Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

Минах 2000 поста :smile1: .

 

Спамер ша та банна :tongue :P

 

Аз да се похваля че си взех пура давидоф, реколта 2000 и довечера ще и се насладя :D

Edited by NEO_DDT
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Струва ми се,че си студентствал из чужбината :D .Бе като се подстригваш първи номер си е по-удобно да го направиш сам.

 

Иначе вчера час и половина се въртях на полигона на гребната,голям кеф,много изхабен бензин :sick

 

 

:) Какво му е толкоз кеф да се въртиш из полигона, учиш се да караш ли? Много по-кеф е да се въртиш града и да избягваш такситата! Да навъртиш 200 км градско на ден, без произшествия си е голям кеф.

Link to comment
Share on other sites

Държа да ви се похваля, че след близо 5 години робство най-накрая се освободих от спомените за две жени, които циклично ми пре*баваха живота и внасяха хаос...

Едната и казах сбогом лятото, другата преди три дни ми каза, че всичко е свършило...

 

Сега се чувствам сам, адски сам, но свободен и щастлив! Живота ми започва на чисто!

 

Смятам по случая да си запаля лулата :]

Link to comment
Share on other sites

Zingam,на сняг бе,дрифтове,пергели,поне на сняг не се чупи колата много бързо.Пък и не е хубаво в града да се правят подобни изпълнения.

 

Няма,още в сряда не ставаше за нищо

Edited by velvet_underground
Link to comment
Share on other sites

Zingam,на сняг бе,дрифтове,пергели,поне на сняг не се чупи колата много бързо.Пък и не е хубаво в града да се правят подобни изпълнения

 

 

С това съм съгласен :) Ама има ли там достатъчно сняг все още?

Link to comment
Share on other sites

Аз пък днес след няколко годишно ползване на мишка с топче, се реших и си взех чисто нова оптична мишка и то само за 6 лева. :punk Мислех си, че ще ми прави проблеми като я включа, но ме изненада. Сега с новата ми мишка направо хвърчааааа из десктопа. :)

Link to comment
Share on other sites

Това ми е отколешна мечта... да си взема оптична мишка. Но въпроса е, има ли оптични мишки за COM порт?

 

Редактирано: Моята мишка направи 8 години, да е жива и здрава, колко бой е изяла... :]]

The`ScorpioN дори и да няма оптична за ком порт има преходници от пс2->ком. Аз 4 години лангърках така една мишка преди докато се сетя да я включа в пс2 порта ;)

Мерси. То аз PS2 порт нямам, машината ми е музеен експонат :)

Edited by The`ScorpioN
Link to comment
Share on other sites

The`ScorpioN дори и да няма оптична за ком порт има преходници от пс2->ком. Аз 4 години лангърках така една мишка преди докато се сетя да я включа в пс2 порта ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз пък днес след няколко годишно ползване на мишка с топче, се реших и си взех чисто нова оптична мишка и то само за 6 лева. :punk Мислех си, че ще ми прави проблеми като я включа, но ме изненада. Сега с новата ми мишка направо хвърчааааа из десктопа. :)

имам цели 6 ,що не се обади по-рано :D

Link to comment
Share on other sites

имам цели 6 ,що не се обади по-рано :D
Е въъъ. Ти да не си ги развъждаш вече. :lol:

Следващия път ще го имам предвид. :)

Link to comment
Share on other sites

Купих си нова мишка A4 Tech Swop-48 и направо се родих,старата я закачам на стената с трофеите.Имах и близки срещи от третия вид с една сервитьорка,която връхлетя върху мен и ме оля с цитронада,след което ми се извиняваше около 10 минути,а аз си седях с блага усмивка,то хубаво момиче беше,как да му кажа нещо лошо,плюс тва няма само аз да се дъня и да се чудя кво да обяснявам.

Link to comment
Share on other sites

Изкарах невероятен късмет,защото отново ще взимам стипендия :)

 

Като се прибрах обаче ми вдигнаха СТРАХОТЕН СКАНДАЛ,задето успехът ми бил едва 5.50!!!!!!!!!

Edited by Moon Light
Link to comment
Share on other sites

взех си магаренцето от детското меню в МакДоналдс... :D

жалко, че нямам апарат да го снимам...голям сладур е...има една такава напушена физиономия... :P

Link to comment
Share on other sites

Аз си взех и 4-те изпита на редовната сесия и сега съм айляк B) Как са преборих с тая физика и аз незнам но се кефя много :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...