Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Не е разрешено използването на псувни, обидни думи, преки характеристики или самоцелни саркастични забележки, особено когато целят разпалване или подклаждане на конфликт.

 

Някой сеща ли се от къде е този цитат?

 

А някой сеща ли се защо не важи за Злобил (и някои други) и на него му е разрешено да пуска обидни думи, преки характеристки и самоцелни саркастични забележки, които целят разпалване или подклаждане на конфликт?

 

Някой? Някой така наречен модератор ще отговори ли?

 

Какво още трябва да направи/каже Василчо по адрес на участник във форума та да си мръднете пръста?

 

Или някои участници са втора и трета ръка и спрямо тях всеки може да си прави каквото си иска?

 

Ако е така моля дайте определене за различните категории участници, разпределете ги по качество и да е ясно - този е първокачествен, онзи е шкарто... Съответно коригирайте правилата по съответния начин - това правило важи за тази категория и не важи за онази категория.

 

Модераториите трябва да държат нещата в рамките на общоприетия бон тон и да не позволяват издевателства, грубости и т.н. спрямо когото и да било. Или греша?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Грешиш. Самия факт че някой е направил RaptoR модератор говори сам по себе си. Не казвам че е лош човек, просто е прекалено пристрастен в решенията си.

 

Форумчето ни е обречено поради калпав мениджмънт.

Link to comment
Share on other sites

Грешиш. Самия факт че някой е направил RaptoR модератор говори сам по себе си. Не казвам че е лош човек, просто е прекалено пристрастен в решенията си.

Форумчето ни е обречено поради калпав мениджмънт.

Е чак пък обречено... аре посмали малко... много си ни е добре форумчето. Аз лично не съм видяла досега някоя наистина гаменска проява да остане съвсем безнаказана. Пък и все пак не сме форум към БАН, да му се не види, ако не си попсуваме и не си се пообиждаме къде другаде да го правим... в даскало/работа/личен живот ли? Аз предпочитам да чета простотии вместо да ги слушам.

Link to comment
Share on other sites

. много си ни е добре форумчето. Аз лично не съм видяла досега някоя наистина гаменска проява да остане съвсем безнаказана. Пък и все пак не сме форум към БАН, да му се не види, ако не си попсуваме и не си се пообиждаме къде другаде да го правим... в даскало/работа/личен живот ли? Аз предпочитам да чета простотии вместо да ги слушам.

 

Как определяш постовете по адрес на лилстенли? Като нещо нормално и в рамките на възпитаната обмяна на мнения? То обмяна почти няма - щото лилстенли се старае да игнорира заяжданията...

 

Аз пък не мисля, че трябва изобщо да се псуваме и да издевателстваме над някого, само защото вждаме, че той е прмерно по-слаб, или просто достатъчно възпитан, за да ни отвърне със същото. И давааай - да го изядем. А хората, на които е гласувано доверие да се грижат подобни случки да не се случват - стоят отстрани и нищо не правят в най-добрия случай. В най-срамния - пргласят на обидите и тормоза.

 

Аз предпочтам и да не чета простотии, не само да не ги слушам. Поради което и доста "хора" са ми в игнор листата.

 

Аре не омаловажавай нещата. Щото днес е лилстенли, утре жертва на подобно отношение може да си ти - "гаменчетата" набират сила и подхранването на чувството им за безнаказаност рано или късно ще доведе до този момент. Тогава сигурно ще имаш друго виждане по същия въпрос. Трябва ли да си лично засегната, за да видиш проблема? Ако е така - жалко.

Link to comment
Share on other sites

Деее....боли ме главата... Де ги тия гаменчета, да ги нагаменосам едно хубаво, така и така съм в настроение за гаменосване на гаменски гаменчета :) Простотията и заяжданията във форума са си много честа форма на общуване...Че и аз съм го правил...Признавам си.Та я ми ги покажете тия лешперчета/лешперки многознаещи, да им изтрия гърбовете с мойта керемида, щом модераторите спЪт..

 

Злобиле ти ли бе? Ни тъ ли е сТрам! Не е хубаво да се фукаш с квото и да било, още повече за сметка на други/ пред други. Както ти е казал лил, звучиш надменно.Да не говорим за обидите и прочие неща, изредени от овъра...Че и аз съм псувал - псувал съм, ама директно/че май и са ме наказвали за тва, помня ли вече?/, не съм досаждал с хиляди ебавки.Се едно да почнат форуматорите да ме ебават за тва че съм пещерат - ми нали бял ден няма да видят от сарказъм?Да не говорим, че са малко тука хората, дето имат толкова твърдо лайно, че да се захванат с екстремни спортове.Така че тва че лил са кефи на върколаци, теб ко та бърка? И мен ма кефат млади майки с увиснали от кърменето цици и стрии по корема кат на зебра лентата, ама а някой да ме ебава? Заебете тия номера на селяшки шлангове...Ся най-малкото не е хубаво.Да не говорим, че ...

 

Пък онуй за мениджмънта няма да го коментирам, щото мразя мениджмънт...Ама екипа е кьопав...

Link to comment
Share on other sites

вариш 50-100 грама трева в мляко и после правиш кексчета с това мляко - има ефект :)

 

абе незнам какъв е психотропният ефект ама определено ще трябва да спестявам доста от закуски за тия кексчета ..... ако не се лъжа един познат скоро каза че вървяла по 20лв/гр. ..... та по моите груби сметки май идва по тънко да отида на 7 дневна екскурзия в Холандия ..... :wacko:

 

 

 

Извинявай мило другарче.....

Аз съм просто едно малко детенце което никой не взема на сериозно и винаги съм се старал да ми обръщат повече внимание в интернет форумите ..... извинявай , аз съм една малка точка от вселената която копнее за малко ласки и внимание които не мога да получа и не съм получил като малък..... оооо горкият аз :( :cry :cry :cry :cry

Дано Бог някога ми прости :unsure:

 

А някой сеща ли се защо не важи за Злобил (и някои други) и на него му е разрешено да пуска обидни думи, преки характеристки и самоцелни саркастични забележки, които целят разпалване или подклаждане на конфликт?

 

 

 

Или някои участници са втора и трета ръка и спрямо тях всеки може да си прави каквото си иска?

 

 

Държа да поясня че това не е забележка с цел подклаждане на конфликт а просто едни малки мои разсъждения.

Та да си дойдем на въпроса осъзнаваш ли как за пореден пък доказваш на всички колко си смешен ? Как не те е срам да обвиниш някой в "пускане" на саркастични забележки ...... наистина ли не осъзнаваш че най-досадният и най-заяждащият се човек в тоя форум си ти , само че сега разликата е че вече не си модератор (нямам идея по каква причина) и при всеки възможен повод ревеш как модераторският екип "съсипват" форума и той никога няма да е на това ниво на което е бил когато ти си бил в "ръководството" ...... постоянно мрънкаш как еди си кой не си спазвал задълженията и т.н.

Ами като не ти харесва в каква дупка се е превърнал форума можеш ли да ни обясниш на нас простосмърните ти къв го дървиш тук ? В смисъл как успяваш да се впишеш сред нас "простолюдието" ..... тук има достатъчно място както за обикновенни хора като мен така и такива с маниакално самочувствие като теб.

И моля те недей да говориш за второ и трето разрядни хора защото именно ти си човека който сриваше на пух и прах всеки новодошъл във форума само защото е написал някоя глупост , пуснал е тема на грешно място или просто мнението му се различава от твоето.......

Наистина имаш дарба - имаш голямо дар-слово за което наистина ти завиждам обаче точно ти недей да ми четеш морал , почти съм сигурен че в този форум няма човек който да не е получвал обиди от тебе , просто сега разликата е че не си най-обичаният човек , нямаш бутонче бан и съответно се опитваш да се изкараш нещо като жертва. Някак си сега е по-тъпичко положението , когато беше "ГОСПОД" във форума всеки ти правеше мили очички и ти се възхищаваше кой нареждаш докато тайно се молеха да не се захванеш с него по простата причина че за минимални глупости си слагал банове на доста хора ....... или сега положението е нещо като в реалният живот , ужас вече и в бившето ти "царство булфорум" никой не те взима на сериозно..... точно като в реалният свят :cry

Link to comment
Share on other sites

Що бе, мен не ме е обиждал...Че ми е дърпал ушите - да.Ама за обиждане - тц...Пък и овъра като си беше в модекипа пак ръмжеше на другите модератори...Може и за това да са го разкарали..

Link to comment
Share on other sites

Сарказъм да, но чак обида не. Никога досега не съм виждал да обиди директно някой дори в най-лютия спор. Даже беше толерантен щото помня в доста теми позволяваше да му се говори по всякакъв начин, както всъщност трябва да бъде unlike raptor, който за най-малкото почва с писанията. Но пък трябва да има доза глупости в рамките на полезното щото иначе съвсем сухарско ще стане.

 

Та така...

Link to comment
Share on other sites

Василчо, не говори в множествено число. Далеч не всчки в тоя форум са съгласни с теб - осъзнай го. Така че - тия за "нас простосмъртните" и "ние намсиквите" - леко у лево.

 

Прав си за едно - не веднъж и два пъти съм ти затварял устата, понякога и за повече от десет дена - но дали веднъж поне е било незаслужено? И да ти припомня, че друга песен пееше тогава в лични съобщения. Доста лигава. И не си позволяваше това което сега си позволяваш. Факт.

 

Държа да ти кажа, че ти единствен от целия форум си правил мили очички пред мен, защото съм бил модератор. Не приписвай на останалите собствените си качества. И сега продължаваш по същя начин - мили очички на едни, на дуги се правиш на вървежен. Така че... пак да го кажа - не са всички като теб, не им приписвай собствените си "качества", обиждаш ги.

 

А - и между другото - не си вървежен. Въобразяваш си. Ти си просто поредното гъзарче, което папка на тате и мама парите. Нищо от това с което изпъкваш не си постигнал сам, а имаш наготово. Щото едва ли си и способен - като ти гледам акъла, по-скоро липсата му. Хресва ли ти да ти отвърщат в твой стил? Да продължа ли - нека Господ да дава дълги години живот и здраве на родителите ти, защото без тях мога да ти гарантрам, че нищо няма да ти остане от цялото имане с което парадраш, и ще трябва да миеш чинии за по двеста лева. Толкова струва умствения ти багаж.

 

Хубаво ли ти е? Радвам се.

Link to comment
Share on other sites

Пичове, чакайте да си взема пуканки и бира, харесва ми как почва скандала...

Link to comment
Share on other sites

Василчо, не говори в множествено число. Далеч не всчки в тоя форум са съгласни с теб - осъзнай го. Така че - тия за "нас простосмъртните" и "ние намсиквите" - леко у лево.

 

Прав си за едно - не веднъж и два пъти съм ти затварял устата, понякога и за повече от десет дена - но дали веднъж поне е било незаслужено? И да ти припомня, че друга песен пееше тогава в лични съобщения. Доста лигава. И не си позволяваше това което сега си позволяваш. Факт.

 

Държа да ти кажа, че ти единствен от целия форум си правил мили очички пред мен, защото съм бил модератор. Не приписвай на останалите собствените си качества. И сега продължаваш по същя начин - мили очички на едни, на дуги се правиш на вървежен. Така че... пак да го кажа - не са всички като теб, не им приписвай собствените си "качества", обиждаш ги.

 

А - и между другото - не си вървежен. Въобразяваш си. Ти си просто поредното гъзарче, което папка на тате и мама парите. Нищо от това с което изпъкваш не си постигнал сам, а имаш наготово. Щото едва ли си и способен - като ти гледам акъла, по-скоро липсата му. Хресва ли ти да ти отвърщат в твой стил? Да продължа ли - нека Господ да дава дълги години живот и здраве на родителите ти, защото без тях мога да ти гарантрам, че нищо няма да ти остане от цялото имане с което парадраш, и ще трябва да миеш чинии за по двеста лева. Толкова струва умствения ти багаж.

 

Хубаво ли ти е? Радвам се.

 

 

Определено опитите ти да ме засегнеш на "умствено" ниво доста повече ми харесват от философските ти разсъждения и постоянното мрънката по модераторите.

Устата да си ми я затварял... не бих казал че е точно , просто си ме слагал "под режим" в който и да искам не мога да говоря , ако си мислиш че така си ме пречупил и си ме сломил душевно ще те разочаровам .... За лигавите съобщения също не мисля че съществуват , може и да ти се е искало но не мисля че някога съм се мазнил на някой особено пък на човек който ми е отвратително антипатичен а именно - ТИ. В личните ми съобщения ти бях споменал че едва ли на живо ще си позволиш да ми говориш така , предложих да ти дам адресче ти каза че не е нужно и че ще вкараш в крачка хакерските ти способности и ще ме откриеш да ме научиш на уважение , това още не е станало . ФАКТ

Друг факт който може би ти обягва е че за разлика от тебе с доста хора от форума поддържам приятелски взаимоотношения . ФАКТ номер 2.

Това дали съм вървежен или не не мисля че ти можеш да го прецениш , това могат да го кажат приятелите ми . За мама и тате .... можеш ли да посочиш къде съм казал че съм постигнал нещо сам ? Давай разрови се из личнит архив компромати и извади нещо умно да докажеш как си най.... Какво да направя че мама и тате едно време са били достатъчно хитри и са започнали бизнес , ако искаш да взема да направя така че да фалират и да започнем от начало за да може да ми е чиста съвестта пред завистливи мъжки секретарки като тебе че съм постигнал всичко сам ? Винаги си искал да даваш вид на умен човек , недей излизай с най-масовите и малоумни разсъждения за мама и тате , аз не съм виновен че те имат а ти не , не се поддавай на добре познатата българска завист..... иначе да определено и аз го пожелавам това на родителите ми все пак са ме отлгедали не мога да кажа нищо лошо тях ... и все пак лъжа ли се че долавям лека нотка завист на това че са ми помогнали а тебе са те оставили малък , крехък и сам срещу целият този жесток свят ? :unsure:

Дано бог да ти дава сили и на тебе , не е лесно да се сменят постоянно лица в реалният живот и в интернет , нещо което съм сигурен че правиш понеже никой не харесва многознайковците и професори като тебе :ph34r:

 

 

 

ПС : не си ми ял боб на кръщенката и не си ме гледал как израствам пред тебе затва ако обичаш се въздържай от "умалителни" от сорта на Василчо , не съм ти приятел и не смятам някога да ти ставам такъв :sick

 

 

ПС 2 : Ако е възможно задръж изпълненият със сърказъм и поучение следващ посто до към 1.30 защото ми се налага да отсъствам от твоята интернет вселена...... опитвам се да водя и някъв социален живот и да общувам с реални хора за разлика от теб . Не искам да изглежда че съм отстъпил под добре прикритите ти обиди по адрес на моя умствен багаж :pirate

Link to comment
Share on other sites

само толкова ли можеш?! знаех си, че не си особено умен. I rest my case. не си струва, трябва да си направя лоботомия, за да изравня силите... пък не искам.

Link to comment
Share on other sites

Според мен трябва да си направиш сефтето ........ време ти е

 

 

EDIT : аз също те смятах за доста по умен човек с огромен речников запас...... сега ми направи реално впечатление че ти освен да повтаряш "колко си тъп" , "колко си елементарен" , "колко си ограничен" и т.н. свързани с интелекта на някой обиди друго не можеш да родиш ..... забавно е как създаваме погрешни впечатления в отсрещният а :confused :wacko: :blink:

Link to comment
Share on other sites

ммммм ... чувам два противоречиви гласа в главата си .... дори не мога да изчета всичко написано от Вас, а едва ли си и струва. не е лесно, когато двамата твои богове са се спречкали. чувствам се объркан ... моля престанете !!!

Link to comment
Share on other sites

Какво да кажа... Василе, ти започваш спора, а на мен изобщо не ми се занимава с човек, който даже не си направи труда да ми каже, "като си такъв пич ела да изпиеш по нещо в заведението за да те видя що за откачалка си", да седиш пред компа и да плюеш всякакви хора от форума е доста мизерно от твоя страна.

Вземи се стегни и стига си ме занимавал с простотиите ти във форума, защото изобщо не ми се отделя време да мисля над какви ли не малоумни базици от твоя страна. Като си толкова умен, вземи се укроти малко и престани да спамиш с всевъзможни глупости над всяка персона която не ти харесва.

Аз ако ти кажа че си "тъп" ти веднага ще запалиш и после човек не може да ти затвори устата от измислените ти братвежи. Ти един вид в момента описваш себе си с твойте постове, аз съм нямал т'ва, плеща едно и също и прочие, а и защото не си престанал още от началото да ми пощиш главата с неща от сорта на "зоофил", "откачалка", "еди какъв си мързел", а как всъщност си ги констатирал тези работи, изобщо си нямам и на представа!

Няма да си хабя речника, за човек който дори не се прави труда да ми обясни с какво съм провокирал такова поведение.

Ако имаш някакви неща да ми кажеш, знаеш къде е бутона за личните съобщения, е поне да е нещо смислено, това е от мен.

Да поясня нещо, в момента не се дразня, а просто си пиша, защото си нямам работа в момента, да наистина си нямам друга работа, колкото и невероятно да звучи за някои хора.

И да, странен съм си, поне съм човек които може да си признае недостатъците, а не паля като някой иска да ме засегне с нещо, ама няма да ти се вържа на безсмислиците, толкова.

Link to comment
Share on other sites

смотаняци. единия както винаги обижда на девственост, другия на акъл. и двамата са убедени, че имат повече точки от другия точно в тая област. аз пък не бих се учудил ако някак си овъра изкара с 3мм по-дълга пишка и 20 секунди по-дълъг сексуален живот(знаете ли че ушите, носът и пенисът растат през целия живот на човека?), а злобила с 1 точка по-високо IQ на некъф тест.

 

вкарайте малко тръпка. турнете си снимки :) разменете си адресите. определете си среща, изкарайте си по некой зъб пък после ходете се напийте заедно. толкова сте еднакви.

 

аман от тънкообидни.

Link to comment
Share on other sites

Тоя път Лил'Стенли пълнолунието го е ударило в главата и нахрани Злобила кат хората :Д.

 

Има едно руско предаване - "Окна", вие сте само за там :Д.

Link to comment
Share on other sites

Днес изобщо не ми е до бъзици, нито пък до простотиите на непознат човек, които уж предендира че знае всичко за всеки... не искам да си меря какъвто и атрибут да е било с човек от подобен тип, точка по въпроса!

Като не ме понася просто да не ми обръща внимание, а не да хвърчи във всяка тема и да си рее простотията и да си мисли че хората му връзват на акъла вече.

По-голям е от мен ама от напълно несериозното му държание мога да заключа че изобщо не го интересува този спор, а го прави да си чеше крастата, тогава защо да ме интересува мен?

Не искам да се карам или да се принизявам с какви ли не прости изказвания още на такова детинско държание.

Ако ще да ми сипва и със самосвал, не ме интересува. Ако има нещо съществено да ми каже, на лично съобщение... или в някой чат, там си сипваме и си спорим по неговите въпроси (тип "смисъла на живота") колкото му душа иска.

Това е всичко.

Link to comment
Share on other sites

Утре пия един голям джин с кафето, после в 10:00 още едно малко, на обяд едно голямо и вече не ми требе ацефеин :) Гений съм...

 

_________________________________________________________

 

И това, че в Топ Гиър винаги има какво да се види >

87130367642375142_s.JPG

Link to comment
Share on other sites

Sybrali se molq ti se edna grupa nickove da si merqt pishkite v nqkakyv forum i dramata stava vse po-jalka. Samo da predupredq. Prostotiite samo v tozi razdel. Ne osiraite ostanalite. Vasile, tyi kato si chovek na rykovodstvoto, spored nashiq priqtel ot Busmanci, spirai s napadkite kym vyrkolaka wannabe. Sledvashtoto ti mnenie sreshtu nego shte znachi ban za edin mesec. lil_stenly, spirash da pishsesh mneniq na koito nikoi, osven Vasil, ne obryshta vnimanie, inache i za tebe ban a edin mesec. ov3rm4n. Choveka koito napusna "rykovodstvoto" za da moje da provokira koito mu skimne i kogato mu skimne, vkliuchitelno i "rykovodstvoto", spira da provokira koito i da bilo, inache i za nego ban za edin mesec. Kato vi gledam pisaniqta i sporovete, nqkak si ne mojete da mi dokajete che imate IQ po-visoko razmera na onaq mi rabota v santimetri. I trimata zaedno pri tova. Sporovete i prostotiite sa hubavo neshto, no bez obidi, opredeleniq i t.n. Tyrpqh selqniqta dostatychno, sprete se. Tova vaji i za ostanalite koito mislqt che mogat da si pozvolqvat takiva volnosti. I oshte neshto. Otsega natatyk, nakazaniqta ot mene shte sa za po edin mesec, ako zaseka izbroenite po-gore narusheniq. Leka vecher.

Link to comment
Share on other sites

Sybrali se molq ti se edna grupa nickove da si merqt pishkite v nqkakyv forum i dramata stava vse po-jalka. Samo da predupredq. Prostotiite samo v tozi razdel. Ne osiraite ostanalite. Vasile, tyi kato si chovek na rykovodstvoto, spored nashiq priqtel ot Busmanci, spirai s napadkite kym vyrkolaka wannabe. Sledvashtoto ti mnenie sreshtu nego shte znachi ban za edin mesec. lil_stenly, spirash da pishsesh mneniq na koito nikoi, osven Vasil, ne obryshta vnimanie, inache i za tebe ban a edin mesec. ov3rm4n. Choveka koito napusna "rykovodstvoto" za da moje da provokira koito mu skimne i kogato mu skimne, vkliuchitelno i "rykovodstvoto", spira da provokira koito i da bilo, inache i za nego ban za edin mesec. Kato vi gledam pisaniqta i sporovete, nqkak si ne mojete da mi dokajete che imate IQ po-visoko razmera na onaq mi rabota v santimetri. I trimata zaedno pri tova. Sporovete i prostotiite sa hubavo neshto, no bez obidi, opredeleniq i t.n. Tyrpqh selqniqta dostatychno, sprete se. Tova vaji i za ostanalite koito mislqt che mogat da si pozvolqvat takiva volnosti. I oshte neshto. Otsega natatyk, nakazaniqta ot mene shte sa za po edin mesec, ako zaseka izbroenite po-gore narusheniq. Leka vecher.

Май си прекалено добричък мен ако питаш ;)

Link to comment
Share on other sites

Май си прекалено добричък мен ако питаш ;)

 

Първо беше едва ли не ЗА глупостите, а сега добричък бил. Определено знаеш какво искаш...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...