Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Около 3 часа преди да стигнем Рим имахме честта да се движим с две прекрасни коли: ВИДЕО

 

В самия Рим пък решихме да посетим и фирмения магазин :punk : СНИМКИ

 

Едва не ме сбиха че тръгнах да снимам видео с този стар болид на Маса нещастниците хехех.

Edited by R_a_p_t_o_R
Link to comment
Share on other sites

Около 3 часа преди да стигнем Рим имахме честта да се движим с две прекрасни коли: ВИДЕО

 

В самия Рим пък решихме да посетим и фирмения магазин :punk : СНИМКИ

 

Едва не ме сбиха че тръгнах да снимам видео с този стар болид на Маса нещастниците хехех.

И аз бях в същия магазин,купих си и тениска :) :love .Много готин вътре,страшна работа :) .А в магазина един приятел тръгна да ме снима и дойде някаф да ни са кара-аз на български му казах-еби си майката,а на английски учтиво го помолих да изчака само за снимка :devil :D .

 

 

И аз да се похваля-днес съм спал 12 часа :P -бати кефа майна :) :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Както и да е да си похваля с нещо смислено... то не знам да ли е за похвала ама се преместих в Англия, Лондон да уча и да поработвам, и сега съм малко сдухан... прекарал съм по-голямата част от живота си в Пловдив, знам го като петте си пръста и ми липсват много работи и хора :love и приятели , но да се надяваме, че всичко е за добро. Тук хората са доста алиенирани... :( А и утре съм за малко на работа. :)

Edited by Xciter
Link to comment
Share on other sites

To тва ясно :devil . Само да си намеря постоянна работа...

 

 

едит: да се пофаля дойде ми английската шофиоррска книжка, а тва си е като лична карта тука....

Edited by Xciter
Link to comment
Share on other sites

Имам блузка на Мисфитс!!! :punk :punk :punk

misfits-t-shirt-fiend-club.gifmisf25_thumb.gif

лоллл супер яка е от къде я взееее :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

On day 19, the empire of the Orcs led by Lord_Buyu was defeated!

Curunir of the Humans, you are victorious!

 

И на мен да ми сипят една единица кавалерия, една пехота и два героя, и аз ще падна! :devil

Link to comment
Share on other sites

Aз пък до 1, 2 седмици че си сложа чипче и красавицата ми ще стане 100 коня :) :P

 

И тоя 1.2 мотор ще роди до 1 2 седмици след това малки Фиатчета :D

Link to comment
Share on other sites

6.00 - УНСС, устен изпит по журналистика

Link to comment
Share on other sites

Aз пък до 1, 2 седмици че си сложа чипче и красавицата ми ще стане 100 коня :) :P

 

Излишно е да дадеш пари за чип, но ти си знаеш. Беше казал, че събираш пари за сешоар- събери ги тях и тогава става забава.

Link to comment
Share on other sites

Излишно е да дадеш пари за чип, но ти си знаеш. Беше казал, че събираш пари за сешоар- събери ги тях и тогава става забава.

 

Еми според мен пък е точно обратното.Какво като сложи сешоар?Ще му вкарва повече въздух и нищо повече.Паура иде от повечето папо.Сешоар без ЧИП не върши никва работа!

Link to comment
Share on other sites

Ох, благодаря, че ми разясни тази велика тайна.Аз нямам никаква идея кво е турбо и просто си правя вятър на устата. Не мисля,че той иска просто да сложи една турбина в коша и да каже "имам турбо" ;) Под слагане на турбо аз разбирам правене на доста работи, а не само закрепването му в някаква си кола.Мисля че чак като си набави частите е разумно да мисли за електроника. Към момента тоя чип за мен е пари на вятъра

Link to comment
Share on other sites

То реално ако ще се слага чип да кажем и турбо само с това няма да мине наистина.А невярвам да се даде още сумати пари за нов радиатор,подсилване на окачване,нов съединител,нови полуоски пък може се наложи да се сложат и подсилени скорости ако ще се праим на "Рацери" ;)

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

То реално ако ще се слага чип да кажем и турбо само с това няма да мине наистина.А невярвам да се даде още сумати пари за нов радиатор,подсилване на окачване,нов съединител,нови полуоски пък може се наложи да се сложат и подсилени скорости ако ще се праим на "Рацери" ;)

 

Ееей, ти пък ще кажеш, че му слагаш двигател от Мазерати :laughing:

Кви са тия пернишки истории не мога да разбера.... чипове, мипове, лайна.... Както са си пуснали колата, така са решили, че е най-добре... Всякви негърски "тунинги" от тоя сорт са ми направо смешни

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...