Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Не помня кога заспах,помня кога се събудих,адски мнооого ми се спи,координацията се прави,че не ме познава и чат-пат правя странни движения.И ми е хладно,а вкъщи е 26 градуса :blink: Искам да си легна в леглото,свит на топка,и някой да ми бърбори тихичко.............обаче трябва да изляза на студа

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Като бях по-малка, ме лъжеха, че като стана 12 клас, ще ходя на даскало с една тетрадка... да бе! Сега даже мисля, че в даскало нарочно искат да ни убият. Като изключим факта, че май се опитват да ни замразят, от началото на годината всеки учител е с убеждението, че ако в 12ти клас не научим целия материал, който той знае, няма да оцелеем в живота... и всеки час ни въртят на шиш. Обаче засега това не ми пречи да изневерявам на мита и да ходя с повече от една тетрадка...

 

Идеята ми беше друга... напълно разбирам, защо са ми казали, че тая година почти няма да ходя на училище, в интерес на истината осъзнах, че.... даскалото ми пречи да уча! :wacko: да, май това ми минаваше през главата.

Link to comment
Share on other sites

Сега си пуша ритуалната 'последна' цигара и размишлявам над живота си... ::дръпване:: Мисля си над нещата, които ми сервира ::издишане:: живота порай рожденния ми ден. Мисля си... следвам инруицияра ми, а тя, заедно с обстоятелствата ми шепнат едно име... Едно име, което остана незабравено през последните вече шест години... Дали наистина има съдба, дали наистина има такова нещо, като ЧОВЕКЪТ с главни букви... Като Жената с главно "ж"... Заболява ме главата... пикае ми се... На къде ме води пътеката, наречена живот и наистина ли аз избирам нейната посока, дали аз отъпквам нова пътека, нови пътеки, както ми се иска, или следвам предначертаната си?

Такива мисли ми минават през главата, а Winamp-а свири Eternal Tears of Sorrow...

Link to comment
Share on other sites

В тотален шок съм...има ремонт в нас и все 1 съм на строеж на небостъргач..а и имам контролна по счетоводство..дали ще имам 2 ? :D

Link to comment
Share on other sites

Сега си пуша ритуалната 'последна' цигара и размишлявам над живота си... ::дръпване:: Мисля си над нещата, които ми сервира ::издишане:: живота порай рожденния ми ден. Мисля си... следвам инруицияра ми, а тя, заедно с обстоятелствата ми шепнат едно име... Едно име, което остана незабравено през последните вече шест години... Дали наистина има съдба, дали наистина има такова нещо, като ЧОВЕКЪТ с главни букви... Като Жената с главно "ж"... Заболява ме главата... пикае ми се... На къде ме води пътеката, наречена живот и наистина ли аз избирам нейната посока, дали аз отъпквам нова пътека, нови пътеки, както ми се иска, или следвам предначертаната си?

Такива мисли ми минават през главата, а Winamp-а свири Eternal Tears of Sorrow...

 

Скорпионите имаме такива наклонности покрай рожденни дни, Коледи, Нови години и т.н. :) Нема се пуашиш ще ти мине :) Иди се натряскай с приятели да те отпусне шапката :) Мене като ми наближи РД-то мисля да се поддържам поне два дена преди и два дена след под наркоза :)

Link to comment
Share on other sites

станал съм пълна слива :bgrin: настроенията ми се менят се едно съм в цикъл.аре да ми се оправя крака и да излизам да блесна някъде,че тоя домашен живот не ми понася

Link to comment
Share on other sites

тъкмо четях,колко им е скапан и как изведнъж им се е променил животеца на тийновете :bgrin: ,и много се зарадвах че на мен тва време ми е минало и няма да се връща повече :D

Link to comment
Share on other sites

Парадоксът на нашето време е, че имаме високи сгради, но ниска търпимост, широки магистрали, но тесни възгледи, харчим повече, но имаме по-малко, купуваме повече, но се радваме по-малко, имаме по-големи къщи и по-малки семейства, повече удобства, но по-малко време, имаме повече образование, но по-малко разум, повече знания, но по-лоша преценка, имаме повече експерти, но и повече проблеми, повече медицина, но по-малко здраве, пием твърде много,пушим твърде много, харчим твърде безотговорно, смеем се твърде малко, шофираме твърде бързо, ядосваме се твърде лесно, лягаме си твърде късно, събуждаме се твърде уморени, четем твърде малко, гледаме твърде много телевизия и се молим твърде рядко, увеличихме притежанията си, но намалихме ценностите си, говорим твърде много, обичаме твърде малко и мразим твърде често, знаем как да преживяваме, но не знаем как да живеем, добавихме години към човешкия живот, но не добавихме живот към годините...отидохме на луната и се върнахме, но ни е трудно да прекосим улицата и да се запознаем с новия съсед...покорихме космическите ширини, но не и душевните, правим по-големи неща, но не и по-добри неща... пречистихме въздуха, но замърсихме душата, подчинихме атома, но не и предразсъдъците си, пишем повече, но научаваме по-малко, планираме повече, но постигаме по-малко, научихме се да бързаме, но не и да чакаме, правим нови компютри, които складират повече информация и бълват повече копия от когато и да било, но общуваме все по-малко, това е времето на бързото хранене и лошото хроносмилане, “големите” мъже и дребните души, времето на големите семейни доходи и повече разводи, по-красиви къщи, разбити домове. времето на кратките пътувания, еднократните памперси и еднократния морал, наднорменото тегло и на хапчетата, които правят всичко – възбуждат ни, успокояват ни, убиват ни, време, в което има много на витрината, но малко в склада, време, когато технологията позволява това писмо да достгне до вас, но също ви позволява да го споделите или просто да натиснете “Delete”...

Запомнете !!!:

Отделете повече време на тези, които обичате, защото те не са с вас завинаги!!!...

Кажете блага дума на този, който ви гледа отдолу-нагоре с възхищение, защото това малко същество скоро ще порастне и няма да е вече с вас!!!...

Горещо прегърнете човека до себе си, защото това е единственото съкровище, което можете да дадете от сърцето си и не струва нито стотинка!!!...

Казвайте “Обичам Те” на любимите си, но най-вече го мислете истински!!!...

Целувка и прегръдка могат да поправят всяка злина, когато идват от сърцето!!!...

Запомнете, и се дръжте за ръце, и ценете моментите, когато сте заедно, защото един ден този човек няма да е до вас!!!...

Отделете време да се обичате, намерете време да си говорите, и намерете време да споделяте всичко, което имате да си кажете искрено!!!...

Защото:

Животът не се мери с броя вдишвания, които правим,

а с моментите, които спират дъха ни!!!...

:hump:

Link to comment
Share on other sites

farrell Не ти ли липсват безгрижните години ?

кви безгрижни години бе еееей,ти полудя ли??тва бяха ужасите на ужасите(тийн годините)!безгрижни са ми от 1 -2 насам :P не,не ми напомняй че като се сетя и ми става лошичко :lol:

 

охххххххххххххххх,нямам нерви просто :angry: как може с години наред един човек да не мърда грам,ама грам!даже по-зле да върви надолу! :wacko: :blink: тва не мога да си го обясна, а най-трагичната част-да се опитва и мен да ме принизява на неговото ниво :angry1 :blink: :wacko: :sick

Link to comment
Share on other sites

охххххххххххххххх,нямам нерви просто :angry: как може с години наред един човек да не мърда грам,ама грам!даже по-зле да върви надолу! :wacko: :blink: тва не мога да си го обясна, а най-трагичната част-да се опитва и мен да ме принизява на неговото ниво :angry1 :blink: :wacko: :sick

 

минава ми през главата,че тази девойка farrell само мрънка.само се оплаква и някви такива.

мразя такива хора. :D

Link to comment
Share on other sites

минава ми през главата,че тази девойка farrell само мрънка.само се оплаква и някви такива.

мразя такива хора. :D

е не мога да се въздържа и ша му друсна един превод :lol:

мрънка=възмущава се ;) :D

оплаква=споделя ;) :D

Link to comment
Share on other sites

Различните хора различно понасят алкохола ;) Виждал съм жена/доста слаба/,която изпива едно шише водка за малко над 4 часа и просто е весело пияна.Зависи и от алкохола-има големи спиртове,които не са за нормални хора.Та така-пийте колкото можете и после си свиркайте

Link to comment
Share on other sites

абе не може от едно нищо и никакво писмо,обаждане или дори смс да ти се разтупка сърцето и да ти се завие свят :blink: :wacko: :bgrin: или пък може :bgrin: :blink:

Link to comment
Share on other sites

Послената седмица в класа започнаха да ми викат "Галя гейшата", или "гейшооо, ела да те питам нещо" (тва заради една спирала и един леко азиатски вид). И ме урочасаха нещо... вчера погледнах едно студентче и то падна :woot :laughing: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

кога ще ме водиш на кафе, гейшо :-D

Шт моля моля вземи си номерче :P ама да не стане и ти да паднеш :pirate

Искам да е лято и да имам 2 мотора един кросов и един пистов кеф ти балкан кеф ти море :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

кога ще ме водиш на кафе, гейшо :-D
Шт моля моля вземи си номерче :P

К'во се надъхвате бе, дънери :Р

Нали не е сънувала, че афекси или узита се опитват да я спасят :Р

 

 

 

П.П. За хората без чувство за хумор или без усет за моето чувство за хумор - всичко по-горе беше майтап

Link to comment
Share on other sites

К'во се надъхвате бе, дънери :Р

Нали не е сънувала, че афекси или узита се опитват да я спасят :Р

И все пак е било на сън :P Кой та знай дали в действителност няма да и теглиш една майна :punk

Защо кофичка кисело мляко не е по 10ст по цял ден щях да ям .

Link to comment
Share on other sites

И все пак е било на сън :P Кой та знай дали в действителност няма да и теглиш една майна :punk

Защо кофичка кисело мляко не е по 10ст по цял ден щях да ям .

Ако не ме лъже паметта и друг път ме беше сънувала :) Иначе... след догодина може и не само майни :Р

А за киселото мляко - съпричастен съм! КИСЕЛО МЛЯКО ЗА МАСИТЕ!!!

Link to comment
Share on other sites

Откакто си смених работата съм качил някое друго кило.. сега вече не бива да се събличам пред момичета с малък номер сутиени.. за да не се комплексират :D

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...