотото кард рийдъра . Става по бързо . Вместо да вадя кабела и да го пускам аре кард рийдъра и съм готов . Ще го използвам и за мп3-то ми .

А за стативи . Гледах в един магазин стативи за 10-15 лева , но не мога да ти кажа точна цена понеже не се вгледах в тях ами само плъзнах(хах) погледа си по тях . Товага нямах фото и не ми трябваше . Иначе един голям статив който е над 1.3 метра ще е доста кинти. Някой да знае каква пара е този големия ? аахх :)

Link to comment
Share on other sites

Бах мааму, Рапторе, ти с износ на органи в чужбина ли се занимаваш? :lol:

 

Телефони, техника, компютри, екскурзийки, изтървах му края вече! :D

Наскоро беше в UK а в момента имам приятел който е там и се похвали че за 99 паунда можеш да изкочиш с такова чудо на техниката ;)

Link to comment
Share on other sites

Яко ли е телефончето !? Звука силен ли е ?
Телефона е уникален. Само звука не е от най-силните. Иначе всичко друго е идеално...
Link to comment
Share on other sites

имам 5.75 по биология във ВМИ-то олеее толкова се радвам :lol: :punk :love :woot

Link to comment
Share on other sites

Наскоро беше в UK а в момента имам приятел който е там и се похвали че за 99 паунда можеш да изкочиш с такова чудо на техниката ;)

 

Ne znam Vasko ma na nas ot M-tel 2 ni podariha - ne sme gi plashtali :punk

Link to comment
Share on other sites

имам 5.75 по биология във ВМИ-то олеее толкова се радвам :lol: :punk :love :woot

Браво!! :)

На нас пък днес ни сложиха 2 климатика в апартамента :)

Link to comment
Share on other sites

Отново почнах работа/стаж в професионалното поприще на строителните инженери в ПЛД:)

Очаква ме един месец жилизо, бетон чертежи и сметки, но аз мн мн се радвам за това :)

Link to comment
Share on other sites

Браво!! :)

На нас пък днес ни сложиха 2 климатика в апартамента :)

Радева мн се зарадва като й казах поздрави от теб :lol:

Link to comment
Share on other sites

Днес ми беше първия работен ден :love :) :punk

 

щи мине бързо :rolleyes:

Сигурно :P ,но двамата други работници са пълни празници :D .Ако не друго то поне много смях си прайм :P

Edited by asd
Link to comment
Share on other sites

Пошматках се из Русе няколко дни, купих си две книги/ Ромен Гари- Нататък билетът не важи, О.Хенри- Търкалящи се камъни/, пях Камино на баба Лили с картонена шапка за детски рожден ден на главата, обиколих разни тракийски гробници и прочее други забележителности, псувнахме по няколко пъти с приятелката ми, защото явно ще обиколим всички национални туристически обекти и пак няма да сме си купили книжи, за да събираме печати..... сготвих страхотен ориз със зеленчуци и пиуешко/китайските ресторанти да се хванат за палците/. Идилия. Следваща спирка- море или може би Триград и околностите, а може и двете. На 20 август съм за няколко дни на вила до Трявна, по цял ден ще си пия мента до басейна :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...