Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Поне ако може времето до Коледа да тече невъобразимо бавно, няма да е чак толкова зле. :unsure:

 

Аз пък си мисля точно обратното.От септември до коледа времето ми тече невероятно, ужастно, мудно.Тая част от годината ако можеше да се махне щеше да е добре мразя го тва време!

 

Друго което ми минава през акъла е защото трябва си правим подяволите живота толкова сложен.Все минаваме по-наи смотания възможен път :sick

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Hi..I am from the sun... :woot

 

You Are From the Sun

 

sun.jpg

Of all your friends, you're the shining star.

You're dramatic - loving attention and the spotlight.

Watch out! The Sun can be stubborn, demanding, and flirty.

Blah blah blah...

 

На друго се надявах... :( :moon:

 

Мхм..чудя се вече с какво да си убия времето тая вечер...

Link to comment
Share on other sites

You Are From Mercury

 

mercury.jpg

 

You are talkative, clever, and knowledgeable - and it shows.

You probably never leave home without your cell phone!

You're witty, expressive, and aware of everything going on around you.

You love learning, playing, and taking in all of what life has to offer.

Be careful not to talk your friends' ears off, and temper your need to know everything.

 

хм, не съм много съгласен ама карай...

по темата: неска ме беше съклет да се напия заради резултатите от вчера, ама утре сичко ще ми е минало... :P

Link to comment
Share on other sites

Your IQ Is 100

 

iq.gif

 

Your Logical Intelligence is <b>Below Average</b><br>

Your Verbal Intelligence is <b>Exceptional</b><br>

Your Mathematical Intelligence is <b>Genius</b><br>

Your General Knowledge is <b>Below Average</b>

 

A Quick and Dirty IQ Test

 

http://www.blogthings.com/quickanddirtyiqtest/

 

:laughing: :laughing: :laughing:

Сигурно това е единственият отговор, който излиза, иначе не знам как ще е вярно :lol:

 

И пак по темата - искам пак на рожден дееен ... ама чак след месец :(

Link to comment
Share on other sites

Няма вече и свястен бензин в България.Днес сипах на ОМВ и колата взе да ми работи като трактор :angry1

Link to comment
Share on other sites

Грр, хората не знаят ли, че като видят човек с тапи в ушите, тва значи do not disturb... :music

 

Иначе си стоях днеска на спирката на ЕГ-тата, обърнах се и видях че няква лелка ми говори нещо... Попита ме дали има тоалетна някъде наблизо, аз казах "мии...в болницата отсреща...", тя :"Да, да, сега ще ходя до болницата..." и се засили към английската. Помислих си "Успех..." Обаче на пътеката тя отби вляво от чемшира, заби се в градинката и си свърши работата на тревичката в двора, точно зад оградата :blink: :blink: :blink: :wtf:

Link to comment
Share on other sites

абе пия си аз културно и почвам (без да искам) да пускам езици на шишето :wacko: мамка му :blink:

нещо ми стаа,ама не знам кво и усещам че хич не е хубао :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Била си там и няма да ми се обадиш... добре бе... ще си говорим пак с тебе... :laughing: :lol: :laughing: .

Аа...отдалече видях един познат 11токласник да отива на даскало и си помислих, че той е първа смяна, затова реших, че ти тогава би трябвало да си втора... /виж, даже съм мислила ;) /

Обаче тогава беше...11:30...обърках се :unsure: :P

Link to comment
Share on other sites

Аа...отдалече видях един познат 11токласник да отива на даскало и си помислих, че той е първа смяна, затова реших, че ти тогава би трябвало да си втора... /виж, даже съм мислила ;) /

Обаче тогава беше...11:30...обърках се :unsure: :P

 

ем някой leistung ти е бил тоя приятел те неска имаха сип

 

И НЯМА ДА СЕ ОБАДИШ :angry1

 

хаха

ама да знаеш че някой ден ако дойда в благоев ще се обадя ;)

Link to comment
Share on other sites

Мисля си, че ми е мъчно за косата ми! :cry Подстригах си я само с 1см, а се скъси с 10!!! А я пусках толкова време... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

...пак ми тече кръв от носа и за пореден път си мисля за мъжката менструация...

поне не ме боли глава, а и със сигурност не съм забременял

 

:lol: :laughing: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Била си там и няма да ми се обадиш... добре бе... ще си говорим пак с тебе... :laughing: :lol: :laughing: .
И НЯМА ДА СЕ ОБАДИШ :angry1

Обаждам сееее! Утре ще се мотая до ЕГ-то към обяд! А да ви видя сега, де :P :D :D

Link to comment
Share on other sites

...пак ми тече кръв от носа и за пореден път си мисля за мъжката менструация...

поне не ме боли глава, а и със сигурност не съм забременял

 

:lol: :laughing: :lol:

и на мене ми течеше, но тва е от високо кръвно, или тънки стени на кръвоностните съдове, проблема се решава като спреш да ядеш сол.

 

по темата: мисля си че или съм най-лудия човек на света, или съм най-щастливия, или най-големия глупак. Time will tell... :love

Link to comment
Share on other sites

Много е гадно в съда и за първи път в мен се пробуди съмнение дали наистина искам да се занимавам с тази професия. :( Много съм тъжна

Link to comment
Share on other sites

Хах...а пък аз само искам да ви се похваля, че съм с една приятелка сама, наливаме се с кафе и решаваме задачи :D (и смятаме да решаваме още няколко часа) Не съм сигурна, че е за хвалене, но все пак... :)

Link to comment
Share on other sites

да се острижа ли :wacko: да не се ли :wacko: лошо ми става,като ми нахлуе тая идея в тиквата :bgrin:

някой да скрие ножиците :woot

Link to comment
Share on other sites

колко тъпо ме скъсаха на кормуването

 

тоест аз съм тъп

първо праа гаражи , леви десни , обръщане на дрижението

сичко 6

и накрая влезнах в насрещното :angry1 :angry1 :angry1 :cry :cry :cry

 

някъф остроф и не видях знака за миаване от дясно :(

супер зле тъкмо се бях успокоил и "спри в дясно"

Link to comment
Share on other sites

Чудя се защо винаги, когато се почувстваш добре и се зарадваш на нещо, съдбата ти спретва някое от нейните номерца... Толкова ли е трудно да имаш възможност да се порадваш на нещо, което си постигнал...

Направо да ти стане гузно, че си дръзнал да се усмихнеш и да си кажеш: "Епа, най-накрая"

Мисля си, че тези двайсет минути може би са едни от най-сладките мигове в живота ми, защото все пак има някакъв шанс нещата да се обърнат.

Мисля си, че ако не се занимавам с нещо, ще полудея!

Link to comment
Share on other sites

не ми се беше случвало обаче такава глупост

На мен пък друга глупост не ми се беше случвала...

 

Отивам на първи урок по история => в апартамента на даскалката.

Закъснявах, обърках входа, обърках блока, обърках улицата и се заключих в неработещ асансьор в заключен вход. :pirate

 

Та трябваше да се обаждам на даскалката да идва да ме спасява...

Тя:"Къде си бе дете?!"

Аз:"Ми в асансьора"

Тя:"Е как ще си в асансьора, като той е при мен! Ти трябва да си объркала входа!"

Де да беше...

 

А аз си отивах съвем самоуверено, застанах пред "правилния" вход, един дядка ми отключи, аз се засилих към асансьора, влязох, натиснах нещо - не върви. Бутнах вратата да изляза - не се отваря :blink:

 

Тя:"В кой блок си?"

Аз:"Мии...не знам, сигурно в тоя на успоредната улица..."

Тя дойде, ама входът беше заключен, и е звъняла по всички звънци докато намери единствено оня дядка дето ме пусна да вляза...Спаси ме накрая, де :P

 

Като си тръгвах "Аз в тоя квартал не съм идвала преди", тя :"ЛИЧИ СИ!!!! Следващия път ще те чакам на терасата!! :) "

 

Ще ме запомни.... :bgrin: :D

Link to comment
Share on other sites

аз пък просто искам да не ме мислят за луд :bgrin: . Иначе не ми се ходи на даскало нещо, трябва да си зема няколко дена почивка... релакс тайм

Link to comment
Share on other sites

аз пък си мисля,колко ми е омръзнало да ям шамари за щяло и нещяло от някви "мъжки" екземпляри :angry:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...