Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Коледа мина вече, обаче и без това съм го качил, да поздравя всички момичета с новият си аватар, а за другите (момчетата, пичовете, алкохолиците, програмистите) хммм... само честита ви идваща 2009 година.

:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Кво ще правиш с това?

 

Мешана скара !

 

 

А през главата ми минава, че мързелът е вроден талант и както всеки друг такъв трябва да се развива иначе закърнява !

 

Айде весело посрещане и много добри пожелания на всички и от мен !

Link to comment
Share on other sites

Пожелавам весело изкарване на всички , всеки да прави квото му е на сърце и да посрещне подобаващо новата година (дано да е по-добра от старата :D ).Аз отивам да се омажа.

/tomahawk leaves the building

Link to comment
Share on other sites

Моята година беше супер яка.Изпълнена с много купони,много смях и много хубави и запомнящи се моменти.Надявам се 2009-та да бъде още по-добра и още по успешна.Пожелавам на всички ви да бъдете оптимисти,да сте весели и лъчезарни-когато сте такива ще ви се случват само хубави неща!!

 

 

ВЕСЕЛО ПОСРЕЩАНЕ НА НОВАТА ГОДИНА :)

Link to comment
Share on other sites

Весело и незабравимо изкарване на всички тази вечер и дано наистина новата 2009-а е по-успешна :punk

 

И накрая – да не забравите, че утре ще има дилемата: „Бира или шкембе?:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Хайде пишк*дръвци и мили дами приятно изкарване на новогодишната вечер и по успешна 2009г. Дано догодина да се запозная с повече хора от форума . И внимавайте да не си докарате я венчило я количка тази вечер :lol:

Link to comment
Share on other sites

Тази година схемата е: аз, жената и родителите ми в нас до 12 и след това на бар. Аз съм се приготвил доволно за Нова година! Бутилка от любимото, подходящо мезе, подходяща вечеря, джепанета, транспорт до бара, където ще си продължим с приятели. Само, където не ми се дават 30лв. за вход, ама не може всичко да е както го искам.

Link to comment
Share on other sites

Тази година ще е с наще. От 5 години не съм си бил вкъщи. Редно е сега да го направя! На ракия с бащата...! Весело прекарване на всички! Аз тази година е изпращам с усмивка! Нова хипер яка работа, нова кола, успехи в университета, тонове купони, много изпълнени мечти! И реших и аз да експериментирам с жените: пробвах умна и не толкова красива, пробвах много красива и.. тъпа, пробвах средното... Да ви кажа - яката п*тка си е яката п*тка. :lol:

Link to comment
Share on other sites

ВЕСЕЛО ПРЕКАРВАНЕ НА НОВАТА ГОДИНА!

 

След зарята в 12 се отправяме към мощно парти:

 

neyyearseve520zd6.jpg

w346.png

 

:punk

 

Само, където не ми се дават 30лв. за вход, ама не може всичко да е както го искам.

 

Хайде сега - веселбата е важна :laughing:

Не че на мен ми се даваха 80.... :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Имах ужасно спънат ден на работа..(да днес работих)..искам да отлита денят, но не и годината :) .. Бъдете щастливи :)

Link to comment
Share on other sites

Ае, момчета и момичета, скоро и аз се отправям на алкохолно пътешествие. Пожелавам ви всичко най-хубаво и лека и доходна 2009! ;]

Link to comment
Share on other sites

За много години на всички. Пожелаваме ви много здраве щастие и успех през новата 2009.

Нека новата година ви донесе само добри моменти и успехи. :)

Link to comment
Share on other sites

А, аз други дробове или по-точно бял дроб, почваме с донорството, който има глава и бял дроб в излишък да ни пише.

:)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...