Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Анкетите които пускат във ouik.me.uk винаги са ме изумявали. Администраторите със сигурност са някакви напушеняци :laughing:

 

How does the open end of your toilet roll hang?

 

*At the front

*At the back

*How should I know?

*Toilet roll!?

 

Пускам го като pool.. няма как просто. :D

Link to comment
Share on other sites

взех си дипломатаааааа йееее официално съм на свободааа супер хахахаха :tongue :D

Link to comment
Share on other sites

взех си дипломатаааааа йееее официално съм на свободааа супер хахахаха :tongue :D

х2 и как хубави ги поляхме снощиииии :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Разгали свърши се смотаната сесия и нямам изпити за септември, така че мога да се насмуча като животно днеска :D

Link to comment
Share on other sites

Разгали свърши се смотаната сесия и нямам изпити за септември, така че мога да се насмуча като животно днеска :D

 

чак неска ли бре - много късно :)

Link to comment
Share on other sites

...

С оглед гореизложеното, предлагам на уважаемата комисия да оцени с отличен дипломната работа на kopche.

 

29.06.2007 г.

 

рецензент: МЛ

:smile:

Link to comment
Share on other sites

чак неска ли бре - много късно :)

 

Кво да се прави чак ся заради тъпия проект по ЕМУ имах на поправка да зимам ИЦСТ и без да уча особенно вързах днес 3-ка и вече съм айляк от учене.Работа иначе бол.....

Link to comment
Share on other sites

Днес твърдо реших, че не мое така да се обикаля Европа с кола без да се заснеме филм.

 

В резултат на което след като натирих Jet Credit се сдуших с TBI Credit, организирах една схема по телефона, притичах до Техномаркет и вече съм много много горд собственик на ТАЯ змеица.

 

Да поясня предварително, че бях подведен и действителните зуум стойности са 10 оптичен и 20 цифров - СПРАВКА от достоверен източник. Мислех да вдигам скандал, но се отказах след като видях колко е добра камерата.

 

Трябваше да доизтощя батерията преди да я заредя и почнах да снимам още като си тръгвах. Заснех прибирането си до вкъщи ТУК и ТУК (прекъснах че имаше полиция). Който има хубава връзка може да свали и да погледне какво може тая камера в движение. Осъзнах също така че много трудно се кара само с лява ръка. А да - когато си без нищо в ръцете 100 полуголи мадами ще видиш по улиците, но вземеш ли камера в ръка една се не види - това да се добави към списъка на Мърфи. Едва мернах една-две и тва е.

 

Двойна хвалба тук е какви снимки прави със зуум (има си и светкавица) и как вече си имаме 3 глупачета в новото гнездо над вратата: ХОП.

 

Ето и специалните фанелки, замислени от мен за Sensation, които днес най-после бяха готови, след като вчера установих как авторите не познават знамето ни и го бяха заготвили бяло-червено-зелено: 1, 2, 3, 4, 5.

 

Аксесоари към змеицата: ТУК. Докинг стейшъна е просто убиец - три в едно.

 

Снимка на масите в у-ще П. Хилендарски с макс зуум от ръка: ХОП. Разстоянието е много над 100 метра.

 

Та вече съм оборудван с жестока камера. Очаквайте като се върна от пътешествието сериала "РаптоР из Европа" хахахахаххах :punk

Edited by R_a_p_t_o_R
Link to comment
Share on other sites

Да поясня предварително, че бях подведен и действителните зуум стойности са 10 оптичен и 20 цифров - СПРАВКА от достоверен източник. Мислех да вдигам скандал, но се отказах след като видях колко е добра камерата.

може ли да се смени резолюцията на снимане ? ако може е вероятно там да имаш по-голям зуум и разбира се педалите като си пишат информацията няма как да не излъжат нещо :angry1 аз не съм доволен от технополис но явно и техномаркет-а е същата мизерия :sick

Link to comment
Share on other sites

Нищо не може да се направи, единствено може да се включи цифровия зуум х20 и плъзгача се увеличава с тази стойност след х10 оптичен. Това са си реалните ТТ данни на уреда. А че Техномаркет спокойно могат да бъдат съдени за тази лъжа си е факт.

Link to comment
Share on other sites

Нищо не може да се направи, единствено може да се включи цифровия зуум х20 и плъзгача се увеличава с тази стойност след х10 оптичен. Това са си реалните ТТ данни на уреда. А че Техномаркет спокойно могат да бъдат съдени за тази лъжа си е факт.

 

И аз си зех монитор от Техно маркет и ми казаха ъгъл 178/178, ама май като проверих в нета на всякъде е 160/160. Не е болка за умиране. С просто око не мога да различа 18 градуса, но почти под ъгъл 180 градуса пак виждам картина, а сега де на кой да вярваш :)

Link to comment
Share on other sites

Искам да ви се изфукам с това, че си защитих дипломната работа с най-широката усмивка, писаха ми 6, вече имам "ви'шу" и няма по-щастлив човек от мен! Честно! :smile:

Link to comment
Share on other sites

115 километъра с колело около Витоша. яко изоставане от контролното време и пропускане на финала. каране по тъмно без фар, но пък на пълнолуние, по алея наречена на некой си инж. Иван Иванов.

Още съм жив.

Link to comment
Share on other sites

Сдобих се най-накрая с ново мониторче. :D :punk 19" Филипс и за сега съм много доволен :)

Link to comment
Share on other sites

Станах 2 пъти 1-ви на Държавно първенство по плуване и направих 1 рекорд на Българиа

Национален съзтезател съм и сега на 27 ще ходя в Сърбия на съзтезание

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...