Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

Такаам... :D

 

1. Заета жена няма, има нещастна (незадоволена) жена.

2. Погледни точка 1.

:devil

 

Иначе.. не сме изпаднали до толкова че да си търсим гаджета из форумите... виж форум-срещите са друго нещо :D стига някоя жена да не се страхува от 10-15 разгонени индивида със съмнително минало.. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

стига някоя жена да не се страхува от 10-15 разгонени индивида със съмнително минало.. :rolleyes:

Е ти пък изобщо не си със съмнително минало :woot ,но явно искаш да ни разсмееш :D

Даниеле как можа да го напишеш тва ве майна хахахахахахахах :D

Edited by Murder
Link to comment
Share on other sites

вчера бях на свадба :) и хванах жартиера и съм много доволен от себе си

Браво браво... абе най лошото всъщност е че не ти дават да го задържиш като сувенир :) поне последния път при мене така се получи.... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

вчера бях на свадба :) и хванах жартиера и съм много доволен от себе си

да не си бил на сваТба в асеновград?на сержанта?

аз пък се мъча да откажа кафетата и вече цяла седмица пия само по едно-сутрин

Link to comment
Share on other sites

да не си бил на сваТба в асеновград?на сержанта?

аз пък се мъча да откажа кафетата и вече цяла седмица пия само по едно-сутрин

незнам за какъф сержант говориш попринцип младоженка е военен а празненството беше в Джиа Бийч ( на гребната база нов ресторант много хубава обстанофка по пътя за Острова само че има една отбивка в ляво за Джиа Бийч )

Браво браво... абе най лошото всъщност е че не ти дават да го задържиш като сувенир поне последния път при мене така се получи....

защо да не го дават ? аз си го взех след като се улови се слага на лявата ръка вече трима приятели сме хванали по един жартиер :)

Link to comment
Share on other sites

Като стана дума за гривна аз не съм си намирал а гаджето ми подари златна такава по случай 5 месечната ни връзка :D

 

Също така аз се сдобих с чисто новичък цифров апарат :)

 

Я ме запознай с тва твое гадже бре. Може и аз да намажа. :rolleyes: :P :P . Шегувкам се колега :)

Link to comment
Share on other sites

Я ме запознай с тва твое гадже бре. Може и аз да намажа. :rolleyes: :P :P . Шегувкам се колега :)

Надявай се... той jozo само ги върти мадамите без да пуска никакъв гювеч. :)

 

@jozo - в някои страни от източна Европа, жените правят чудеса за пакетче вафлички, а за курсов проект на C да не говорим... :D :D

Link to comment
Share on other sites

Надявай се... той jozo само ги върти мадамите без да пуска никакъв гювеч. :)

 

@jozo - в някои страни от източна Европа, жените правят чудеса за пакетче вафлички, а за курсов проект на C да не говорим... :D :D

 

Еми казал съм съм ти че ще почерпя за курсовия проект на С.Сега ако изкарам и резутат под Виндовс тогава може откараш още някоя друга почерпка :P

Link to comment
Share on other sites

незнам за какъф сержант говориш попринцип младоженка е военен а празненството беше в Джиа Бийч ( на гребната база нов ресторант много хубава обстанофка по пътя за Острова само че има една отбивка в ляво за Джиа Бийч )

 

защо да не го дават ? аз си го взех след като се улови се слага на лявата ръка вече трима приятели сме хванали по един жартиер :)

:punk

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Бра0 мен пък неска ме изпитваха по 4 предмета всички от които разказвателни !!!

Link to comment
Share on other sites

аз пък най накрая съм задоволена,хах :D :love

след 5 месеца бляне :angry:

То биваше и да не разберем,че си задоволена.Явно целия форум винаги трябва да бъде осведомен кога си си хванала ново гадже,колко оргазма си изпитала снощи, как ти е дошъл месечния цикъл и etc.

Link to comment
Share on other sites

То биваше и да не разберем,че си задоволена.Явно целия форум винаги трябва да бъде осведомен кога си си хванала ново гадже,колко оргазма си изпитала снощи, как ти е дошъл месечния цикъл и etc.

е стига де...посто момичето се радва :D

 

А иначе неска ми върнаха 1 контролна и имам 3 по химия..срам... :cry :angry:

Link to comment
Share on other sites

То биваше и да не разберем,че си задоволена.Явно целия форум винаги трябва да бъде осведомен кога си си хванала ново гадже,колко оргазма си изпитала снощи, как ти е дошъл месечния цикъл и etc.

на теб пък къв ти е проблема,що ли ми изглеждаш незадоволен :P ;)

Link to comment
Share on other sites

То биваше и да не разберем,че си задоволена.Явно целия форум винаги трябва да бъде осведомен кога си си хванала ново гадже,колко оргазма си изпитала снощи, как ти е дошъл месечния цикъл и etc.

Бе и мен ме дразни понякога постоянното и "споделяне" на никого неинтересуващи подробности от личния и живот, ама ко да прайш... то си е такова.

на теб пък къв ти е проблема,що ли ми изглеждаш незадоволен :P ;)

О да, проблемите на хората се заключават в наличието или липсата на постоянни оргазми и щом имаш отрицателно мнение за нещо задължително си незадоволен. Тази характеристка беше интересна като бяхме на 15.

Link to comment
Share on other sites

Бе и мен ме дразни понякога постоянното и "споделяне" на никого неинтересуващи подробности от личния и живот, ама ко да прайш... то си е такова.

 

О да, проблемите на хората се заключават в наличието или липсата на постоянни оргазми и щом имаш отрицателно мнение за нещо задължително си незадоволен. Тази характеристка беше интересна като бяхме на 15.

Еее най-накрая една женска, която да кърти мифки. Мноо ма кефиш sne6ko :punk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...