Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

Купих си кола :)

Alfa Romeo 145, 1999 г., 2000 кубика, 90 к.с., дизел, черна.

От италиански боклук преминавам на друг италиански боклук. Но поне си е моят боклук :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Купих си кола :)

Alfa Romeo 145, 1999 г., 2000 кубика, 90 к.с., дизел, черна.

От италиански боклук преминавам на друг италиански боклук. Но поне си е моят боклук :lol:

 

Аз гледах Либра.... :love Моята ще идват да я гледат, но такова стягане съм и ударил, че....може и да дам на заден ход :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Купих си кола :)

Alfa Romeo 145, 1999 г., 2000 кубика, 90 к.с., дизел, черна.

От италиански боклук преминавам на друг италиански боклук. Но поне си е моят боклук :lol:

Честито със здраве да си я лангъркаш и много безаварийни километри . И аз имам мерак на такава , но с новото табло и 1.8 бензин да лети ниско но кога ли ще бъде :lol:

Link to comment
Share on other sites

Тия дни понеже съм в почивка, се хванах да чистя.Днес реших да направя сапунка в банята.Вдигнах пяната на половин метър над земята.Ей такъв резултат и в казармата не съм имал!Ама много съм горд със себе си!

Link to comment
Share on other sites

В понеделник очаквам да получа последните два тома на "Сага за седемте слънца" :woot

 

Още по-доволен Гадо....

Link to comment
Share on other sites

Имам си коняк Плиска XO - 15 годишен :D Взех го на майтап - гледах в Пикадили Remy Martin XO че е 180лв и се чешех по тиквата дали да се прежаля или не но накрая надделя разума и реших да си го взема при следващите по-сериозни кинти които взема от някъде и тъкмо да си тръгвам и гледам някакво XO и под него цена 15лв... опулих се - Плиска.. погледнах по-хубаво - 15 годишна... брех викам си евтина, сигурно няма да е хубава ама какво му плащаш - 15лв са това. И за моя изненада се оказа невероятно ароматен и вкусен. Направо съм впечатлен. Тия дни ще си взема Remy ама VSOP - което беше към 60 кинта и ще сравня как е на вкус :)

 

Определено обаче съм впечатлен от въпросната Плиска!

 

preslavbrendipliska15.jpg

 

В понеделник очаквам да получа последните два тома на "Сага за седемте слънца" :woot

 

Още по-доволен Гадо....

 

Заинтригува ме. Колко тома са общо че отдавна не съм чел нищо интересно а Terry Pratchet не знам кога ще издаде нещо ново?

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Имам си коняк Плиска XO - 15 годишен

Ще се пробва :) Аз сега се любувам на Martell VS - определено е най-добрият коняк, който съм пил досега (Hennessy VS, Courvoisier VSOP, Gautier VS). И на Remy Martin ще му дойде времето :D

Link to comment
Share on other sites

Заинтригува ме. Колко тома са общо че отдавна не съм чел нищо интересно а Terry Pratchet не знам кога ще издаде нещо ново?

 

Общо са шест тома, като тези които ще получа сега са пети и шести. Можеш да погледнеш в "Читанка.цом" там има доста интересни заглавия...

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Аз съм прототипа на Рейнмен, ся ше го пръсна на пода, ше погледна за секунда купчината и ше го сглобя за две секунди, тъкмо докато човек забърка лепилото... :)

Link to comment
Share on other sites

Ееее, аз като си редя пъзел не го лепя, за да мога след време пак да си го редя. Просто като го наредя, му се порадвам за 10 минути и пак го развалям и след 3 месеца пак... :)

Edited by sandman
Link to comment
Share on other sites

до колкото знам дори и да си го минал с лепилото (което си е специално за пъзели, в по-пипнатите дори ти го продават заедно с пъзела) ако искаш можеш да отделиш парчетата едно от друго след време - тоест пак да го разглобиш.

Link to comment
Share on other sites

Имам си 70% alc Абсент...как да не се похвали човек с такава дефицитна за България стока :P (и благодаря на съфорумника,който ми го донесе :punk )

Link to comment
Share on other sites

И няма да сбъркаш. Задължително да й сложиш iGO My Way. Страхотия е! За съжаление не става за моя телефон та сега се чудя каква навигация да му слагам...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...