Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

видяхме се най-накрая...от 2 седмици насам не сме...спекох се.

 

НЕ знам какво да правя... :wacko: :cry

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
що е студено?

От времето. :(

Мисля си да поспя, за да се събудя в 4ч. и да гледам волейбола.

Мисля, че забравих да си платя интернета за декенври. Кога ще ме резнат?

Link to comment
Share on other sites

Love actually,is all around.

:rolleyes:

Идва Коледа.Обичам Коледа.Искам да идва по-бързо.Много обичам коледната обстановка - лампички,елхи,Дядо Коледовци,Снежанки,Коледни песни,Коледни филми,Коледни сладкиши ( :devil ),Коледен десктоп,Коледни картички...ама къде е Коледният сняг? :(

Link to comment
Share on other sites

От година на година зимите стават все по-топли :angry1

 

ГЛО БА ЛИ ЗА ЦИЯ !!! ... опа май глобално затопляне му се викаше в школото :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

що не е лято питам аз???? :(

на който му тряаа студ и сняг-марш горе в планината,тука не искам :bgrin:

Ами и тука като не ми е достатъчно студено? К'во правя?

Link to comment
Share on other sites

щом си говорите за времето в цели 7 поста,значи нещата са много изпляскали! :punk

Link to comment
Share on other sites

като е лято секи се оплаква от жегите,като е зима било много студено :wacko: абе важното е да се мрънка :lol:

напоследък се си мисля кога ще имам сериозна приятелка,всички ме режат,аз ли не съм достатъчно настоятелен,не мога да им влезна под кожата ли кво

Link to comment
Share on other sites

Току що се убедих, че едно яйце не мога да си сваря.

Приядоха ми се варени яйца, отивам слагам водата, включвам и сега моментът на чакането докато водата заври. Ок. Минава време, аз забравям за водата и когато се сетих вече близо половината вода се беше изпарила :wacko: .

Както каза Vegor:

Един от онези дни...

Link to comment
Share on other sites

Отиваме във Търново,

отиваме във Търново... :ph34r: :ph34r: :ph34r:

 

Даже и на край света

и в сърцето на врага

черно-бяло знаме ще се вей

само ЛОКО ще се пей!

:lol: :punk

Link to comment
Share on other sites

"Деца, не пипайте нищо в училище, внимавайте с чиновете и не яжте тук, защото знам деца от малкото училище от другата смяна, които учат в тази стая и имат хепатит..." :bgrin:

 

"Деца, знам, че унисекс тоалетните ни са почти неизползваеми, от горните етажи тече, на половината им липсват врати и тоалетната на третия етаж беше леко избухнала и по целите стълби до долу беше омазана с .... обаче не можете да се обадите на ХЕИ, защото ще затворят училището за 2 месеца, какво ще правите тогава, ще отучвате лятото... а не може да се оплаквате на други също, как така, ще ни падне реномето на училището!!!" :angry1 :angry:

 

"Ами малко става течение в стаите, обаче общината отказва да реставрира сградата и да и сложи алуминиева дограма като на другите училища, защото е исторически паметник на културата!!! Ще потърпите.." :wacko:

 

...

а пък днеска ми казаха, че на кандидатстудентския изпит по история, ако пишем, че някой владетел е бил убит от куршум, е забранено думата "куршум" да се пренася на нов ред :laughing: :P :D

Link to comment
Share on other sites

Чувствам се тъп на ИКЮ тест в интернет изкарах 120 точки . Искам да мине утре и то подобаващо да бъде разделянето със съботняи ден .

LPFC с това "еднострична,та дрънка! " ме сцепи :)

Link to comment
Share on other sites

Чувствам се тъп на ИКЮ тест в интернет изкарах 120 точки . Искам да мине утре и то подобаващо да бъде разделянето със съботняи ден .

LPFC с това "еднострична,та дрънка! " ме сцепи :)

Дааа, и аз на един такъв глупав измислен ай-кю тест в нета изкарах 146 точки... обаче не са верни.

Link to comment
Share on other sites

Чувствам се по-тъпо от обикновено... чак с'я зацепих за куршума... А уж по интернет ги изкарвам от 130 до 142 IQ-тата.

.. :blowup:

Link to comment
Share on other sites

Мдаа... тая история определено ми действа зле. Това, че писах в една тема, че Борис е некадърен военначалник нищо не е било.

Днеска на курсовете господинът си диктува както обикновено с нормалната скорост на светлината, и аз каквото чуя, това записвам. След това прелистих записките на седящия до мен и ми се наби в погледа "Никита Хониад"... позамислих се, погледнах в моите записки - "Никита Конеяд" :blink: :bgrin: :D

Link to comment
Share on other sites

Мдаа... тая история определено ми действа зле. Това, че писах в една тема, че Борис е некадърен военначалник нищо не е било.

Днеска на курсовете господинът си диктува както обикновено с нормалната скорост на светлината, и аз каквото чуя, това записвам. След това прелистих записките на седящия до мен и ми се наби в погледа "Никита Хониад"... позамислих се, погледнах в моите записки - "Никита Конеяд" :blink: :bgrin: :D

Аз на лекции по математически анализ, като си прелиствах записките попадам на текст:

"...за всяко епсилон по-голямо от нула, съществува делта, такова, че..." което реално може да се запише с: V e > 0 ] d : ....

Link to comment
Share on other sites

Мдаа... тая история определено ми действа зле. Това, че писах в една тема, че Борис е некадърен военначалник нищо не е било.

Че той си е такъв :) Който ни е фанал по тва време се ни е биел. Е ся верно че в темата думата некадърен не е особено подходяща :D

Link to comment
Share on other sites

Че той си е такъв :) Който ни е фанал по тва време се ни е биел. Е ся верно че в темата думата некадърен не е особено подходяща :D

Ако разгледаме 2 случая:

1.Ти си в кръчма всички пияни. Един ти удря шамар. Ти го пребиваш.

2.Ти си до клуб за бойни изкуства. Един ти удря шамар. Ти се опитваш да върнеш един, но той ти навира главата в г*за.

 

Като се замислиш, във втората ситуация не си по-различен от принципното, въпреки че както сам се изрази (от историческа гледна точка) си некадърен. Така че.....

Изобщо не се радвам, когато става въпрос кой бил супер смотан пълководен или еди-къв-си. Всичко е обстоятелства, обстоятелства и пак обстоятелства.

Link to comment
Share on other sites

Точно де. Кадърният пълководец умее да побеждава и въпреки обстоятелствата. Примерите от нашата история са много и няма да ги изреждам. Но при Борис нещата са трагични и макар че сме българи няма кво да са бием в гърдите за неща без покритие :) Даже и хърватите дето са ена плюнка народ по тва време ни побеждават. А Византия практически си праи квото си иска и капитулираме при сяка нейна инвазия. Оделно от съюзите ту с моравците ту с немското кралство сме прецакани тотално пак. Та общо зето във външната политика Борис е доста зле.

Link to comment
Share on other sites

Та общо зето във външната политика Борис е доста зле.

В интерес на истината... с външана политика Борис си е много добре даже, това, че не взима правилни решения като пълководец се компенсира от примерно... отличните му качества на дипломат. И като владетел се оказва на точното място в точното време. Зле може да се каже, че е бил синът му, Владимир, поне за него напълно заслужено. Той даже за владетел не се смята.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...