Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

Оле па' като ще се фукаме за такива глупости - нека ви се изфукам и аз.

 

Сигурно съм единствения, дето косата му не е на гребен, не е сложил половин опаковка гел на главата си, не носи маратонки, дънките му не са изкуствено избелени/оклепани (за по-cool), не носи якенце тип BMW Racing Team и т.н., ама не употребявам за себе си мъж, че като гледам в оная другата тема, май и такъв не съм та...

А, да и с т'ва да се пофаля - разбра се, че не съм мъж :P

 

Cool!!! Кат порасна искам да стана като теб :P . Олееее днес и аз по главната се нагледах на мъжленца с изрусени опашчици... и педалски ботушки :sick . ГАДОСТ!!! Е, радвам се че аз съм винаги съм облечен кат последния сульо. Кат ме видят с тея торбести дънки и ме гледат кат някъв кавал.

 

Ех... само ние останахме мъже... :laughing: :lol: :laughing: .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cool!!! Кат порасна искам да стана като теб :P . Олееее днес и аз по главната се нагледах на мъжленца с изрусени опашчици... и педалски ботушки :sick . ГАДОСТ!!! Е, радвам се че аз съм винаги съм облечен кат последния сульо. Кат ме видят с тея торбести дънки и ме гледат кат някъв кавал.

 

Ех... само ние останахме мъже... :laughing: :lol: :laughing: .

ех ,всяко нещо с възрастта ;)

Link to comment
Share on other sites

Оле па' като ще се фукаме за такива глупости - нека ви се изфукам и аз.

 

Сигурно съм единствения, дето косата му не е на гребен, не е сложил половин опаковка гел на главата си, не носи маратонки, дънките му не са изкуствено избелени/оклепани (за по-cool), не носи якенце тип BMW Racing Team и т.н., ама не употребявам за себе си мъж, че като гледам в оная другата тема, май и такъв не съм та...

А, да и с т'ва да се пофаля - разбра се, че не съм мъж :P

 

Ходи с рошава кичара товага, с кубинки, гледай мрачно всеки, с анцуг, носи мантата на дядо ти, и ще си Мъж. Не виждам нищо педалско да се обличаш стилно, и да носиш модни дрехи. Предпочитам да съм с костюм и с обувки разбира се, надявам се някой ден косюма да ми подхожда на работата B)

Link to comment
Share on other sites

Ходи с рошава кичара товага, с кубинки, гледай мрачно всеки, с анцуг, носи мантата на дядо ти, и ще си Мъж. Не виждам нищо педалско да се обличаш стилно, и да носиш модни дрехи. Предпочитам да съм с костюм и с обувки разбира се, надявам се някой ден косюма да ми подхожда на работата B)

 

Нима искаш да наречеш стилно обличане този кич? В официалното облекло няма нищо лошо, не го отричам, но да ме прощаваш тези глупави якета с разни реклами по тях, имитиращи пилот на формула1, и 'украсените' дънки да са официално облекло - не е ли малко глупаво? Модно?! Да ме прощавате, ама ако мода означава да съм еднакъв със всички - не, благодаря. Определението мъж - на кого му е притрябвало? Ти ли ще ме определиш като такъв? Или някой на улицата? Не, не съм мъж, младеж съм. Мъж може да стана след немалко години. И не дрехите ще ме направят такъв. Нито дължината на косата или прическата й...

 

От форумистите единствения, на когото бих сложил това определение е KILLERINCHO и може би if_pif.

Link to comment
Share on other sites

Ходи с рошава кичара товага, с кубинки, гледай мрачно всеки, с анцуг, носи мантата на дядо ти, и ще си Мъж. Не виждам нищо педалско да се обличаш стилно, и да носиш модни дрехи. Предпочитам да съм с костюм и с обувки разбира се, надявам се някой ден косюма да ми подхожда на работата B)

 

Виж за костюма си адски прав. Ама едно е да носиш костюм и да се изтупаш друго е да си набиеш дънките в панталоните да имаш полу руса коса и веждите ти да са по тънки от на гаджето ти. Има разлика нали

Link to comment
Share on other sites

Да ви се изфукам - снощи при изпълнение на дълга си пребихме три мангала-взломаджии.За съжаление колегата пострада.Ама те още повече :)

Link to comment
Share on other sites

Да ви се изфукам - снощи при изпълнение на дълга си пребихме три мангала-взломаджии.За съжаление колегата пострада.Ама те още повече :)

 

А така! Ей такъв коледен дух искам у всички вас :P

Link to comment
Share on other sites

Да ви се изфукам - снощи при изпълнение на дълга си пребихме три мангала-взломаджии.За съжаление колегата пострада.Ама те още повече :)

 

Ти са не си някакъв палис'мен? B)

Link to comment
Share on other sites

Не виждам нищо педалско да се обличаш стилно, и да носиш модни дрехи.
Именно тук е проблемът, че са нито обикновени, нито стилни, нито можеш да кажеш, че човек с такива дрехи (може би дамска колекция?) се облича нормално...

 

Да живее Азис щом искате

:sick :punk

Link to comment
Share on other sites

аз пък ще се похваля че неска вече спрях да празнувам новата година и почвам нормалния живот

 

Блазе ти... при мен беше друго - изведнъж празниците бяха грубо изблъскани от богат списък от предсесийни задачки :)

Link to comment
Share on other sites

Купих си монитор тфт...лг B) B) B)

И кефиш ли се на несъвършенствата на този тип технология :sayjin

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Фукам се, че си имам чисто новички "Рейнджърси" - 10 дупки, с метално бомбе, цвят бордо(червено-черни).И сега търся върху кой да ги пробвам :devil

Link to comment
Share on other sites

Ми заверих:) При това доста по-бързо от ко колкото очаквах, та ми остана време и по жени да се мотая, че даже и да си намеря една.....:)

Link to comment
Share on other sites

И кефиш ли се на несъвършенствата на този тип технология :sayjin

За TFT vs CRT ли ще говорим ?

Защото ти ще излезнеш смешния накрая :)

Link to comment
Share on other sites

Нека и аз да се разпиша. Не че е за хвалене толкоз, просто да споделя доброто си настроение - взех си шофьорския изпит! Вече ще мога да си джиткам с Шкодерцедеса :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...