Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

Неска си мод-нах мини лаптопа (aspire one 110 ) :P

Ся има декал aspire-one-skin-21-s.jpg

И докъто му лагах декала така или иначе наруших гаранцията сложих му и още 1 гб рам

 

И ся се чуда още как да го "разкрася" :P :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

aaspgypsy2kj5.jpg

Така радва ли? ;)

 

Ами break е главния виновник,

после малко си допоиграх и стана тва

sy2kj5iw3.jpg

 

Утре ще сложа пикс :P

Edited by waren
Link to comment
Share on other sites

...щом пишете тук и се описвате колко сте велики и как сте единствените дето са научили нещо в тоя безсмислен университет...
добре, ясно много искаш да се изревеш как подценяват най-умния си студент, но пропускаш други дребни детайли: преди теб датоник се оплакваше как си учи сама, след това се включи дядомраз да се хвали как се е самонаучил, а след това и още няколко човека се изказаха, вкл. и ти. та ти за говорител на всичките ли се имаш или само твоето его е с такива габарити, че бива засегнато от всякакви критики? ............

но ако си толкова умен, за колкото се мислиш...

Да не четеш това, което хората пишат - ок! Чукча не читател - чукча писател! Ама поне твоите си чети! Ако Датоник си учи сама, а Дядомраз се самоубочавал(което според мен са синоними, ама както и да е) това значи, че се хвалят как научават нещо в университета ли?

Някъде да съм писал колко съм умен? Просто написах, че системата на оценяване, според мен, не е правилна, защото не се взимат предвид практическите упражнения, които са, според мен, фундаментални за бъдеща квалификация. По този повод за мен беше по-важно да се науча как да боравя със знанията си на упражнения и те се затвърждаваха, а за други бяха по-важни оценките и те гледаха да научат максимално количество информация преди изпита и съответно 2 дена след него не помнеха нищо. По този повод като материял през главата ми е минало може би 5 пъти по-малко информация от колкото трябва, но голяма част от нея още си е там. Това не ме прави по-умен от всички останали. Това ме прави по-подготвен(ако наистина това, което учехме се прилагаше на практика) в тази сфера. Защото ако аз съм един работодател, няма да ми трябват хора, които могат да ми кажат колко деца е имал изобретателя на съответната машина, а в същото време не знаят от къде се пуска...

Както и да е! Мен също изобщо не ме интересува какво мислиш за мен и как талкуваш това, което пиша, защото за щастие по никакъв начин не завися от теб! Но това, от където и да го погледнеш си е чисто заяждане, дори по твоите стандарти за заяждане (характеризираш ми "егото", "че взимам глупави и нагли решения", че се правя на много умен, а в същност не съм). Първо не се заяждаш с мен за първи път и 2-ро не го правиш само с мен!

Edited by sandman
Link to comment
Share on other sites

....По този повод като материял през главата ми е минало може би 5 пъти по-малко информация от колкото трябва, но голяма част от нея още си е там...

 

За това те подкрепям напълно. Човек трябва да знае какво иска и да търси средства да го постигне. Ако нямаш ни най-бегла представа накъде си се запътил и просто се движиш по течението всичко минава покрай тебе и до там, после просто си го "виждал" (чувал) и нищо повече.

 

Което не значи да се ограничаваме като коне с капаци и да отказваме да прочетем нещо което не ни е необходимо в настоящия момент - имам един приятел който точно така процедира и много често греши просто защото не знае че има и друг вариант а не единственият за който е чувал а варианта който той знае е десетократно по-сложен.

 

 

 

 

Първо не се заяждаш с мен за първи път и 2-ро не го правиш само с мен!

 

Ааа има време човека a и се развлича така - ей и аз чат пат като не съм съгласен с някой и го гледам как разсъждава грешно (според мен) и го тормозя до последно да му разясня къде му е грешката - ей примерно пазу - само че на мен ми омръзна в един момент но няма лоши чувства - утре може да седнем да си пием бирата заедно с кеф ... в този ред на мисли помня че той имаше и да ме черпи ама нямам никакви спомени защо, обаче имам да взимам пък това е важното :lol:

Link to comment
Share on other sites

Сори народе малко ше тряя да се изчака че брат ми е взел с него фотоапарата на екскурзия и чак друата неделя се връща (ако си нямеря кабела за тела ше го снимам и ше го кача :P )

Link to comment
Share on other sites

Ебати якия качамак със мътеница и сланина си забърках, чак ми иде да си отхапя топките от възхищение пред моите невероятни кулинарни умения :D

Link to comment
Share on other sites

Ебати якия качамак със мътеница и сланина си забърках, чак ми иде да си отхапя топките от възхищение пред моите невероятни кулинарни умения :D

Тебе трябва да те свържа с дядо ми...от цялата рода само той яде такива буламачи :D :lol:

 

На мен ми се очертава ебахти яката вечер днес!И на кинце ще ида,и 4 дена без даскало...само една дума може да опише състоянието ми и тя е -АЙЛЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯК :punk :)

Link to comment
Share on other sites

Изобретих нов музикален хит! :D Ще завладея класациите! Вие само се ослушвайте за разбивача на топ класации! Вече размишлявам върху клип! :)

Link to comment
Share on other sites

С парите , които хвърли за ъпгрейд на голфа можеше да си купиш къде къде по-хубава кола :)

Link to comment
Share on other sites

С парите , които хвърли за ъпгрейд на голфа можеше да си купиш къде къде по-хубава кола :)

...въобще не разбираш явно манията по това да си правиш колата :)

 

Направих ебахти якото каране :punk .50 километра извънградско...аз,матора и пътя-КЕФ :)

Link to comment
Share on other sites

С парите , които хвърли за ъпгрейд на голфа можеше да си купиш къде къде по-хубава кола :)

шшшшшшшшшш тва е голф, той е незаменим ;)

Link to comment
Share on other sites

С парите , които хвърли за ъпгрейд на голфа можеше да си купиш къде къде по-хубава кола :)

Противоречиш си :lol:

Link to comment
Share on other sites

При цялото ми уважение 50 км извънградско са загрявка.Освен ако не е планинско каране.Иначе 150 км са си добро разпускане да си покара човек( без ТИР-аджии, де ).

 

Не може човек хубаво да се наслади на колата която кара за само 50 км...ама все пак, разни коли, разни пътища, разни шофьори.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Ааа

 

Мен в събота сутринта в 5 с още 2ма кочове на борда ме чака пътешествие до Бургас :D . Тоя отзад ше го правим барман :lol:

 

ПП. Смирноф ако беше g60 мАтор цена нямаше да има :(

Edited by pazu
Link to comment
Share on other sites

Горд собственик на маратонки A.D.I.D.A.S. Марката не е избрана случайно :D За първи път реших да заложа на качеството и да надскоча предвидения бюджет... Дано се окаже добра инвестиция, че маратонки повече от сезон не са ми издържали...

 

= All Day I Dream About Sex

Link to comment
Share on other sites

Моите като цяло са здрави (вече сигурно половин година). Малко са им пооръфани горните ръбове, но това не пречи на удобството. И все пак за тези цени очаквам поне 2 години да държат.

Link to comment
Share on other sites

Горд собственик на маратонки A.D.I.D.A.S. Марката не е избрана случайно :D За първи път реших да заложа на качеството и да надскоча предвидения бюджет... Дано се окаже добра инвестиция, че маратонки повече от сезон не са ми издържали...

 

= All Day I Dream About Sex

 

Аз имам едни Пуми дето тази им е трета година, но дори да се изпокъсат на цяло няма да ги хвърля. Все пак се Фелипе Маса едишън :rolleyes: :love

Link to comment
Share on other sites

След 10 десен ден ще си получа обекта от снимката :). 16ГБ версия е.

 

white_iphone_3g.jpg

След повече от месец чакане най - накрая дойде :P. Първите впечатления са ми, че работи страшно бързо софтуера. Сега качвам Windows XP във виртуална машина за да мога да си кача iTunes :sick.

Link to comment
Share on other sites

Горд собственик на маратонки A.D.I.D.A.S. Марката не е избрана случайно :D За първи път реших да заложа на качеството и да надскоча предвидения бюджет... Дано се окаже добра инвестиция, че маратонки повече от сезон не са ми издържали...

 

= All Day I Dream About Sex

Ти пък ако си мислиш че като са 200 лева ще изкарат 8 години :lol: .Ако са от изкуствена кожа ще се нацепят за максимум 1 година всекидневно носене.Ако си избрал качествен материал може да издържат и 5 години...зависи какво правиш с тях(дали само се разхождаш или риташ мач примерно :P ) .Но като цяло моите впечатления са такива

-RbK не ми харесват като дизайн но пък са много здрави(имах един модел на DMX,който 2 години го носих и беше като нов :punk )

-Adidas си купувам само специалните им серий когато много ми хареса някой модел.Май е зависи на какво попаднеш...има някои дето 3 години са като нови има и такива дето на втората зима(специално моите дето ходя с тях зимата) "кожата" почна да се люпи :bgrin:

-Nike са ми фаворити като модели и здравина.До сега 2 чифта съм си взимал...единия го нося трета година и все едно вчера съм си ги купил :P ...емиии тфа е :bgrin:

Edited by xXx
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...