Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

От днес вече съм лицензиран шофиор,преди 2 часа си взех и изпита по практика за кат.B.:Д

Изпитващия беше някой си Рангелов,не беше някой заядлив,накрая малко си ги измука от пръстите грешките,които съм допуснал,но като цяло оценката ми е положителна,което е и важното.:).

Пожелавам Успех на следващите кандидат водачи на МПС.

Link to comment
Share on other sites

Взех си билетче за HMSU Open Air Drum and Bass Fest =]

 

И въпреки че никой не прояви желание да дойде с мен.. а се наслушах на тъпи извинения... изобщо не ме ебе.. ами си хващам раничката с резервните дрешки .. водата.. и разни други работи които не ви засягат ;) и отивам да се изкъртя на Current Value, Evol, Aaron Spectre и Ogonek & Cooh

 

:punk :punk

Edited by afx
Link to comment
Share on other sites

олееееееееее :woot :woot обадиха ми се от концерта на мерилин менсън не че чух много ама все пак :punk :punk :tongue :wub:

Link to comment
Share on other sites

днеска имах рожден ден и и приятелката ми подари ето тази мухарка за която си мечтая от доста време,още не знам къде се намирам от радост,разплаках се като малко дете и даже не ми направи впечатление,че родителите ми ме забравиха за пореден път,все пак от 3-ти клас не съм получавал подарък и ми се припомниха някой чуства

 

мухарката 14437_353.JPG

Link to comment
Share on other sites

...с билетче за Чамбао под формата на чаша Фрапе :lol:

 

como la luuuuuuuzzzzz

Link to comment
Share on other sites

Попаднах на съкровищница в DC-то - 80GB Транс,Пси,Техно и Хаус :punk :punk :punk .Евала на пича (mini_s),че ги събрал толкова много :punk

 

Другото нещо е че утре най-после заминавам за една дълга дълга почивка на вила (месец и половина).Viva las Boikowo :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Oх :smile:

Зло копче-висшист на коуеуо се изтъркаля до Бачковския манастир и водопада над него, кльопна две кебапчета с ПеКа и кока-коуа, докато се двоумеше дали да си купи ракия от смокини, падна по дупара малко преди Асеновград и се хили до посиняване, а сега е мокро и се чуди кои снимки да сподели с любезната ви общност :lol: :lol: :lol:

До едит-ване!

 

ред.: Ами всъщност е малко гадничко, особено когато на сравнително тесен път някой отсреща изпреварва друг и се разминавате на сантиметри. Кофти е и когато някакво цистернище мина до мен и почти ми съблече тениската с въздушната струя. И още нещо... тунелите... ох, тунелите...!!! чух как звучи the freaking hell!!! Но аз нали съм тарикат, минах културно по "тротоарчето" пеша, бутайки трактора :smile:. Но всичко си заслужаваше бъхтенето :) за пръв път видях водопад, примерно!

 

На, снимки:

image000za6.th.jpg image009oy8.th.jpg image010cg0.th.jpg image020ny0.th.jpg

Edited by kopche
Link to comment
Share on other sites

Сакън, колело по извънградско не се кара! Там има джигити, някои от които познавам, които карат с 200 на немагистрален път. Това е suicide! :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Попаднах на съкровищница в DC-то - 80GB Транс,Пси,Техно и Хаус :punk :punk :punk .Евала на пича (mini_s),че ги събрал толкова много :punk

 

то много хубаво обаче много бавно се сваля :tongue

Edited by DJ*Sammy
Link to comment
Share on other sites

ВЗЕХ СИ ЛИСТОВКИТЕ БЕЗ ГРЕШКА :woot :devil :punk И ТО ПРИ ПОЛОЖЕНИЕ ЧЕ НЕ ГИ БЯХ РЕШАВАЛ ВСИЧКИТЕ :) ЗА 7 МИНУТИ ГИ НАДРАСКАХ И ПОСЛЕ ЯКО ЧАКАНЕ, НО СИ ЗАСЛУЖАВАШЕ :punk ДОВЕЧЕРА БОМ-БОК :laughing: :beerchug :beerchug :beerchug :beerchug :beerchug

Link to comment
Share on other sites

Когато са се появявали народните поверия, коли не е имало(или поне шофьорски книжки)... а всичко останало са суеверия.

 

Да не би народните поверия да са се появявали в строго определен период от време? Няма такова нещо...нищо не пречи да продължават да се появяват... А т.нар. народни поверия и суеверията се припокриват лично за мен...

Link to comment
Share on other sites

Народно поверие:

Шофьорска книжка/листовки не се поливат. Не се и вдига наздравица за тях.

 

а на мене един познат катаджия дори ми показа как се полива книжка :P

згъваш я леко да стане като каналче и я доближаваш до устата след това сипваш бира от другият краи и пиеш за да можело " Книжката да се напива ти не " :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Аз като я взех мойта ми казаха , че трябвало да напълня чаша с водка да оставя книжката вътре да поседи и да я изпия на екс чашата :) Различни начини едно послание да залееш книжката :punk

Edited by UzITo
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...