Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

Пък аз... таковата... не, че нещо, де... ама изкарах девет шестака от девет изпита тази сесия и малко се чувствам ей така: цък, цък

woow!ти си гений :D аз пък имам обувките :love :wub:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

На 17.2.2006 сесията ми приключи с резултат 3:1 за мен, след като си взех Линейна Алгебра и Аналитична Геометрия с 4.50. Изпита по Математически Анализ го взех само аз от групата ми.

Link to comment
Share on other sites

www.acmilan-bg.com в медиите!!!

 

 

tema-sport.jpg

С гордост искам да ви уведома,че преди двайсетина дни във вестник "Тема Спорт" беше публикувана статия за фен сайта на Милан в България-www.acmilan-bg.com.

Ето и статията:

Ако сте привърженик на един от най-титулуваните италиански отбори Милан и искате да научите повече за този клуб,то тогава задължително трябва да посетите българския фен сайт на росонерите.На адрес www.acmilan-bg.com ще откриете последните новини около миланския гранд,както и репортажи от последните двубои на тима в Шампионската лига и Серия А.Най-атрактивната секция на уебсайта обаче определено е тази,отделена за различните фен клубове на Милан на Апенините.Тук ще видите както невероятната хореография,подготвяна от запалянковците,така и историята около създаването на Бригате Росонери,Командос тигре и Пантерс Милан.Фотогалерията на сайта представлява всички настоящи футболист,които носят червено-черната фланелка,а с някои от тях има и актуални интервюта.От главното меню има линк,с който можете да се свържете директно с вашия любим тим.Създателят на сайта е помислил и за всички бивши и настоящи легенди на росонерите,както и за всички трофеи,спечелени от тях през годините.Ако искате да научите повече и за митичния "Сан Сиро",то тук ще откриете как този стадион е бил реконструиран през годините,за да се превърне в едно от най-добрите съоражения на Стария континент.Разбира се,цялата информация е на български,което я прави достъпна за всеки почитател на Милан

_____________-

Eто и статията от Агенция "Фокус"

focus-sport_big.JPG

 

 

 

И в.Марица ни обърна внимание....

t_0cde356a1a933ab21e81a426108b73a5.jpg

 

 

 

И sportal.bg отделиха някой друг ред за сайта на всички росонери.

 

Ето линк към статията http://www.sportal.bg/article.php?sec=17&nid=3

Ето и снимка....

t_add335f04b649c5da26a3712e1053e4c.jpg

 

 

 

и в http://www.sport1.bg/sport1/node/12235

 

Вчера имаше 1,428 уникални посещения.....

Link to comment
Share on other sites

Отивайки до магазина за шоколад....оживях в епична битка с.........пекинез :bgrin: Баси злото куче,вървя си аз нищо неподозиращ с два шоколада в ръка и изведнъж съзирам малкия звяр,злобата в малките му очички за миг ме накара да се замисля дали не сънувам,но в следващия момент звярът се нахвърли към крака ми,явно не сънувах.Аз обаче с отработен финт му подадох обувка/зимна,туристическа/,кято може би ме спаси от анемично ухапване.След неколкоркатно разтърсване на крак от моя страна,бойната машина бе прибрана от господарката си/леля на видима възраст около 60/,която дори не се опита да ми се извини за неприличното държане на зверчето си,а може би дори да ми благодари,че не реших да изпробвам някои от ударите с крак,които научих навремето при тренировките по бойни изуства.И сега за нграда ям шоколад :D

Link to comment
Share on other sites

Да ви се похваля: от днес официално съм освободен от донаборна военна служба.

 

Бях на военна комисия :) . Попълних си листчето и след около година очаквам включване пак :lol: :laughing: :lol: . Ма така кат гледам май няма да служа щом съм 9-ти, а не 10-ти клас, а набор 89 са последните казармаджий :lol: :lol: :laughing: .

Link to comment
Share on other sites

22. Казармата. Всеки истински мъж е изкарал казармата, срал в мизерните кенефи, давал е наряди, влизал е в ареста, напивал се е безобразно с другите войнници и се е сбивал с по - вишестоящ.

 

Лошо момчета, много лошо :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Миналата събота за пръв път развих скорост по-голяма от 50км/ч :punk В началото се разтреперях цялата и се припотих, но като свикнах....

Толкова ми хареса да карам с 140-150 км/ч, че ако шефа не ми правеше забележка да намаля, направо щях да се изпразня от кеф! Обаче какво да правя...Все пак неговата кола карах.... :tongue

Link to comment
Share on other sites

Бях на военна комисия :) . Попълних си листчето и след около година очаквам включване пак :lol: :laughing: :lol: . Ма така кат гледам май няма да служа щом съм 9-ти, а не 10-ти клас, а набор 89 са последните казармаджий :lol: :lol: :laughing: .

А стига :confused Точно ние ли ще сме последните ****... ем кво да се прави аз и без това ще уча още, та може и да не ме хване :)

Link to comment
Share on other sites

честита ти гривна а за военните кво се притесняваш великата простотия идва :) смях смях смях само тва мога да кажа от тия военни комисии + много простотия х10

Link to comment
Share on other sites

Като стана дума за гривна аз не съм си намирал а гаджето ми подари златна такава по случай 5 месечната ни връзка :D

 

Също така аз се сдобих с чисто новичък цифров апарат :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...