Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

ебати и аз се напих и до обяд си виках че повече няма да барна алкохол ама след като поспах малко довечера смятам да пийна 2-3 бири с 1 приятелче което се върна от гърция :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
напих се лошо и не ми е добре

бях спрял да се напивам като смок , още преди години

и такова напиване стил 8 клас не бях праил

ама вчера вечер просто нямаше как :D :D

 

което ме убеди че не е оферта тая хава , и ще си я карам по старому :rolleyes:

да и аз хубуу се бях спряла,поне за малко,ся ай пак на ново :wacko: делириум :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Защо...защо животът понякога е толкова гаден? Не може ли ... поне гадостите да се случват на по-малки порции?
Злото никога не идва само и Мноого скоро се убедих в това ... Още не знам къде се намирам, ама то е в равновесие, всичко се връща.. Или поне в такива случаи човек има нужда да вярва, че е така:)
Link to comment
Share on other sites

Мисля си, че наистина всичко се върти - след хубаво прекараното лято ме очакват не до там хубави неща :( 1. Трябва да се мъча да запиша; 2.1 Ако запиша трябва да уча; 2.2 Ако не запиша трябва да работя; 3. Хората, с които излизам всяка вечер почти и са ми най-добрите приятели заминават есента и няма да се върнат скоро; 4. Остарявам (не е най-правилната дума, но имам предвид, че се доближавам до критичната, според мен, възраст - 25 - от там нататък - край на всичко весело) с всяка минута, а не правя това, което искам, защото няма начин. Абеее въобще - кофти работа!! Единственото хубаво нещо е, че приятелката ми се връща след 3 седмици, ама и аз не знам дали това е наистина толкова хубаво (тези, които ме познават - да не четат! :) )

Другото, което си мисля - не познавам правилните хора, а това е странно, защото човек сам подбира обкражението си. Имам предвид, че имам доста познати и приятели, но не са това, което искам да са. Оффф - не мога да го обясна!

И трето - защо спомените за моменти прекарани с човека до теб са много по-красиви и скъпоценни от самото време, в което сте заедно в момента?

Link to comment
Share on other sites

Мисля си, че наистина всичко се върти - след хубаво прекараното лято ме очакват не до там хубави неща :( 1. Трябва да се мъча да запиша; 2.1 Ако запиша трябва да уча; 2.2 Ако не запиша трябва да работя; 3. Хората, с които излизам всяка вечер почти и са ми най-добрите приятели заминават есента и няма да се върнат скоро; 4. Остарявам (не е най-правилната дума, но имам предвид, че се доближавам до критичната, според мен, възраст - 25 - от там нататък - край на всичко весело) с всяка минута, а не правя това, което искам, защото няма начин. Абеее въобще - кофти работа!! Единственото хубаво нещо е, че приятелката ми се връща след 3 седмици, ама и аз не знам дали това е наистина толкова хубаво (тези, които ме познават - да не четат! :) )

Другото, което си мисля - не познавам правилните хора, а това е странно, защото човек сам подбира обкражението си. Имам предвид, че имам доста познати и приятели, но не са това, което искам да са. Оффф - не мога да го обясна!

И трето - защо спомените за моменти прекарани с човека до теб са много по-красиви и скъпоценни от самото време, в което сте заедно в момента?

Старец.При това много стар старец - на цели 22 :pirate

Не познаваш правилните хора? - Ще се запознаеш и с тях,тайм май френд. :rolleyes:

Пък това за приятелката ти :pirate :allien :ph34r:

 

Минава ми през главата че след 5 дена идва поседния ми първи учебен ден :punk :excl: :) И последната ми лятна ваканция беше това,чувството е все едно съм била затворник и са ме пуснали на свобода :pirate :D

Link to comment
Share on other sites

много обичам да готвя с мноооооого лук,а после от беленето и рязането да ми миришат ръцете :zzz :tongue :blink:
Радо, ф'ца с ф'ца. Нищо не знаеш - оставяш лука час-два да се кисне във вода и после нито ти люти на очите, нито мирише толкова... :lol:

А и продават найлонови ръкавици, с които пък съвсем няма да ти миришат ръцете :)

 

Станал съм половин готвач покрай тоя китайски ресторант :D

Link to comment
Share on other sites

Мигът на истината как все аз ще намаа кофти ситуации . Няма да може да се полее откриването на последната учебна година подобаващо .

Link to comment
Share on other sites

Какво гласи то?

"на 21 срещу 22 декември 2012 г на земята ще настъпи голяма катастрофа.точно тогава магнитното поле на слънцето рязко ще се промени и това ще предизвика много мощни изригвания. огромни пламтящи потоци ще се отделят в пространството. в следствие на това магнитното поле на земята също ще се обърне и полюсите ще се обърнат. земята ще обърне посоката си на въртене. ще се предизвика огромна приливна вълна и на земята ще загине почти всичко живо." :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Какво гласи то?
Предполагам, че ZGAN цитира "Пророчеството Орион" на Патрик Джерил и Рино Ратинкс (не съм сигурен за втория съавтор), която е общо-взето боза с нагодени и нагласени числа, с грешки в сметките на 'неопровержимите доказателства' с числа, които автора дава в книгата си. Като цяло - глупости.
Link to comment
Share on other sites

мисля си че е скапано да си заключен извън вас, и добре че има таквиз хора(Shade) дет ма приютиха... мисля си и че утре ще има разправии с тоя дето ни слага бравата... :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Тая котка е луда... в списъка с нещата, с които съм я уцелвал вече фигурира и жълъд :) Нападна ми току що изпбраните работни фанелки...

Link to comment
Share on other sites

да,убедих се че искам да бъда кремирана,никви земи,никви гробове,нивки кокали под и над мойте :angry:абе нивки кокали изобщо.... не и след днешната сцена :tongue

Link to comment
Share on other sites

На въпроса какво ми минава през главата - едно малко топче болка си браузва из главата ми - сега се е заседяло в областта малко над челото, около 2-3 пръста навътре в главата ми... преди малко беше зад дясното око...

Link to comment
Share on other sites

А ве аре стига с тея болки ве, не ви ли писна вече. Аман от песимисти, депресанти и меланхолици. Доброто настроение зависи най-вече от положителната нагласа, така че дайте го по-позитивно и весело, по-оптимистично.

Link to comment
Share on other sites

Пич, когато имам нужда от наставления за мирогледа си (или както в случая - сетивата си) - ти би бил предпоследния, до когото бих се допитал.

Последния би бил тротоара на улицата пред квартирата ми.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...