Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Както казва един приятел "Скоро сопотчани ще изкопаят ров около Сопот, ще го напълнят с вода и ще се обявят за Континент!"

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Аз горд собственик на задграничен паспорт с четиримесечно закъснение и на акт-предупреждение от НАП за осеммесечно закъснение при подаването на декларация номер n :lol:

 

:zzz :zzz :zzz

Link to comment
Share on other sites

Копче, тъкмо съм замислила един набег към Букурещ в началото на другата година, та мога да те прибера в някое джобче и да те отмъкна незабележимо в посока братска Румъния :music

Че после пак трябва да се върна към задачите с твърде много неизвестни...

 

Иначе какво по-хубаво и удачно от бетонирането на всяка възможна педя земя :huh:

Или 'що да мислим за подобряване на градския транспорт, за велоалеи, за повечко зелени площи и всякакви други такива алибалистики, които биха превърнали един град в място, където човек нормално и с удоволствие да си отглежда децата ;)

Link to comment
Share on other sites

Бахти с какви лигльовци е пълен форумма, подруса малко и се изписаха три страници глупости и уплахи. Иначе тамън "клатех", когато поразклати, та може и от мен да е било :D

 

Ти сега понеже си голЕм клатач да те видя какво ще ми предложиш във връзка с факта, че масата е вкарала вода в крака с инсталацията, всичките ми лампи са изгорели, както и някои накрайници. Добре че рибите са при тебе...

 

Вече много сериозно преосмислям идеята за 2 тона вода в хола.... Ако бяхме ги направили аквариумите не ми се мисли какво щеше да е в момента...

 

------------------------------------

 

Много добре ми се отразява форОмната отпуска :devil

 

------------------------------------

 

22424768_maxim199.jpg

 

Новата ми любимка! По цял ден ми минава през главата, особено докато си пия питието пред камината... Между другото безжичната връзка е страхотно удобство! B)

 

ПОЗДРАВ за всички съфорумници и весело прекарване на новогодишните празници!

Link to comment
Share on other sites

Никой не те е бил да се купуваш джебо. С уплътнения на капаците нищо не може да се изплиска от нормален аквариум, стига сградата да си остане на мястото (и аквариума да е залепен кадърно и да е от качествено стъкло).

Link to comment
Share on other sites

Всъщност всички по-стари градове имат подобни улици, не знам какво се е правил твоя познат, но ги има и във Виена и в Прага и къде ли не. А Пловдив е съществувал от хилядолетия - нали се сещаш че тогава представата за улица е да се разминат 2 коня а ГОЛЯМА улица е когато могат да застанат един до друг 2-3 каруци/колесници/както щеш го наречи.

 

От друга страна в Лос Анжелис има магистрали с по 8 ленти във всяко от платната... и кво няма задръствания ли? Както един приятел който живее там се изрази - видели сте вие задръствания, при положение че в най-върлите задръствания стигате от единия до другия край за 30-40минути максимум час...

А бабунки и дупки има ли. Всеки път като ми друсне колата се сещам за Атланта и за това как се движехме на равно..... Под дупки имам предвид такива, че да ти остане целия мост в тях. Аз като карам нощно време се взирам като орел в пътя, щото от всякъде може да изкочи ТРАП

Link to comment
Share on other sites

Пълна вестникарска измишльотина... :read: :blowup:

 

Никога Ванга не е предричала конкретни събития какво точно ще се случи в световен мащаб и то толкова детайлно с конкретни години. Повечето й прогнози бяха изричани доста абстрактно, макар и да бяха истина, но тази статия жълтееееее....та чак свети. :woot

Link to comment
Share on other sites

Както казва един приятел "Скоро сопотчани ще изкопаят ров около Сопот, ще го напълнят с вода и ще се обявят за Континент!"

Тфа е ебати тъпото изказване :lol: .Ти въобще познаваш ли сопотненец ;) ?

Link to comment
Share on other sites

Аз знам това, че е споменавала горе-долу след колко години какво ще стане, обаче точни дати не са споменавани, а те си ги измислят повечето.

:)

Link to comment
Share on other sites

Минават ми през главата : алуминиев прах (тази сутрин ми докараха половин кило), нафталин, пиролузит, финни железни стружки и още някои и други съставки и джаджи. Ще бъде една наистина много шумна новогодишна вечер !!! :pirate :devil

 

 

П.с. А !!! Щях да забравя. Чумата да ги тръшне всички хасковски беци, дето като имат книжки си мислят, че знаят к'во правят на пътя! Топките да им исъхнат, комшиите им баджанаци да им станат и т.н и т.н. дано !

Link to comment
Share on other sites

Минават ми през главата : алуминиев прах (тази сутрин ми докараха половин кило), нафталин, пиролузит, финни железни стружки и още някои и други съставки и джаджи. Ще бъде една наистина много шумна новогодишна вечер !!! :pirate :devil

Кво ще правиш с това?

Link to comment
Share on other sites

Новогодишна баница :lol:

 

Не ми са учи повече. Искам да имам време да се преместа и да не се занимавам с икономически теории на някви хора дето са умряли през 18-ти век :sick

Link to comment
Share on other sites

Утре , утре.. такава затапка за край на шибаната година ще си направя , че..

Link to comment
Share on other sites

Свалих си Altogether на Orbital, който последно съм слушала от кас'тофон на касетка :punk Спомням си навремето как изслушах за пръв път един нов албум на Стинг на яки Sony слушалки от як Sony дискмен с хубав бас - все едно за пръв път чувах музика :music

 

Да живеят научно-техническият прогрес и международното положение!!!

Link to comment
Share on other sites

Че когато човек има право на някаква преференция по закон, достъпа до тази инфорамация е така направен, че да трябва да си поне малко юридически грамотен за да си я намериш.Сега ми се наложи да видя какви са данъчните преференции за диабет( сестра ми е диабетик от скоро ) и съм потресен как нито една от "неправителствените" организации в техните сайтове не са написали нещата просто и ясно.Утре като съм по-свеж ще взема да ги напиша и постна във форума им с мобла да ги изнесат на сайтовете си.Това е безобразие.Човек дори в интернет да се сблъсква с бумащина и наченки на тъпа бюрокрация - в която всеки гледа да ти каже това, което няма да му отвори работа на него.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...