Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Лелелелеле тва Nocturna е ... чуйте и ако последват психически отклонение не искам да бъде споменавано името ми :allien Тва Kindzadza си мислех, че е връх на откачането, ама ме обориха :allien :wir

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

"Малиии, как се наядох, като прасе.. :D "

и между другото

след такова брутално наяждане много добре ще ми се отрази един следобеден сън. :zzz :woot

Link to comment
Share on other sites

mисля си,че латинският не е чак толкова гаден колкото се опитваха да го изкарат доста народ :wacko: :) само дето има оооооще мнооогоооо да се учи :(

Link to comment
Share on other sites

viki:blq xora mn sum iz4atkala za poredden put se precakax mn qko...i to sam kakto obiknoveno,ta v glavata mi minava kak da se iztrqskam oshte pove4e,tuka mi vkarvat edni oferti za priqtelstvo i simbioza mejdu men i edin 10kg 4uk ama shte mi go dokarat 4ak v petuk...i taka s kakvo da se odarq 4e da mi se iztriqt poslednite 3-4-5godinki??? :sick Pitam az i 4akam nqkav otgovor i mn mn pomosht,zashtoto shte poludeq oshte pove4e,a az poprincip sum si luda :devil :devil :devil

nadqvam se skoro da zavalqt predlojeniq i idei kak da polu4a amneziq suotvetno i nqkoi jelaesht da q napravi...

 

ПП: От Liverpool`Fan`1 - това е приятелка и е ултра съкрушена. Помагайте, че иначе аз ще съм желаещия с чука в ръка. А да, моля да е извините за шльоковицата, ма е неграмотен индивит.

Link to comment
Share on other sites

хахах wtf wtf

да забравя цели години , трудно трудно и то конкретни

виж за 1-2 до 7 часа мога да хелп (аз до толкова съм забравял :P)

 

ама кажи и да се стегне и да си разпори задника с някъф спорт

и хич няма и да се сеща че тряя да забрави нещо

като бях мъничък и аз се човърках за някви глупости

и тъкмо си бях в вихъра на простотията и един фр. ме изкара да сме ходели с колелата до нз си ква хижа , е еба ми се ******* ама после поне с психиката бях ок :P (надявам се де )

Link to comment
Share on other sites

ама кажи и да се стегне и да си разпори задника с някъф спорт
Кажи й да тренира по 10 часа на ден в продължение на една седмица... ама не гребане(с лъжица) :) ми каквото си хареса.. Помага// Едва ли ще помни, че някога през живота си се е хранила след края на първият ден:)

 

Галавата ми не иска да повярва, че след някой и друг ден ще трябва да я поразходя из даскало ;) и започва да не ме слуша :) хаха

Link to comment
Share on other sites

кормуването ме зиве :devil

пазете се от сякви улици , тротоари и прочее

не искам първата жертва да е съфорумец

 

олее ся ми е 16 час и съм толкова зле , че нямам как да си зема изпита :S

живота съкс ;) хо хо

Link to comment
Share on other sites

Днес ще слушам само Queen в чест на рожденния ден на един от най-великите музикнти в историята на музиката - незабравимия Фреди Меркюри :punk

Link to comment
Share on other sites

Мнооого ми е зле.Главата ми тежи супер много и трябва да си я подпирам,за да не падне.Трудно си координирам движенията.Не е на добре тая работа.Спах десет часа,което е крайно ненормално за мен.

Link to comment
Share on other sites

prez gAlavata ми минава, че някой ден ще се понапия и ще седна да прочета цялата тема.

току-виж има нещо интересно. :bgrin:

 

 

 

п.п- или май Ви излъгах :unsure:

Аз не пия! :woot

 

Вече :wub:

Link to comment
Share on other sites

Да бе, и аз вече не пия... Между другото аз се напих така веднъж и прочетох темата за най-големите изцепки(цялата).... имаше доста забавни моменти... или на мен така ми се стори :P

 

По темата: мисля си че искам да сритам вселената в т*пките...

Link to comment
Share on other sites

искам да разбия главата на някой,ама яко да го млатя.ей,колко ми е нервнооо :blowup: шъ му #$$#@@$%%...

Link to comment
Share on other sites

Станал съм изключително бърз и точен със всеки попаднал ми предмет. СъКРАВтирантката ми си гледа едно природно чудо - котка идиот, която като изключим липсата на координация, липсата на всякаква идея (върви и изведнъж се наежи и подскочи без никаква причина), мърка докуто те хапе, има навика докъто върви да направи кълбо напред, като скочи да се скрие под леглото - редовно си блъска главата в долния му праг... но най-важното - нощно време нахлува в стаята ми и "тупур-тупур" постоянно, излиза на терасата и чупи бирения амбалаж, мяука си ей така и... съм станал нинджа! Със всеки попаднал ми предмет я уцелвам, бил той ножица, отверка, запалка, джапанка, кутия цигари, портфейл...

 

Та ми е жал за запалката, която счупих вчера. Играех StarCraft и онова ми пречеше на концентрацията, мяукайки постоянно и си разбих запалката (за първи път пропуснах)... Баси, тая запалка ми беше от Доспат. И то от тия хубавите, клит...клипер...

Link to comment
Share on other sites

Станал съм изключително бърз и точен със всеки попаднал ми предмет. СъКРАВтирантката ми си гледа едно природно чудо - котка идиот, която като изключим липсата на координация, липсата на всякаква идея (върви и изведнъж се наежи и подскочи без никаква причина), мърка докуто те хапе, има навика докъто върви да направи кълбо напред, като скочи да се скрие под леглото - редовно си блъска главата в долния му праг... но най-важното - нощно време нахлува в стаята ми и "тупур-тупур" постоянно, излиза на терасата и чупи бирения амбалаж, мяука си ей така и... съм станал нинджа! Със всеки попаднал ми предмет я уцелвам, бил той ножица, отверка, запалка, джапанка, кутия цигари, портфейл...

 

Та ми е жал за запалката, която счупих вчера. Играех StarCraft и онова ми пречеше на концентрацията, мяукайки постоянно и си разбих запалката (за първи път пропуснах)... Баси, тая запалка ми беше от Доспат. И то от тия хубавите, клит...клипер...

И мойта старата беше така, проблема се оправи като скочи през терасата... То бива ама котка да се засили и челно да се лашне в стена, не е нормално... луда беше май май.

 

По темата: чудя се дали си струва да си показвам носа днеска навън...

Link to comment
Share on other sites

Като говорите за луди котки се сещам за на мой съученик котката . Щом види нещо да се движи я крак , я дреха , я нещо друго скача забива нокти и хапе и бяга :) Много смях и много рани има от нея :)

Link to comment
Share on other sites

Смърт за всички котки. B)

 

 

едит: За моите котки, дето почвам да се замислям вече дали са котки или извънземни мога да говоря много.

МА НЕ ИСКАМ. 'Бати изродите.

Дебнат, ако кажа нещо лошо за тях ще ме издебнат и край с мен.

 

Смятайте щом, като ми дойде някой на гости първия въпрос е

"Кирчо къде е? В коя стая? Къде е легнал?"

 

Страх ме е понякога от котараците ми. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

O, не, днес съм ги хранила. :bgrin:

 

Най-дъртата котка, демек въпросния кирчо е на около 10 години и тежи горе-долу 10 кила. :D

Породата е сиамска.

 

За това хората се застраховат още от вратата. :D :D

Като си оправя камерата ще пусна една снимка и ще ми кажете дали ви прилича на котарак или на свиня.. :woot :woot

Link to comment
Share on other sites

Mинава ми през главата онази реплика на мадамата от Scary Movie: "Oh, my pussy has gone crazy" :woot

 

A защо не са пуснали още 7дни спорт. Пише да го очакваме в 14ч, а вече е 14:39...

Link to comment
Share on other sites

В момента се опитвам да проумея факта, че в петък следобяд заминавам, а приятелката, която не съм виждал от два месеца, си идва в плд на обяд същия ден :hmmm: Ае някой да ми обясни с какво съм съгрешил толкова много, че да ми се случва това :confused

Link to comment
Share on other sites

В момента се опитвам да проумея факта, че в петък следобяд заминавам, а приятелката, която не съм виждал от два месеца, си идва в плд на обяд същия ден :hmmm: Ае някой да ми обясни с какво съм съгрешил толкова много, че да ми се случва това :confused

Лош късмет?

 

Иначе по темата си мисля как може тъкмо си нагласа(пренеса) телевизора в стаята дето е кабелната и да си сипа студено пиене, и те да влезат за почивка... :huh:

Link to comment
Share on other sites

Пия Кралска Баварска Бира Kaltenberg,ама нещо вкусът й не е много кралски или може би аз не съм благородник,за да усетя такова нещо :blink:

 

Не си ли чувал за едно такова нещо наречено рекламни трикове или пазарна стратегия ;)

 

 

Брей минава ми през главата че национала можели и да играят ако не ги мързи :bgrin: Стига толкова годуни тюфлеци да събираме нека не пестят сили ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...