Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

аз пък си мисля,колко ми е омръзнало да ям шамари за щяло и нещяло от някви "мъжки" екземпляри :angry:

Ами след като всеки път се забъркваш с такива екземпляри да не би случайно да си очаквала нещо друго?

 

Не е лошо и да се запиташ дали пък не ти харесва. Може би несъзнателно се стремиш към това нещо....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Ами след като всеки път се забъркваш с такива екземпляри да не би случайно да си очаквала нещо друго?

 

Не е лошо и да се запиташ дали пък не ти харесва. Може би несъзнателно се стремиш към това нещо....

ами,то на екземплярите не им пише на челото-ша полудея и ша та пребия ;) още повече на хора,които познаваш(или поне така си мислех)с години,че могат да те забъркат в такъв грозен филм,но нищо не е това което изглежда :wacko:

и повярвай ми-не ми харесва,нито се стремя към него :excl:

Link to comment
Share on other sites

ами,то на екземплярите не им пише на челото-ша полудея и ша та пребия ;) още повече на хора,които познаваш(или поне така си мислех)с години,че могат да те забъркат в такъв грозен филм,но нищо не е това което изглежда :wacko:

и повярвай ми-не ми харесва,нито се стремя към него :excl:

Ами от това което чета всеки път нещата завършват по подобен начин. Може да не пиша много из форума, но чета всичко ;).

Малко на шега го написах това че ти харесва. Ти си знаеш компанията и познатите, но щом често се случва нещата да завършват така не е лошо да се замислиш за някаква промяна ;). Разбира се ти си решаваш и ти си знаеш кое как ти е в живота. Пожелавам ти по - бързо да се оправиш от това което ти се е случило.

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата да кажа Сбогом на форума. Искам да благодаря и да поздравя всички, които пишат в него, също така и всички админи и модератори. Това беше любимият ми форум и едно от най-посещаваните от мен места в нета. От всички форуми, които съм посещавала, този е най-разнообразен и най-цивилизован.

Ще се опитвам да поглеждам когато имам възможност, но съм сигурна, че ще бъде много рядко.

Така че, ви пожелавам всичко хубаво и още много прекрасни моменти с този форум!

Link to comment
Share on other sites

Кфа е причината

причината е истината :bgrin: просто му казах на въпросния олигос самата истина,него явно много го заболя и реши че тряаа се дърмоним :wacko: и така и стана :pirate

мисля си как няма една сутрин пенсиите да поспинкат до обяд ,та да ме оставят и мен да се нахъркам :zzz

Link to comment
Share on other sites

През главата ми минава колко мраза литература и физика, особено ако са в един ден и колко мраза да трябва да уча за изпитване :sick А и колко мразя да вали и да си стоя вкъщи и да чистя, вместо да съм някъде айляшко излегнат и с кола в устата :)

 

И също колко ми харесва да нямам грижи и да си играя няква непозната мисия на Call of Duty в стаята, докато вънка вали сняг, а малката ми лампа пуска няква лека светлина и ми се доспива :zzz

Link to comment
Share on other sites

от по горните изказвания се сетих колко е яко на лов :P

секи път като ходя се отива с наръча наденици , макс вино и ракия и сякви храни

качваме се до бараката на ловците която е супер гъзарска

и ако ня някой му се ловува си отивата ама мн рядко :D :D :D :laughing: :laughing:

 

супер смях е секи път , някви супер яки историики

и даже някой път там се осъмва , без един заек да е отстрелян

 

а ако се отстреля нещо , още повече се празнува и става сташно

Link to comment
Share on other sites

Така ми се иска около мен да е пълно с креативни хора и да не ми се налага по цял ден да си блъскам главата... Е, днес поне ми подадоха едно раменце... Защо като мине малко време вече нищо не ми харесва! :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Каквото и да се прави,събитията следват своя необратим ход....

ако ти е писано да се удавиш,няма да се обесиш ;) за тва по-малко нерви,всичко ще си дойде на мястото :) (кой го казва само, не мога :lol: :wacko: )

мисля си как тва временце вече взе сериозно да ми лази по нервите :angry:

Link to comment
Share on other sites

Искам през днескъшната тежка петъчна вечер ( предвид петък и 13 ) да се представим подобаващо :) А утре като знам , че ме чакат двамата племенници :wacko:

Link to comment
Share on other sites

наистина ли очакват да се явя на интервю!!!!за работа!!!!откарана до гр.!!!Съединение с черен мерцедес!!!!!!!!щото видите ли там им били офисите!! ;)

охххх,6то чувство никога не лъже,нямам намерение да го изпробвам за пореден път :)

и за пореден път се убеждавам ,че съм не само алкос,ми битов при тва :lol: (в случая бих си казала-кво ти пука-карай да върви :lol: ) :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Хората търсят това, което са загубили!

Когато новото те открие, независимо дали си се скрил то винаги те намира,когато тр&бва да бъдеш намерен, разбираш в колко заблуди си затварял съзнанието си, стоейки и гледайки чакането през прозореца на едно старо да се завърне. Миналото не е минало, когато не сме го оставили да си тръгне, запазвайки само намек за неговото бъдене там - някъде, тогава - някога. . .

А всъщност всичко е сега...когато искаме да бъде спомен...докато не приемем момента на неговото лично искане за спомняне...= време за забравяне!

:(

Link to comment
Share on other sites

Мисля че ми се спинкааа.... много ми е скука и малко самотно... абе да зема да си лягам преди да съм се размислил по-усърдно.... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Пускам ретро и активизирам безплатните си съобщения имам 34 наброй , които ще изпратя в близките 10 мин бая хора ще бъдат зарадвани в 2 часа през ноща с добро утро :)

ЕДИТ: усъщастлевените бяха малко само 20 :( утре повече Някои ще бъдат завторение

ЕЙ голяма простотия 2 филма и пак не ми се спи ще взема трети да пусна

Link to comment
Share on other sites

aз съм си под мойто робство :bgrin: пречуках се отново мамка му и болииииииииииииии :angry: :(

 

все се питам кво е тва лошо пиянство? :blink: все истории от които да ти се повърне,ама като се замисля(наблюдавайки,хората твърдящи ги тия раоти и техните пиянства)и направо ми се реве :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ах искам сега да има една компанийка избрани хора с няколко литра бяло хубаво домашно вино като снощното и едно наргиле с ябълков тютюн :beerchug

Link to comment
Share on other sites

Мисля си да погостувам в Shanghai, China на една приятелка през януари, ама не знам колко евробанкнотки ще ми струва. Така че засега само ми минава през главата...

Link to comment
Share on other sites

Sex and the city syndrome :D

Купих си ботуши, заради които ще ми се наложи да си ушия поне 4-5 рокли :laughing:

Мдаа, познато...на мен пък ми подариха пола, за която ми се наложи да си купя ботуши :P

Link to comment
Share on other sites

Ей тва жената е луда раота . Днес като ми каза една " Аз сам си купила вече бижута за абитюренската и по тях ще си купувам дрехи " аз 0о . Много меланхоличен ден е днес просто нищо да не ти се прави .

Link to comment
Share on other sites

always look on the bright side of life :D :D :D ;) na всички отгоре

дори студа не мое ме спре,coz i got the power inside :D :lol:

което ме кара да се замисля ,кое е тва нещо което ви кара да намерите заместител на липсващото слънце и съответно неговата + енергия????щото бахъра навънка майка си е е&ал :wacko:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...