Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

мисля си за afx.

 

мисля си,че алкохола не прощава никому. :D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
мисля си за afx.

мисля си,че алкохола не прощава никому. :D :D :D :D

Няма такова нещо :rolleyes: Това са долни инсинуации!!! :D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Признай се за виновен. :D :D

 

mnogo skitah po sveta

mnogo muki sum vidql

no ocite tvoi oshte me izgarqt

i proklinam dnite si

i izpih parite si

moleh si i ucheh se. kak da te zabravq...

 

pobelqh i ostarqvam.. no v surce te nosq!!

cql jivot az tvoi ostavam - puk makar i prosqk...

 

ti si moeto imane - ti mi vze dushata

 

moi angele.. moq sladka muka.

 

Я ми кажи, това като го писа тука.. пя ли си го наистина? :woot :woot :D :D

Link to comment
Share on other sites

Да.. ама това няма нищо общо :rolleyes:

 

Сашо Роман е... класика. Така че не виждам защо трябва да се чувствам виновен :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Off, off, off.

Ще поканя аз някое гадже в квартирата.

Off, off, off.

Ще отида да видя изстина ли бирата.

Off, off, off.

Ще покажа за нашата среща причината.

Off, off, off.

Ще извадя на любовта аз секирата

 

 

 

И @afx това също е болната класика. С тоя Сашо Роман, ще ми допаднеш като личност ;)

 

ПП: Поздрави, на пилите наздраве, на непилите пак наздраве :punk

Link to comment
Share on other sites

Аз другата седмица се махам за десетина дена от България :) Май ще си пробвам пазарлъческите качества в някой пазар в Турция.Мисла едно наргиле да си зема :D Дано да няма проблеми на границата :)

Link to comment
Share on other sites

Аз другата седмица се махам за десетина дена от България :) Май ще си пробвам пазарлъческите качества в някой пазар в Турция.Мисла едно наргиле да си зема :D Дано да няма проблеми на границата :)

Тва за наргилето и брат ми така си мислише, ама се оказа, че в бг са по евтини... иначе успех.

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че след 2 дена лутане по край проблеми с пц-то най-после се чувствам доволен, че оправих всичко :P добре че имаше помощт от публиката иначе бях тотално блокнал :P

Link to comment
Share on other sites

Олеее, едни искат да дойде еди-коя си дата, други да се върне времето назад, трети изобщо искат някакво друго измерение...

Е аз пък нищо не искам!

Излъгах, всъщност искам...да...искам сега да продължава завинаги :rolleyes: :woot :love :wub:

 

Какво ми минава през главата... някакъв розов облак, дето само ми размътва съзнанието. Мм, нямам нищо против, нека си стои там... :music

Link to comment
Share on other sites

мисля си,че не искам да не ми минават глупости през главата.Мисля си че ша е много хубаво ако променят закона и М категория може да се зима на 15 мисля си че ще е супер утре някой да ми каже-ето ванка 1000 лева направи си скутера зверси,купи си едни нови гуми Bridgestone закарай си скутера в Пловдив и си сложи така мечнатия син неон :) .Ехх колко си мисля :love .Мисля си че ще е много хубаво най-накрая да срещна момиче което наистина да ми хареса :love :) .Също си мисля и,че вече новият ми девиз ще бъде-Не е важно какво говорят зад гърба ти , важното е като се обърнеш всички да млъкнат!!! :punk

Link to comment
Share on other sites

След лядото дойдат ли месеците с "Р" започва да се захлажда след зимата дойдат ли месеците с "Р" започва да се затопля. Това е да си имаш четири сезона .

Link to comment
Share on other sites

А аз от листовки вече съм пълен блокаж.И най-гадното е че като се разсеяш малко правиш отново грешки. Айде да идва утре, да го зимам тоя изпит и да чакам следващия... А вие стискайте палци ;)

Link to comment
Share on other sites

Преди и на мен ми са струваха много ама по време на сесията учебника по механика около 300 страници го минах 2 пъти за 1 ден

:D

:laughing: :laughing: :laughing: Искаш да ми кажеш, че си прочел целият учебник от кора до кора два пъти за един ден и си асимирал всичко, така ли?

Или пък половината учебник не те засяга, защото не ти е в конспекта, специалността ти е няква съвсем друга и няма нищо общо с механика, учил си го преди това и само си преговорил? Или просто си учил в Механото :)

Link to comment
Share on other sites

Случвало ли ви се е като си кажете днес ще се напия на 6 бира и започва да ви хваща , а като кажете няма да се напия един вид ставаш като бездънна каца.

Link to comment
Share on other sites

Ей,два дни пълен айляк.Девин,Триград и много ходене пеша.Жалко,че си бях забравил фотоапарата и връхна дреха,което ме принуди да изровя някакво пуловерче от време оно и бях като пропаднало хипи.Много дупки по пътя...по-точно изрязан асфалт,щото преди имаше дупки,ама някой е забравил,че тряя да го довърши и правих ебати слалома :wacko:

Link to comment
Share on other sites

До ся играх с няк'ви юноши на Локо на мач. Тия са бахти изродите...Ако на голям терен са така БГ ..футбола има бъдеще.

Боли... :(

А колко хора има в тоя форум по това време...хора, утре е понеделник, работен ден все пак.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...