Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

В интерес на истината... с външана политика Борис си е много добре даже, това, че не взима правилни решения като пълководец се компенсира от примерно... отличните му качества на дипломат. И като владетел се оказва на точното място в точното време. Зле може да се каже, че е бил синът му, Владимир, поне за него напълно заслужено. Той даже за владетел не се смята.

Тва че Борис е велик владетел няма спор. Просто силата му не е била в боя. Хубаво поне че успява да потуши въстанието на част боилските родове :) А Расате вече си е чиста издънка.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Искам си тръгват гостите да му тегля един душ се изпана на леглото си пусна някой филм , че от 2 седмици все нямам време да изгледам филм като хората .

Link to comment
Share on other sites

Седя и си мисля какво да си взема за пиене за пътуването утре и как въобще ще оцелея при наличието на наистина промишлени количества пиене и благинки :bgrin: Ааа...днес печеше много яко слънце следобед

Link to comment
Share on other sites

одеве си обикалях със Голфчето в мъглата.. и си бях пуснал NOISIA - беше много яко :)

 

Интересно утре какво ще се получи..

Link to comment
Share on other sites

подобно на afx и аз снощи си обикалях с голфчето, ама нищо не ми минаваше през главата ;( иначе в момента ми минават мисли какво ли ще се получи днес и утре... лоша работа :D

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, колко е готино, когато сутрин залата е почти празна и си вдигаш без никой да ти виси над главата, а инструктурът НЕслуша чалга strong.gif

Link to comment
Share on other sites

Ми освен да ви кажа че нищо не ми минава през главата друго не знам какво да ви кажа. След толкова пиене и на вас нищо нямаше да ви минава през главите, честно !

Link to comment
Share on other sites

Свърши хубавото време :( е крайно време беше

Бе деа времето мноу гадно.Поне да завали снежец да ти стане така благо на душата ми то тая скапана мъгла.4 дена се мъгла бахти :angry:

Link to comment
Share on other sites

Пак трябва да минавам Траянови врата при нулева видимост! Тази мъгла е непоносима.

Link to comment
Share on other sites

Мисла си една мисла, че звуковия чип на SNES е по-немощен на звучене и по-калпав от чипа на Genesis-а, ама не знам аз ли си въобразявам, така ли е или така ми се струва, защото Genesis-а вади по-груб, по-суров звук и оттам музиките ми изглеждат по-живи и надъхани.

Link to comment
Share on other sites

Мисла си една мисла, че звуковия чип на SNES е по-немощен на звучене и по-калпав от чипа на Genesis-а, ама не знам аз ли си въобразявам, така ли е или така ми се струва, защото Genesis-а вади по-груб, по-суров звук и оттам музиките ми изглеждат по-живи и надъхани.

Всеки с проблемите си :P Аз лично се чуда кои денове да си дам почивка , че ми писна да гледам мутрите на някой п***и от класа . Верно сме последна година ама тва тяхното самочуствие :sick :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Мисла си една мисла, че звуковия чип на SNES е по-немощен на звучене и по-калпав от чипа на Genesis-а, ама не знам аз ли си въобразявам, така ли е или така ми се струва, защото Genesis-а вади по-груб, по-суров звук и оттам музиките ми изглеждат по-живи и надъхани.

 

Е.. мого ясно че на Sega звука ще ти звучи по добре .. то просто не подлежи на сравнение ;)

 

SNES Sound Chip: Sony S-SMP

 

* Hardware ADPCM decompression

* 8-channel PCM

* Hardware sound effects:

o Pitch modulation;

o 8-tap FIR filter (typically used for reverberation);

o ADSR and 'GAIN' (discretely controlled) volume envelopes.

* Polyphony of 8 notes per voice

* 3-channel PCM

* Second Order Low-pass Filter

* Pulse Code Modulator: 16-bit ADPCM (if programmer uses 4-bit compressed ADPCM samples, expanded to 16-bit resolution, processed with an additional 4-point Gaussian sound interpolation)

 

:) примитивно

 

---

 

Sega Genesis Sound Chip: Yamaha YM2612:

 

* Six concurrent FM channels (voices)

* Four operators per channel

* Two interval timers

* A low frequency oscillator (LFO)

* Analogue stereo output (most other contemporary Yamaha FM chips require a separate external digital-to-analog converter chip)

* For channel three and six, operator frequencies can be set independently, making dissonant harmonics possible. (Normally, they would have a simple relation like e.g. 1.5x or 2x relative to a common base frequency.)

* Channel six can also be used to play sampled sounds (PCM) instead of FM-based sounds

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Апекс, дай да та цуна! :D

 

[Edit] Да, майка му стара! Genesis-а звучи точно като FM синтезатор! Но не съм ровил specs и не ми е дошло на ума от само себе си, но сега като слушам и като помисля е точно такова! :D [/Edit]

Link to comment
Share on other sites

2 класни 8 дена до близо 2-3 седмичния период за купони . Започвам да придобивам празнично настроение само да минат псоледните 2 урока и се започва една делириумна почивка :)

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че много взех да пиша в тая част на форума и това не изглежда да е на добре. Пък и продукцията дето ми излиза от клавиатурата не изглежда да е особено смислена та не знам. Някой да има познат, който да е уникално добър психиатър ?? Може пък да ми помогне, знам ли и аз :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...