Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

гипс,гипс,гипс! :) нещо прочетох за котки и смърт-смърт за всички които мразят или не харесват котки :angry

тва включва и тъпите ми съседи ,които не харесват малкото ми котка фамили :love

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
гипс,гипс,гипс! :) нещо прочетох за котки и смърт-смърт за всички които мразят или не харесват котки :angry

тва включва и тъпите ми съседи ,които не харесват малкото ми котка фамили :love

Колко голямо е котка фамилито? Щот мойто е едночленно и пак трябва да му вървя по г*за постоянно да чиста?

 

по темата: мисля си, че вече не съжелявам, че изпуснах първото полудреме. мисля си и кой филм да гледам...

Link to comment
Share on other sites

Колко голямо е котка фамилито? Щот мойто е едночленно и пак трябва да му вървя по г*за постоянно да чиста?

 

по темата: мисля си, че вече не съжелявам, че изпуснах първото полудреме. мисля си и кой филм да гледам...

бащата,майката(основата на всичко!!!)и брат и сестра :love :wub:

Link to comment
Share on other sites

бащата,майката(основата на всичко!!!)и брат и сестра :love :wub:

:love обичам котета :D

 

между другото благодаря на farrell че най сетне разкара онзи аватар - беше ужасен :P

Link to comment
Share on other sites

Пия Кралска Баварска Бира Kaltenberg,ама нещо вкусът й не е много кралски или може би аз не съм благородник,за да усетя такова нещо :blink:

Бих ти препоръчал Heineken в нашия супер е кинта но определено вкуса си заслужава . Попринцип съм твърд ( върл ) фен на Загорка ем повече алкохол ем малко по горчив вкус но сравнение с Хайнекена Загорката издъхва :)

П.С.лично мнение не ми спори на тема коя бира е по хубава но който иска нека заповяда .

Link to comment
Share on other sites

Не си ли чувал за едно такова нещо наречено рекламни трикове или пазарна стратегия ;)

Я се изясни :)

 

UZiTo,фен съм на Tuborg и Zagorka Magnum.Stella Artois също става :punk

Link to comment
Share on other sites

Я се изясни :)

 

Ми демек баламосват клиента с каквото може за да си купи. ;) Аз преди си мислих че е глупава работа ама сега осъзнах че тва рекламата е голямо нещо.Няма като е видиш да се затърчиш в магазина ама като идеш в магазина си викаш брей гледах рекламата чакай да пробвам ;)

Link to comment
Share on other sites

Я се изясни :)

 

UZiTo,фен съм на Tuborg и Zagorka Magnum.Stella Artois също става :punk

Рекламния трик е да ти превлече внимание и да те накара да си купиш продукта .

"Мъжете знаят защо " и всеки хуква и си зима Каменица . Обаче защо си взима и какво знай и той не е наясно .

"Какво му трябва да човек - хубава кола , хубава жена и една добра бира " отиваш и си зимаш Загорка защото се надяваш , че с хубавата кола и бирата ще ти скочи яката жена Да ама не

"Шуменското хората с бира / сбира " е тва и аз не го разгадавам дали хората ,които са с бира пият Шуменско или самата бира събира хората еми взимаш и установяваш .

"Прах 2 в 1 " спокойно скоро ще се появи и " Прах 3 в 1 " третото , е че сигурно дрехата като види праха и сама ще се пере .

Просто рекламата е да ти привлече вниманието сега се сетих за рекламата на Морени "Вафла трепач " еми как да не е трепач и на мен да ми бутнат колата в пропаст еми и аз ще пукна . Даже си спомням като бях малък вървеше тази реклама да съм бил 5-6 клас и един от класа викаше " Ще си вземам от тази вафла и ще ставам як като ония със златния зъб пък може и златен зъб да ми порасни " :blink:

Тва е рекламата е да си вземеш да го препоръчаш на още 2-3 те н а още 2-3 и стана едно , което се нарича печалба :)

Link to comment
Share on other sites

Боли ме фарела! Ако ми мявчат, ако ми тропат нощно време из стаята, тоест развалят ми съня и като цяло спокойствието - не само запалки, ами и найлонови торбички с вода (ако са навън), круши, картофи, лук, отверки, портфейли - всичко дето лети (и няма да ми липсва, ако котката е извън дома).

И съм адски точен по живи мишени!

Link to comment
Share on other sites

Тва за мъжете знаят защо си има дълга история :) И лафа е основателен поне от тва дето са ми казвали де. В миналото като са родяло мъжко дете на човек и в компанията пожеланието на подпийналите по повода приятели било пишката да му е дълга като комина на Каменица :woot Ся колко е верно не мога да гарантирам де ама така разправят :D

Link to comment
Share on other sites

Току що едно момче на видима възраст 10-11 години каза "ей,боклук,майка ти мръсна,да го тура в на майка ти пу***та,пед*л мръсен" :blink: .Много лошо,сигурно майка му и баща му са по-прости от тъпир,а то ще е бъдещ служител на "Чистота"

Link to comment
Share on other sites

Току що едно момче на видима възраст 10-11 години каза "ей,боклук,майка ти мръсна,да го тура в на майка ти пу***та,пед*л мръсен" :blink: .Много лошо,сигурно майка му и баща му са по-прости от тъпир,а то ще е бъдещ служител на "Чистота"

или просто го тресат хормоните,а мама и тате и идейка си нямат за тези му действия;)

мисля си как хората обичат да си дрънкат разни и разнообразни щуротии,колкото може би да не заспят,но когато опре ножа почват други песни да пеят винаги с оправданието-"аааа,то тва е друго" :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Току що едно момче на видима възраст 10-11 години каза "ей,боклук,майка ти мръсна,да го тура в на майка ти пу***та,пед*л мръсен" :blink: .Много лошо,сигурно майка му и баща му са по-прости от тъпир,а то ще е бъдещ служител на "Чистота"

Относно псуването преди седмица или две даваха повторение на Шоуто на Слави с гост Виктор Калев . Той разправяше за баба му " Баба ми викаше ела да те науча да псуваш да не се учиш от улицата и ния така си псувахме двамата " :punk То ни е просто в кръвта да псуваме като видиш някой познат и ако не му теглиш една майна или да му удариш едно е*ане у га*о просто няма да си го поздравил .

Link to comment
Share on other sites

Оле, оле. Направо съм потресен от запознанство с момиче. Да! Питате се какво му е на запознанството ? Ами ето разговора:

 

Аз: Викам, чакай да дойда да се запозная, такмо да ви понахалствам малко (на момичето и на един приятел), та Милен ;)

Тя: Ами приятно ми е - викат ми "путката"

 

Аз: :blink: :tongue :wacko:

 

В какво живея ? Ле-ле!

Link to comment
Share on other sites

Не се разнежваш...разваляш кафето.Никаква захар,никаква сметана,чисто кафе/стана малко като антиреклама на 3в1 :D /.

Тея изроди с косачката пак започнаха,ебати машината,вади звук на трактор.Кому е нужно да започват още в 8 часа?И без това ставам рано,но мразя подобни стресиращи събуждания

Link to comment
Share on other sites

Не се разнежваш...разваляш кафето.Никаква захар,никаква сметана,чисто кафе/стана малко като антиреклама на 3в1 :D /.

Тея изроди с косачката пак започнаха,ебати машината,вади звук на трактор.Кому е нужно да започват още в 8 часа?И без това ставам рано,но мразя подобни стресиращи събуждания

:blink: А мислех , че само аз пия чисто кафе ( ако много горчи малко сметанка само ) радвам се че има съмишляници . Все пак в 8 им почва работното време . Чуда се неска дали да отскоча на ретро в Инфинити :wacko:

Link to comment
Share on other sites

А мислех , че само аз пия чисто кафе ( ако много горчи малко сметанка само )

Това в никакъв случай не е чисто кафе ;)

И аз по принцип го пия с три лъжички нес кафе, но трети ден заменям едната лъжичка кафе със сметана. По-различно е, съвсем се губи ароматът на кафето, но пък новия аромат не е чак толкова зле :)

Link to comment
Share on other sites

В момента си мисля.. много лоши неща. :angry:

 

Ако у нас имаше пушка, пистолет, бомба и такива ми ти работи без да се замисля слизам в комшията на шестия етаж и го гръмвам.

 

Ай сиктир вече.

Става сутрин в 9:00ч. и почва да чука, кво чука и той не знае. И така до 22:00ч.

Представяте ли си кво ми е,когато съм си в къщи?

Аман от неговия ремонт вече.

 

 

п.п-Може да нямам пушка, пистолет или бомба, ама имам брадва, точилка, газова бутилка.. B) :woot

Link to comment
Share on other sites

И вкъщи е горе долу същото :(

 

Започвам да си мисля че чука като инструмент не е за всеки. Явно тези хора не са много наясно с нещата щом не го използват ефективно, а им се налага да блъскат като идиоти по цял ден. Или пък.. просто не са се спряли на подходящия инструемнт...

 

Защо българите си мислят че като правят неща които не разбират (явно) ги правят по-добре от съответния майстор. Даже май имаше и поговорка ама не мога да се сетя в момента: нещо от сорта на "вкараш ли майстор вкъщи".. (или нещо от сорта)

 

Примерно аз не разбирам от автомобили. Като шофирам си усещам горе долу колата кога е добре кога не... но ако се наложи да оправям нещо като цяло съм в небрано лозе. Въпреки че горе долу ми е ясен принципа... като не усещам нещата не виждам смисъл да се захващам изобщо - по-добре да потърся съответният майстор.

Link to comment
Share on other sites

afx, щото вече "майстори" под път и над път.

 

Тва лято свалях тапети в една стая, трябваше да се шпаклова и боядиса.

Принципно тва можеше и да ми го направи моя приятел (щото той с тва се занимава), обаче точно тогава беше в командировка на морето. И аз 'ща не 'ща ще си платя.

След като се е получило нещо от рода на "мъж го искам, сега го искам" ще си плащам, няма къде да ходя.

Първата сутрин дойде един майстор към 9:00ч. в 12:30 му звънна телефона изкочи му работа, вика "ей сега идвам". Викам "ок, няма проблеми". Каза максимум до час, къв час, бе братче той ми дойде на другия ден на обяд.

"Можеш ли да шпакловаш" - "Е, как " ми вика, после като почна да ми прави едни дунавски вълни ми идеше да го метна от 8-мия етаж. :D

 

Та , е за туй то- хората или нямат доверие на такива бачкатори, или им се свиди.

На тоя комшия и двете неща.

Като не ще да дава пари чука по цял ден и тва е.

:woot

Link to comment
Share on other sites

Защо...защо животът понякога е толкова гаден? Не може ли ... поне гадостите да се случват на по-малки порции?

Link to comment
Share on other sites

И на мен завчера така ми писна само да се карам с хората и с близките че ми идеше да се самоубия (харабия) ебати живота нали знаете за някои майка за други мащеха :angry:

Link to comment
Share on other sites

напих се лошо и не ми е добре

бях спрял да се напивам като смок , още преди години

и такова напиване стил 8 клас не бях праил

ама вчера вечер просто нямаше как :D :D

 

което ме убеди че не е оферта тая хава , и ще си я карам по старому :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...