Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

Еййй бахти.Как ги фащате такиа оценки бе :blink: :blink: .Аз след 7-ми клас на изпитите имах 5 и 5.25 тука секи с над 5.50 :blink: .Иначе браво :)

Т`ва е изпит за ПУ-то , не за някоя гимназия :) Иначе hosta , брао , мноу добре си се представил :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Т`ва е изпит за ПУ-то , не за някоя гимназия :) Иначе hosta , брао , мноу добре си се представил :)

Става въпрос,че там също развиват теми доколкото знам :) .И за гимназиите се развиваха теми до тая година :P

Link to comment
Share on other sites

Аз пък събота заминавам да бачкам на Слънчев бряг и то цяло лято.. Хем ще си почина от всичко и всички, хем и пари ще направя! Много съм радостен, дано няма изненади на място.. :tongue

Link to comment
Share on other sites

днеска си купих 2.70м пръчка за перо,много време търсих такава и да е толкова гъвкава,както макара и сгъваем стол :beerchug

Link to comment
Share on other sites

чакам ето тази RC нитро количка да пристигне до 2-3 дена , най-накрая отделих достатъчно пари за да си я купя :P

http://www.kyosho.de/?page=shop/flypage&am...d_title=product

 

Subi1.JPG

65fdbd6194cff4a448dc95c267809f99.jpg

f33820306553a369ad670b1737a8f372.jpg

 

развива до 85-90км/ч с оригинално гориво , голяма мания

ето една подобна :

http://vbox7.com/play:6e7cd9c3

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

Изкарах 5.50 на предварителния изпит по български език в ПУ, без да ходя на никакви курсове или частни уроци.

АПЛОДИСМЕНТИ ЗА МОМЧЕТО, КОЕТО УСПЯ СЪС СОБСТВЕНИ СИЛИ ДА ПОСТИГНЕ ЦЕЛТА СИ, МАКАР И ДА НЕ ВЯРВАШЕ ВЪВ ВЪЗМОЖНОСТИТЕ СИ!!!

Edited by slay
Link to comment
Share on other sites

http://www.hobbytron.com/CENRCNitroSubaruI...aCT5RTRCar.html

 

какво точно трябва да видя ? не можах да ти схвана мисълта :D

в смисъл тази пише че развива до 74 mph а моята е до 85-90км това ли трябва да видя ?

 

а и тази от горният линк не е като моята , моята е ето тази

http://www.hobbytron.com/RCCarNitroKyoshoS...aKYO31811B.html

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

малеее,как може това чудо да вдигне 85-90км,с какво се движи ?,това ми е детската мечта и един ден ще си купя и количка и самолет с такова гориво,какво му е по точно горивото

Link to comment
Share on other sites

Днеска е 15 пореден изпит който взех без поправка :D Хайде и 5 броя по ТЕ2.

Link to comment
Share on other sites

http://www.hobbytron.com/CENRCNitroSubaruI...aCT5RTRCar.html

 

какво точно трябва да видя ? не можах да ти схвана мисълта :D

в смисъл тази пише че развива до 74 mph а моята е до 85-90км това ли трябва да видя ?

 

а и тази от горният линк не е като моята , моята е ето тази

http://www.hobbytron.com/RCCarNitroKyoshoS...aKYO31811B.html

 

Точно. Аз се стреснах като каза 90 км и като видях тия 74 мили и изпаднах в транс :):):). Имаше някви за по 600 гущера. Май и аз почвам да събърам кинта.

 

С такива коли съм гледал много яко дрифт състезание и в първия момент си казах "кво става тука що сичко е толкова голямо". А те количките били малки :):)

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

малеее,как може това чудо да вдигне 85-90км,с какво се движи ?,това ми е детската мечта и един ден ще си купя и количка и самолет с такова гориво,какво му е по точно горивото

 

и на мене ми беше мечта , радвам се че вече се збъдна срещу скромната сума от 500лв за целият комплекти 2 туби гориво , нямам идея какво точно се води ама количката направо лети , а за самолет си приготви доста доволна цифра , мене ме зарибява идеята за хеликоптер ама като видях цените..... :wacko:

 

Точно. Аз се стреснах като каза 90 км и като видях тия 74 мили и изпаднах в транс :):):). Имаше някви за по 600 гущера. Май и аз почвам да събърам кинта.

 

С такива коли съм гледал много яко дрифт състезание и в първия момент си казах "кво става тука що сичко е толкова голямо". А те количките били малки :):)

 

да в vbox7 има няколко клипчета количките са ненормални само трябва да внимавам в началото да не я разбия някъде :D

Link to comment
Share on other sites

:blink: ама ти нали не си циганка? как толкоз рано прабаба?

може пък и да съм,ти отде знаеш :P

не знам колко точно са,но знам че баба ми е наброка с царя :wacko: ;)

Link to comment
Share on other sites

може пък и да съм,ти отде знаеш :P

не знам колко точно са,но знам че баба ми е наброка с царя :wacko: ;)

 

Затуй ли има толкоз страст в тебе? :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Тези 1-2 месеца спечелих "Най-добро Web приложение" на националното състезание във Варна, "Най-Оригинална идея" в Пазарждик, 2-ро място на националното състезание по WEB дизайн и 6-то място на националното състезание по иновационни технологии в Ловеч.

От всичко това => влизам в в ПУ с Информатика без изпити. :D

Ако има някой, който също учи или ще учи с тази специалност в ПУ, може да напише няколко реда как стоят нещата :)

Link to comment
Share on other sites

Simba, мистерия ми е ако си толкова добре с уеб дизайна защо се буташ в ПУ, където ще ти загубят 4 години с глупости, 4 години, през които ти явно можеш да правиш пари. От една страна теоретично е по-добре да си дипломиран вишист, от друга, наистина се губи много време.

Link to comment
Share on other sites

Simba, мистерия ми е ако си толкова добре с уеб дизайна защо се буташ в ПУ, където ще ти загубят 4 години с глупости, 4 години, през които ти явно можеш да правиш пари. От една страна теоретично е по-добре да си дипломиран вишист, от друга, наистина се губи много време.

 

Пропуснатите ползи от загубеното време ще са в пъти по-малко, отколкото пропуснатите ползи, от това, че няма диплома за висше образование, била тя и от ПУ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...