Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Мен ме кефи :) Да те заболят ушите, да ти се разтече носът, да ти се замъгли погледът...и онова приятно усещане на нещо врящо в гърлото ти...ммммм :)

Link to comment
Share on other sites

Мъча се да определя какъф е вкуса на Sprite . Вия поне сте наспани ми аз легнах в 5 и в 9 ма дигат по бойна тревога . Вечерно време бая бахър стана .

Link to comment
Share on other sites

Офффффффффффффффффффф

Дали до 11 ще ми се обадят, че дизайните са готови....

Хич не ми се мърда сега да ги гледам... :zzz

 

А това ме провокира да се зачудя дали изобщо, ако премем хипотетично, че таралежите нямат бодли или просто бъдат изрязани тези бодли...та, дали изобщо някой човек може да осъществи коитос с таралеж или таралежка :tongue

Link to comment
Share on other sites

Мен ме кефи :) Да те заболят ушите, да ти се разтече носът, да ти се замъгли погледът...и онова приятно усещане на нещо врящо в гърлото ти...ммммм :)
СУПЕР!

Откакто работя в китайски ресторант яко нагъвам люто. Супер е! Между другото, от личен опит - лютата (сладко-кисела) супа със соево сирене, която правят нашите китайци е страхотно средство против махмурлук.

Дръпнатите правят и страхотна китайска туршия, леко сладко, леко кисело, леко люто...

Link to comment
Share on other sites

Не само това, лютото е лек за злоядите.Ако сте забелязали като ядете нещо леко люто, пикантно поглъщате повече отколкото нормална манджа.Неслучайно другото име на лютивката е апетитка. ; )

Link to comment
Share on other sites

Няма нищо по хубаво от това да имаш връзки в Стария град и в студена вечер да се нажулиш с хубаво вино само музика липсваше

Link to comment
Share on other sites

скъсъх ахилесовото сухожилие ебати.дейба и тъпия брейк,аз рамото си бях вадил и не го отказах ама ся май стига с танците...имам 4 железа в крака :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

скъсъх ахилесовото сухожилие ебати.дейба и тъпия брейк,аз рамото си бях вадил и не го отказах ама ся май стига с танците...имам 4 железа в крака :bgrin:
Искрено ти съчувствам!

Ако това, което правиш ти доставя удоволствие и удовлетворение - моят приятелски съвет е да не се отказваш, освен ако продължаването НАИСТИНА застрашава здравето ти...

Link to comment
Share on other sites

Оле боже....как може първия учебен час да изпиша 3л. по биология на френски.От ся почнаха да ни скапват...на всичкото отгоре имам чувството, че учителите ни са избирани с конкурс по...идиотщина може би- имаме 2-3 свясти и всички други са...ноу комент-"всеки луд с номера си, някои с по-големи" :)

 

 

(не знам как може да завърша тоолкова отчаян пост с усмивка, ама.. :) )

Link to comment
Share on other sites

Ще убия някой от Глобул ако не ми активират днес картата.Чакам ги от петък :angry1 :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

Ах чакам вече да се бере гроздето да се заредят бъчвите и да се лее виното . И наистина живота е хубав а солта го прави още по сладък за мен :)

Link to comment
Share on other sites

Оле боже....как може първия учебен час да изпиша 3л. по биология на френски.От ся почнаха да ни скапват...на всичкото отгоре имам чувството, че учителите ни са избирани с конкурс по...идиотщина може би- имаме 2-3 свясти и всички други са...ноу комент-"всеки луд с номера си, някои с по-големи" :)

(не знам как може да завърша тоолкова отчаян пост с усмивка, ама.. :) )

Мале мале мен вчера ма изпитаха по физика и ми писаха тройка, а преди тва и минус заковах, същия час :punk Супер зле ...

Link to comment
Share on other sites

Чудя се как може дотолкова да съм се скапал по отношение на ученето. Ей на, няколко страници текст ги чета от вчера, изчел съм ги по минимум 4 пъти и сега да седна и да пиша по тях - абсурд. Не разбирам, защо нищо не ми влиза в главата? Преди имах невероятна памет, дори и за неща, които не ме интересуват...а сега...една кьорава лекция не мога да запомня.

 

Започвам да усещам какво е да си на прага на отчаянието :)

Link to comment
Share on other sites

Чудя се как може дотолкова да съм се скапал по отношение на ученето. Ей на, няколко страници текст ги чета от вчера, изчел съм ги по минимум 4 пъти и сега да седна и да пиша по тях - абсурд. Не разбирам, защо нищо не ми влиза в главата? Преди имах невероятна памет, дори и за неща, които не ме интересуват...а сега...една кьорава лекция не мога да запомня.

 

Започвам да усещам какво е да си на прага на отчаянието :)

склероза...годинките си казват своето :lol:

Link to comment
Share on other sites

Радвайте се на даскалото докато го имате като станете 12 клас ще го оцените .

Наздраве .

Как мразя ремонтите из къщи .

Link to comment
Share on other sites

...че за 30 сек оспамих форума :)

 

 

Друго, което ми минава през главата е, че много обичам самотни, дъждовни петъчни вечери (особенно празнични) като днешната!!! За да мога да се наслажвам напълно и изцяло на тишината и самотата... :) (което се изразява в спамене по форумите)... уфф... докато го напиша това и телефона разруши идилията... на самотната петъчна вечер :(

Link to comment
Share on other sites

мисля си за това че вчера бяхме на Габана, пак се напихме като прасета, мисля си как ме болят зъбите неска, и как не ми се ходи на скааапана тренировка толкова рано сутринта...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...