Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

И аз да се похваля.Днес си взех от раз изпита по Виша Математика втора част с 4.Аз 3 искам пича 4 ми писа :D

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Да ви се похваля/оплача. Взех си първия изпит с тройка. Квазимодото гадно ме разкара из целия материал, при 6 от 9 верни отговора ми даде още три, след това още девет въпроса и при приблизително 75% верни отговора и правилно изпълнено упражнение трябваше да се радвам, че ми писа тройка сигурно :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

Ами днес узнах че имам 3 по Висша Математика 1.Ами 3 3 кой ти го дава :D

 

КОЛЕГА и аз като теб имам същите оценки по двете математики. И аз си зех двата испита. Остават още два :cry :devil

Link to comment
Share on other sites

Подстригах се.....сам :D Обаче и ние сме изпили ракията вкъщи....но има още в склада ;)

 

Да не си станал като на оная реклама на фанта...с прическите :)

Link to comment
Share on other sites

Малее още ли я има тая тема :) Сега и аз да се запиша преди 2дни се взех SE K700i олеле майко детска радост дъвка с косъм ( демек много се кефя :) ) Няма равен на тоя телефон за парите си :love

Link to comment
Share on other sites

И аз да се похваля.Днес си взех от раз изпита по Виша Математика втора част с 4.Аз 3 искам пича 4 ми писа :D

 

Аз ако бях на мястото на преподавателя ти в началното училище щях да те върна! Пише се Висша математика!

 

:lol: Майтап да става. Ти пък сега да не вземеш да се обидиш!

Link to comment
Share on other sites

Неска отидох да платя GSM-ите на цялото семейство !!! (йееее голям подвиг) :laughing: :laughing: :D

Що не се обади преди да тръгнеш?? Тъкмо щях да забогатея с още няколко лева. :devil

Link to comment
Share on other sites

Подстригах се.....сам :D Обаче и ние сме изпили ракията вкъщи....но има още в склада ;)

 

 

Аз 3 години сам се подстригвах - хората дори се учудваха, когато им кажех. Вече не бих обаче, поне се надявам да не се налага никога повече!

Link to comment
Share on other sites

Струва ми се,че си студентствал из чужбината :D .Бе като се подстригваш първи номер си е по-удобно да го направиш сам.

 

Иначе вчера час и половина се въртях на полигона на гребната,голям кеф,много изхабен бензин :sick

Link to comment
Share on other sites

първи взет изпит...че и с четворка... ;)

намерих си и билет за Депеш Мод...

 

общо взето ползотворен ден... :)

Link to comment
Share on other sites

И аз се разписах с още един:) Сега остават 2....ама гадни:)

Така де ошморцахме леките поне да не тежът после :) Ако взема следващия ще се напия ама много сериозно:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...