Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

Ха-ха - и аз днес получих известие от военните и ще пропусна 2 контролни в понеделник :punk

И аз шото! :lol: Изпускам 2 часа немски и химия :sick

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Аз пък днес се уволних от казармата......... :punk :beerchug :thumbs-up: :beer: :laughing: :grin: :blowup: :smile: :) :online2long: :crazy: :woot

Скоро ще има купон !

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Aз пък вече си взех всички изпити за този семестър.yahoo2us.gif

Днес ми беше последния изпит. И всичко 5 и 6, нема пропуск майна.dance.gif Чакам само резултатите за един друг, но съм сигурен че съм го взел.kicking.gif

Аз пък днес се уволних от казармата.........
Честито. Ши черпиш няма как. :P

 

И КОЙ КАЗАААА... :D

Link to comment
Share on other sites

ДА ви се похваля: Намерих си сребърна гривна..и то доста масивна и с хубва плетка,ама кат се прибирах ме изненадоха с писмо за военна комисия :sick :D

ААА върни си ми гривната ... хах :D

ъпгрейднах си RAM -a na Pc-to и вече е 768 МБ :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Отивам да гледам Ансамбъл "Александров", а.к.а. Хор на Червената Армия!!! :woot

Абе как можа да не се похвалиш по-рано... :cry

Толкова съм зарибена по този хор...

Ще имат ли още прояви?

Link to comment
Share on other sites

днес ми беше последния семестриален изпит-облигационно право.влача го от 3 курс но днес след показани много стабилни знания от моя страна доцент стойчев се принуди да ми постави оценка много добър 5 и така вече съм семестриално завършил.остават само държавните изпити но всичко с времето си :D

Link to comment
Share on other sites

Не е нужно,готино е дори само да харесваш някой.Виж вече ако си депресар номер 1,може и да ти стане кофти,но иначе е даже приятно.Честно,аз на ден по външен вид си харесвам сигурно по 3-4 мацки,е кво,да се самоубия,че дори не ги познавам ли?Няма смисъл,да харесваш някой си е ок,виж като се намеси и характерът става малко по-сложна

 

аре,за да си подкрепя думите с факти-на мен няколко съфорумки ми харесват като външност,но даже не ги познавам,писаното тук не отговаря напълно на реалността,но не съм тръгнал да правя драми,живея си нормално.Животът продължава,не всичко опира до харесването на някой и невъзвращаемост на това харесване

Edited by velvet_underground
Link to comment
Share on other sites

Не е нужно,готино е дори само да харесваш някой.Виж вече ако си депресар номер 1,може и да ти стане кофти,но иначе е даже приятно.Честно,аз на ден по външен вид си харесвам сигурно по 3-4 мацки,е кво,да се самоубия,че дори не ги познавам ли?Няма смисъл,да харесваш някой си е ок,виж като се намеси и характерът става малко по-сложна

То това е ясно. Затова аз просто се наслаждавам на красотата им, без да си правя илюзии :) Повод за депресиране няма тъй като жените няма да се свършат скоро по моя преценка ;) Пък и да се свършат.. минаваме на овце. Всичко си е в реда на нещата :D

аре,за да си подкрепя думите с факти-на мен няколко съфорумки ми харесват като външност,но даже не ги познавам,писаното тук не отговаря напълно на реалността,но не съм тръгнал да правя драми,живея си нормално.

Интересно ми е как така си ги виждал как изглеждат като не ги познаваш?! Е може би има и изключения... едва ли всички се крият зад мониторите си по цял ден.

За сметка на това мога да заявя спокойно че 99% от хората се крият зад думите си. Chris Rock беше казал че когато се запознаваме с някого, ние се запознаваме с неговия представител. В случая с форумите, бих казал че се запознаваме със представителя на представителя :laughing:

Тоест с две думи: веднъж виждаш как изглежда човека в реалността и втори път .. за да се чудиш после какво общо има написаното от него тук и.. истината.

 

"Животът продължава,не всичко опира до харесването на някой и невъзвращаемост на това харесване" това наистина ли го мислиш? Едва ли изобщо не ти правят впечатление реакциите на хората.

Link to comment
Share on other sites

Аз чесно казано супер си харесвам няколко съфорумки. Без грам сексуален предтекст. Ама е некоректно към тях да споменавам имената им :]]

Edited by The`ScorpioN
Link to comment
Share on other sites

Аз чесно казано супер си харесвам няколко съфорумки. Без грам сексуален предтекст. Ама е некоректно към тях да споменавам имената им :]]

Oooo, при мен сексуалния предтекст бих казал е направо в килограми :hump: :hump: :hump:

Link to comment
Share on other sites

aз пък си харесах една съфорумка :love
Oooo, при мен сексуалния предтекст бих казал е направо в килограми :hump: :hump: :hump:
Щом си прописал в Тя и Той, май работата е сериозна! :) Честито на щастливката:) Edited by sincity
Link to comment
Share on other sites

не съм чела,но кво ти пука???!!! :lol:

my dildo is the last thng i can............... с което мога да се пфала :pirate :punk

така 4е ................F.O.D!!!!!!!!!!!!! :punk :P

Link to comment
Share on other sites

Малиииййй... съфорумки... пазете се, че гледайте какво става :) Аз съм в безопастност, ама вие... скрийте се под леглото, че... :P

ти пък що да си в безопасност?

Link to comment
Share on other sites

ти пък що да си в безопасност?

 

Щото си има гадже ;) Нали гледаш там по аватара пише че обича Кман ли ко беше ;)

 

Edit:

Въпрос, който ме гложди от доста време:

 

Kman = Karaman? :D :D

 

Не значи това ;)

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Щото си има гадже ;) Нали гледаш там по аватара пише че обича Кман ли ко беше ;)

 

Edit:

Не значи това ;)

е тъкмо така би било по-забавно. някои хора обичат предизвикателства.

салида, после кат се натрупа опашка от обичащи предизвикателства пред вратата ти, да знаеш че благодарности приемам само по банков път.

Link to comment
Share on other sites

Хахаха :) В безопастност съм не само защото съм заета, а и защото не представлявам интерес за никого от форума :) Та затова не ме е страх.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...