Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Насъбират ми се 2-3 вечери подред ... пийване на уиски... :wacko:

 

Вече наистина няма да пия! :blink: :D :D

 

И може ли такова нещо - заради главоболие станах в 6;55ч. :woot

 

Ей ся отивам да си права един фреш банан и дано ми стане по-добре.. :pirate

Link to comment
Share on other sites

Стига беее, изпих 2 кофички..

Колко още? :blink:

Ефект- никакъв.

 

Отивам вече да си права фреш да се рефрешна. :D

При мен помага за гаденето след млякото малко хапвам и лягам да умирам но вечерта обикновенно има кой да ме сабуди да ми напомни , че съм още жив ;)

Link to comment
Share on other sites

ем липсва ми мадамата :cry

близките 4 години едва ли ше се видим пък след тва като се видим , кво от тва :cry :cry :cry :cry :(

като си я знам ква е :cry :(

Link to comment
Share on other sites

А какво правим, когато не си спал повече от 3часа на ден за последните 3 седмици ? УМИРА ЛИ СЕ ?

 

А какво правим, когато се напиеш последните четири вечери ?

Link to comment
Share on other sites

А какво правим, когато не си спал повече от 3часа на ден за последните 3 седмици ? УМИРА ЛИ СЕ ?

 

А какво правим, когато се напиеш последните четири вечери ?

когато бях на твоите години винаги пиехме най малко по 2 дена,а в повечето случаи беше докато на всички не им свършат парите :bgrin: не бой се като поодъртееш ще гледаш на живота по друг начин.

 

пак заложих последните стотинки на еврофутбол.убеждавам се че съм тъп като гъз-не съм печелил от 4 месеца ама продължавам да набутвам

Link to comment
Share on other sites

Смяташ ли, че си пристрастен? :)

Има ли кой да ти трие сол на главата? Защото на моята вече няколко пакета изсипаха :D

абсолютно съм пристрастен :punk ама пък изживяванията по време на мачовете си заслужават набутаните лев-два на ден ;)

Link to comment
Share on other sites

Защо парите не растяха по дърветата все щях да вървя с резачка и да чакам някой циганин да се покатери . Стига ми едно цвете върху , което да ми растът паричките

Link to comment
Share on other sites

@frodo човече, това "тото-то" (еврофутбола) е като бирата - пикаеш си на парите... Пък и човек нали знаеш, че писано ли ти е да си карък, океана ще преплуваш и пак ще си така. Няма да се отчайваш, и даже ако питаш мен го заебавай.Аз така си давах 6 мес. парите, и като гледам, пак ще ми спрат нет-а щото не сам забогатял, че да си го платя ;)

 

Хавата е да ти е айляк.К'во ще ги мисля тия мачове.Те Ювето купиха Италия, ти искаш при 1.00 коеф. да ти е тфардо ;) Айде наздраве, живи и здрави ;)

Link to comment
Share on other sites

"Kolko hubavo mi zapochva denia dnes"

 

:love

 

 

p.p-Sorry, ama neshto taia fonetika si pravi ***** s men.. :blink:

Link to comment
Share on other sites

За първи път, може би от около 2 месеца станах след 8ч. направих си кафенце, пуших. За жалост това е само до края на седмицата и всичко продължава, както през последните месеци.

 

Сега решавам листовки, карам се с правилника за движение, и все такива работи.

 

Снощи си мислех, защо България е толкова еднотипна държава. Защо всички ние "обикновените хора" се мъчим така. Всичко живо заминава навънка, и с малко повечко късмет успяват. А ние сме се забили тук, пишем във форумчето всякакви неща и аджиба нищо запомнящо се. Ще забегна някой ден...

 

ПП:Абе мисля си за хиляди работи, да ме пита човек що си ги слагам толкова при-сърце... Не знам !!!

Link to comment
Share on other sites

А ние сме се забили тук, пишем във форумчето всякакви неща и аджиба нищо запомнящо се. Ще забегна някой ден...

Няма смисъл. мина й модата на емиграцията...

 

нека само да отбележа че докато пишем във форумчето... има хора които работят, да тук в България и успяват. така че.. не е до държавата, а до всеки един от нас :)

Link to comment
Share on other sites

Защо се скъсвам от работа, а никой не ме аплодира...и какво ли ще стане ако си взема пушката и не подгоня офиса :P - редовните мисли, които ме погват към края на работния ден :)

Link to comment
Share on other sites

Ужасен ден... :cry :cry

Link to comment
Share on other sites

mnogo skitah po sveta

mnogo muki sum vidql

no ocite tvoi oshte me izgarqt

i proklinam dnite si

i izpih parite si

moleh si i ucheh se. kak da te zabravq...

 

pobelqh i ostarqvam.. no v surce te nosq!!

cql jivot az tvoi ostavam - puk makar i prosqk...

 

ti si moeto imane - ti mi vze dushata

 

moi angele.. moq sladka muka.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...