Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

Wow! :woot Какво е това? :blink:

Не ти и трябва да знаеш... :woot

 

Някой ще има много излишна енергия в събота :allien.

Дори бих казал прекалено много,защото това ми е сигурно,а колко ли още неща може да изкочат до партито и на него...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Изтърсих се 57 кинта за шапка дето ще нося максимум още месец и половина.

Link to comment
Share on other sites

Wow! :woot Какво е това? :blink:

Екстази!

 

Не ти и трябва да знаеш... :woot

Дори бих казал прекалено много,защото това ми е сигурно,а колко ли още неща може да изкочат до партито и на него...

В Плазма?

Link to comment
Share on other sites

Екстази!

В Плазма?

Там ще да е! Мислех в София да се разпорим наща бригада,ама няма нищо за което да си заслужава тая събота,а и без тва в София излиза поне с 50лв. по-дебело(без екстри :Р)

Link to comment
Share on other sites

Там ще да е! Мислех в София да се разпорим наща бригада,ама няма нищо за което да си заслужава тая събота,а и без тва в София излиза поне с 50лв. по-дебело(без екстри :Р)

tи верно ли си 87????и гълташ бонбони??? :blink:

няма как да не се изфукам-взех най-шибан*** изпи и то с добър!просто не мое се говори с мен! :lol: :punk

Link to comment
Share on other sites

Фанах 5 по химия при Антоанета Стамболджиева батееееееее.Малее който е учил в голямата лиляна последните 10-15 години химия при нея знае кфа рядкост е да имаш повече от 3.50 :D.

Link to comment
Share on other sites

Фанах 5 по химия при Антоанета Стамболджиева батееееееее.Малее който е учил в голямата лиляна последните 10-15 години химия при нея знае кфа рядкост е да имаш повече от 3.50 :D.

Човечееее ... тая жена ми е писала шестица ве ... и осем четворки след тва :) Редовната и реплика:"И повече можеш ...".Две години мъки при тоя човек и нито един ден не отсъства :wacko:

Edited by BoqoJIa3a
Link to comment
Share on other sites

Видях темата за бръсненето на главите и реших да се похваля, че косата ми достигна относителна дължина от 41см :punk B)

това какво ще рече?докъде?

Link to comment
Share on other sites

Ами моята, когато беше 60-65 см минаваше кръста. 41 см вероятно е малко под плешките. Зависи от височината...

 

Като си подстригах моята коса беше 65 см и ми стигаше до плешките горе-долу.

 

Иначе да ви се похваля! Взех си и последния шибан изпит!! Резултата е 3:1 в моя полза. По-късно ще ходя да ме препитат за конкретната оценка, но 3 съм вързал :]] Двата трудни изпита ги взех (на единия съм единствен от групата си), а на по-лесния не се явих ^^

Link to comment
Share on other sites

В събота съм на Преслава и си купих 4 дъвки.

 

:tongue

 

 

Не мисля че това е бил замисла на темата.Айде да се похвалите с нещо по така да ми...примерно да сте взели някакъв изпит.да сте спечелили от латарията(тука задалжително искам да разбра :P заедно с адрес и т.н ) някво важн сабития..А вие единия си взел бонбони(3). жив и здра да си приятно прекарване ама........!!Другия косата му била 80 санта..още толкова да ви порасне ..ама тва за хвалене ли е?! накарахте ме и мен да пусна офф топик.....

Edited by BoFFo
Link to comment
Share on other sites

В събота съм на Преслава и си купих 4 дъвки.

 

:tongue

 

 

Не мисля че това е бил замисла на темата.Айде да се похвалите с нещо по така да ми...примерно да сте взели някакъв изпит.да сте спечелили от латарията(тука задалжително искам да разбра :P заедно с адрес и т.н ) някво важн сабития..А вие единия си взел бонбони(3). жив и здра да си приятно прекарване ама........!!Другия косата му била 80 санта..още толкова да ви порасне ..ама тва за хвалене ли е?! накарахте ме и мен да пусна офф топик.....

 

Всеки с постиженията си бе :P Не може всички да намираме лекарство против спин и да ставаме милионери. Има хора дето се радват ако са спасили някоя пИпИруда от удавяне :)

Link to comment
Share on other sites

Пък аз... таковата... не, че нещо, де... ама изкарах девет шестака от девет изпита тази сесия и малко се чувствам ей така: цък, цък

 

Аз пък от цялата сесия искарах опщ успех 4,10 4,20 някъде

Link to comment
Share on other sites

kopche,смятам,че след като се похвали с такова нещо,трябва да почерпиш :D Не се случва такова нещо на всяка сесия./аз не съм нагъл :bgrin: /

Edited by velvet_underground
Link to comment
Share on other sites

Зех си един от най-гадните изпити във Виас...при това с 5-ца:) Повече от доволен съм:):):):)

Така ми остана само една тъпа икономика да вземам;)

.....а да и си имам и ново гадже :)

Link to comment
Share on other sites

като сте почнали да говорите за изпити...и аз да се похваля, че свърших сесията при резултат 3-1...третия взет не се знае с колко , но при 7 страници вярвам, че има за 3-ка... :bgrin:

 

наздраве... :beerchug

Edited by Yorikkk
Link to comment
Share on other sites

Айде като говорите за сесията-и аз си взех всички изпити...миналата година,и ми се признават през тази;)

kopche,това с безпаричието явно е отличителна черта на всеки студент през февруари месец....демек днес ми свършиха парите,имам 3 лева в джоба,не виждам как ще изкарам до вторник.Предлагам ти да направим организация,подкрепяща студентите в нужда

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...