Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

аз пък искам да Ви се похваля с това че съм жив,жив и здрав,а можеше днес да не Ви пиша,а да се пише за мен.в понеделник сутринта претърпях катастрофа на подбалканския път м/у клисура и копривщица на моста на големия водопад.по някаква щастлива случайност не се оказах на дъното на пропъста.

 

ще си позволя да споделя с Вас три съвета:

  • слагайте винаги предпазните колани,те спасяват живота,в моя случай се оказа в много голяма полза.
  • щофирайте винаги със съобразена скорост.
  • не говорете,не поглеждайте изобщо към GSM-a когато шофирате,белята се случи точно за 2 сек.

ето и малко снимки да видите на какво е заприличала чисто новата ми корсичка,правени са при застрахователите: http://pg.photos.yahoo.com/ph/hlj_bg/album...del%3as,1%3af,0

 

за сега това е от мен,не е го приемайте като хвалба за някакво геройство а като опит да предпазя по-младите и не опитни от подобни "геройства".

 

на мен нищо ми няма освен уплахата и сътресението на мозъка,но това се преживява.

Edited by laury75
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Така като гледам си обърнал служебната корса ;) Да не си гледал в неделя GP на Japan :D

edit.

Не е хубаво да пушиш докато караш (че дори и изобщо B) )

 

http://us.f3.yahoofs.com/users/427397a6z67...hkGTTDBSMFKHME2

Edited by ThE_UfO
Link to comment
Share on other sites

ThE_UfO линка не работи...

lauri75 нищо ли ти няма? Щото като гледам колата се е обърнала и се е постъргала...

 

"Най-хубавата кола е Мерцедес... единствено по-хубава от нея е служебния Мерцедес" B)

(линка работи)

Link to comment
Share on other sites

"Най-хубавата кола е Мерцедес... единствено по-хубава от нея е служебния Мерцедес" B)

(линка работи)

Тц, и при мен не работи (да не ти го вади от кеша?)

Link to comment
Share on other sites

Имах в предвид: http://pg.photos.yahoo.com/ph/hlj_bg/detai...bf5.jpg&.src=ph

и борото дето е на седалката ;)

 

ThE_UfO,грешиш,не е боро а пакетче със сухи салфетки,а и които ме познава ще потвърди че аз не пуша.между другото колата ще е на тотал т.е. не може да се оправи и ще я бракуват.ще съм пак с чисто нов автомобил

 

;)

Link to comment
Share on other sites

ThE_UfO,грешиш,не е боро а пакетче със сухи салфетки,а и които ме познава ще потвърди че аз не пуша.между другото колата ще е на тотал т.е. не може да се оправи и ще я бракуват.ще съм пак с чисто нов автомобил

 

;)

 

 

Може ли да я взема за 200лв ако ще я давате на белканто? ;) Сериозно питам. Иначе добре е че колата а не теб ще "бракуват" B)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Станах 82 кила....Сега мисля да махна излишната сланина и да си я топя на мас.

И аз понасъбрах мас за топене и смятам също да предприема нещо, ако имаш идея за какво ще употребиш твоята мас, дай някоя свежа идея ;) :lol:

 

present.jpg

 

Мерси! :D

Много готини снимки (рибата е страхотна), откъде са? :)

Link to comment
Share on other sites

И аз понасъбрах мас за топене и смятам също да предприема нещо, ако имаш идея за какво ще употребиш твоята мас, дай някоя свежа идея ;) :lol:

Много готини снимки (рибата е страхотна), откъде са? :)

Ами рибките се казват БЕТИ и се продават почти в всеки магазин.Тази от ляво е женска е от дясно е мъжката.

Link to comment
Share on other sites

И аз понасъбрах мас за топене и смятам също да предприема нещо, ако имаш идея за какво ще употребиш твоята мас, дай някоя свежа идея ;) :lol:

Или сапун, или тротил.Може и динамит, ама много разправия.....

Link to comment
Share on other sites

Или сапун, или тротил.Може и динамит, ама много разправия.....

Хммм, сапун, не знам дали си струва, при тая развита козметична промишленост, ама тротил или динамит . ухаааааааааааааа!!! :punk И имам класация от топ идиоти, където да ги приложа хехехе :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ей, и аз имам някакъв "Увод в Публичната Администрация" :bgrin: Можем да направим размяна на курсови работи към януари ;)

Аз пък ще се изхваля :blush: , че чичо ви Тошо Пейков ми даде втора награда в едно конкурсче за есе. Освен потупване по рамото имаше и 400 жълтици... но лаптопът ми реши да ми изневери и сега половината награда ще хвърчи за нова батерия, да й се не види и техниката, да й се не види...

Черпя форума с :beerchug !

Ех..поустни да го видим и ние туй есенце :) (ако го имаш на компа)

 

Аз пък станах автор в компютърно списание :) и си изкарвам парички B)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...